Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Hotel Lövér Sopron vélemények

Kiváló 2017. november 28.barátokkal járt itt
Nagyon szép volt Lővér szállodai kikapcsolodásunk baratokkal voltunk.Minden adva volt hogy jól érezzük magunkat.Elhelyezés az ellátás nagyon jó volt. Persze maga a Ĺövérekben is sokat sétáltunk tiszta levegőn. Szeretnénk majd jövőre megismételni.
Hotel Lövér válasza
Köszönjük szépen, hogy pihenésük helyszínéül a szállodánkat választották. Nagyon örülünk a pozitív véleményének és visszatérési szándékának. Szeretettel várjuk Önöket ismét szállodánkba!
2017. december 8., Hotel Lövér
Kiváló 2017. november 6.gyerekekkel járt itt
Nem csalódtunk. Minden jó, vagy kiváló volt. Persze a remek időjárás is hozzájárult a "sikerhez". A szabadidős szervezett proramok nagyon megfeleltek, még kisgyermekes családoknak is.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!
2017. október 31.a párjával járt itt
A vendégek kategorizálása nem teljes körű hiányzik a "középkorú pár" kategória.
A szálloda szolgáltatásai közül kifogásoljuk a szobai tv-k műszaki állapotát a tv adás igen gyenge minőségét. Álláspontunk szerint a wellness részleg nyitva tartása szűk keresztmetszetű a reggeli nyitás korábbra az esti zárást későbbi időpontra javasoljuk.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel!
2017. október 29.a párjával járt itt
Nagyon kellemes öt napot töltöttünk a szállodában.
Már második alkalommal élvezhettük a Lövér Hotel színvonalas vendéglátását.Ebben az évben az időjárás is kedvezett. Kellemes sétákat tehettünk a szálló környékén is.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk!Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket,örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2017. november 23., Hotel Lövér
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat
Kiváló 2017. október 22.a párjával járt itt
Nekünk az egyik kedvenc helyünk,bármelyik évszakban jövünk mindig jól érezzük magunkat. Kedves,barátságos személyzet,nagyon finom és bőséges ételek,tisztaság,és ez mind nagyon jó áron. A városban vagy a környéken jókat lehet túrázni és a hotel is nagyon jó programokat szervez a természetet kedvelő vendégeknek.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül ismét a szállodánkat választották. Köszönjük szépen a hűségüket és a pozitív visszajelzését. Sok szeretettel várjuk Önöket vissza a szállodánkba és reméljük, hogy ismét emlékezetes pihenést tudunk Önöknek nyújtani.
Kiváló 2017. szeptember 30.a párjával járt itt
A parommal töltöttünk el 3 csodalatos napot a Löver Hotelben. Mar nem elöször voltunk itt, akkor is nagyon jol ereztük magunkat mint most is. Kicsit korabban erkeztünk mint ahogy a hotel hazirendje irta, de a recepcios hölgy nagyon kedves, keszseges volt, rögtön elfoglalhattuk a szobankat.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Köszönjük a visszaigazolást, hogy amit csinálunk, megéri! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Szeretnénk megköszönni, hogy rászánta az időt, hogy megossza a többi utazóval a véleményét és reméljük a jövőben ismét szállodánkban üdvözölhetjük Önöket!
2017. október 20., Hotel Lövér
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Lányommal voltunk a VOLT fesztivál idején. A szobák és az egész szálloda kb 30 éve volt utoljára felújítva. Kényelmetlen, ronda, elavult és nincs klíma. Nem lehetett pihenni, mert elviselhetetlenül meleg volt. Az étkezés nagyon jól volt megoldva, gyakorlatilag egész nap volt kínálat. A wellness egy vicc, nem méltó egy 3 S helyhez.
Hotel Lövér válasza
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk véleményét, sajnáljuk, hogy szállodánk nem felelt meg elvárásainak. Szállodánkban folyamatosan zajlanak a tisztasági felújítási munkálatok. A Wellness részleg bővítésének az erdő szab határt. Örülünk, hogy az étkezésekkel elégedettek voltak.
2017. szeptember 8., Hotel Lövér
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2017. július 15.gyerekekkel járt itt
Már második nyaralásunkat töltjük ebben a szállodában, tavaly egy gyermekkel és kismamaként, idén egy hét éves és egy 10 hónapos gyermekkel mentünk. Az egész család nagyon jól érezte magát tavaly is, idén is. Ebben a kategóriában még nem találkoztam olyan szállodával, ahol minden nap cserélik a szobában a poharainkat, itt meglepődve tapasztaltuk, hogy igen.
Hotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - Medence/kertHotel Lövér Sopron - Medence/kert
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy családi pihenésük helyszínéül ismét szállodánkat választották. Nagyon örülünk a pozitív véleményének és visszatérési szándékának. Szeretettel várjuk Önöket ismét a Hotel Lövérben!
Kiváló 2017. június 7.gyerekekkel járt itt
Két gyerkőcünkkel (5-11 éves) 2 éjszakát töltöttünk a hotelben. A szállásunkkal tökéletesen elégedett vagyok. Étkezés:nagy választék és finom ételek. Nagyon tetszett, hogy egy kis füzetben összeállították az aktuális környékbeli programokat, látnivalókat. A belső játszószobát nagyon élvezte a "kicsi".
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy kellemesen érezték magukat itt tartózkodásuk során, és meg voltak elégedve szolgáltatásainkkal. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között köszönthetjük Önöket.
Kiváló 2017. május 25.a párjával járt itt
Remek pihenő hely,de aki a mozgalmas helyeket szereti annak is megfelel ez a hotel. Kényelmes szobák,finom,bőséges ételek. Kedves szolgálatkész személyzet. a környéken sok kirándulási lehetőség. a szálloda welnes részlege nagyon jó naponta töbször is igénybe vettük. bármikor szivesen mennék ujra ,ajánlom mindenkinek aki szeret jókat enni,nagyokat sétálni . A levegő csodálatos.
Hotel Lövér Sopron - Külső képHotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - BelsőHotel Lövér Sopron - Környék
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett tapasztalatait. Mindennapos célunk az , hogy vendégeink feltöltődve, kellemes élményekkel távozzanak szállodánkból, így az Ön véleménye valódi elismerés mindannyiunk számára. Reméljük legközelebbi soproni útjuk alkalmával is a Lövérben üdvözölhetjük Önt!