Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
29. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Hotel Lövér Sopron - vélemények, kritkikák

Hotel Lövér Sopron vélemények

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 14.
Kb 20 éve voltunk a hotelban először, azóta sok minden nem változik. Ráférne egy kis modernizáció, csak az érzés kedvéért. Nekünk mókás volt, hogy mintha visszamentünk volna az időben jó pár évet. Ennek ellenére jól éreztük magunkat. Öröm volt viszont, hogy vacsorára svédasztal van, és nem a régi menüválasztás, mert az nagyon szegényes volt.

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 3.
Az 5 ejszakas udulesem remekul sikerult. A recepcion professzionalis dolgozok mindenben a segitsegemre voltak, a Wifi beallitastol a mindennemu felvilagositasig. Az eloter, a lift, az uszoda, a szauna, a pezsgofurdo kifogastalanul tiszta, kellemes. A folyosokon sehol egy elhullajtott papir vagy szemet. A szoba es a furdoszoba kifogastalan, az agynemu szep feher a torolkozokkel egyutt.
Válasz az értékelésre - 2016. december 12.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Köszönjük a visszaigazolást, hogy amit csinálunk, megéri! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Ismét szeretném megköszönni, hogy rászánta az időt, hogy megossza a többi utazóval a véleményét és reméljük a jövőben ismét szállodánkban üdvözölhetjük Önöket!
Várhelyi Ágnes (Hotel Lövér)

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 26.
A recepció dolgozói kiválóak, szolgáltatások kiválóak, transzfer kifogástalan,

éttermi felszolgálók: kifogásolható,

szoba felszereltsége: telefon, hűtő cserére szorult (a csere megtörtént),
meleg víz: zuhanyozásra alkalmatlan hőfokú, mosdó lefolyó nem megfelelő.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 17.
A személyzet kedves, a szálloda egy kicsit "retro" de nagyon tiszta és ez sokat számít. A reggeli bőséges és nagyon sokféle. A vacsora menüválasztásos volt, de háromféle ételből lehetett választani, ami így teljesen megfelelő volt. Nagyon jól esett a 13-14 óráig tartó levesbüfé is. Mindennel meg voltunk elégedve. Ha lehetőségübk lesz rá, még biztos visszatérünk.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Köszönöm,hogy szeretettel és sok kedvességgel foglalkoztak a gyerekekkel.Nagyon otthonosan érezték magukat.Az ellátás,a személyzet kiváló. Igazán nehezen tudtam az unokáimnak biztosítani még ezt a két napot is,de boldog vagyok,hogy sikerült. Jó élményekkel távoztunk és visszakívánkozunk.

Üdv.Szabó Árpádné

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Nagyon jól éreztük magunkat, a gyerekek is és a felnőttek is ki tudtak kapcsolódni, pihenni. Az ételek nagyon finomak, és nagyon jó ötletnek tartjuk a déli levesezést.
Ami kicsit kellemetlen, hogy a köntösért külön kell fizetni.

A személyzet kedves udvarias, a gyerekekkel is! Köszönjük

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Mi csak ajánlani tudjuk mások számára. Remek volt minden, gyönyörű környezetben voltunk. A szálloda az elvárásainknak tökèletesen mefelelt, kitünő volt a kiszolgálás ès a szemèlyzet is nagyon segítő kèsz volt. Csodás napokat töltöttünk el a szállodában.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 5.
A Hotel Lővér szálló elődjében,a hotel Fenyvesben voltunk nászúton 10 napig 1971-ben. Fürdőszobás szobát kértünk,és amikor odaértünk még víz sem volt. Nem is igértek semmit,hogy mikor lesz. Átkértük magunkat egy kétágyas szobába az ár miatt. Igaz itt WC a folyosón,fürdővizet a szobaasszony készített kérésre.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 5.
Gyermekbarát személyzet.... legjobb
Kényelem... legrosszabbb (fürdőköpeny nem volt, kicsit hideg volt a fürdőben, és a szobában, a fürdőben nem volt elég kiegészítő kellék)

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Az étkezések kiválóak voltak, az volt kicsit zavaró, hogy egyes alkalmakkor a konferencia-teremben kellett étkezni, gondolom a teltház miatt.
A wifi jelszava ott-tartózkodásunk ideje alatt változott,külön értesítés nélkül, ez nem szerencsés.
Rendkívül segítőkész volt a személyzet, 1-2 apróbb kérésünket szinte azonnal teljesítették.

Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2023.01.10-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.08.28-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.043,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.11-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.086,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.29-ig
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Apartman Szanyi
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 4.995 - 6.495,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Írottkő
Kőszeg
6 nap/5 éjszaka 9.260,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpár bérléssel, masszázzsal, bőrfiatalító peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Szent András Fogadó
Hidegség
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 9.713 - 14.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.08.29-ig
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.06.13-ig
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Wolf Panzió Sárvár
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
All inclusive pihenés
Páros romantika (min. 2 éj)

SopronX