Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
29. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Hotel Lövér Sopron - vélemények, kritkikák

Hotel Lövér Sopron vélemények

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Lövérben kellemesen töltöttünk el -már másodszor- öt éjszakát. A személyzet udvarias, biztosítják a nyugalmas pihenést. Az étkezés esetén a "terülj, terülj asztalkán" finom, gusztusos és ízletes ételek kerültek felszolgálásra készséges személyzettel. A környéken szép környezetben lehet pihentető sétákat, illetve túrákat tenni, valamint nagyon kellemesek voltak a Soproni városi séták és nevezetességek is.
Válasz az értékelésre - 2017. április 28.
Kedves Ollé József! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül ismét a szállodánkra esett a választásuk és jól érezték magukat. Köszönjük szépen a dicsérő szavakat! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket a Hotel Lövérbe!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Köszönjük ezt a pár nap pihenőt amit biztosítottak a számunkra. A város és környéke gyönyörű, sok kiránduló hellyel. Maga a szálloda rendezett és tiszta, ami a szobákra is igaz. A félpanziós ellátás is rendben volt, az ételek minősége és mennyisége is kiváló a fogyóban lévő ételeket folyamatosan pótolták.
Válasz az értékelésre - 2017. március 30.
Kedves Lukoczky Ferenc! Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket, örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátás, személyzet hozzáállása osztályon felüli. Egyedül az ágy melletti olvasó lámpa nem egészen felelt meg a szükségletünknek, nagyon kicsi a fény olvasáshoz. A környezet nagyon szép. A 2 napos eső Önöktől független.
Válasz az értékelésre - 2017. március 23.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remekül éreztük magunkat a férjemmel.Nagyon figyelmes,kedves,udvarias volt a személyzet.A szobák,a közös helyiségek tiszták voltak.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2017. március 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hotel, kedves fogadtatás, tiszta szoba, fürdőszoba,a félpanziós ellátás több négy csillagos szállodát messze megelőz [moderálva - a szerk. ]. A reggelinél a felvágottak mennyisége, minősége, a sajt választék,kenyér típosok és az egyéb kinált ételek finomak, frissek, a vacsora bőséges és nagyon finom,az elfogyott ételek "utántöltése" példaértékű,köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 11.
Kedves Vendégünk! Köszönettel vettük dicsérő szavait. Látogassanak el városunkba, szállodánkba ismételten,hogy immár visszatérő vendégeink között üdvözölhessük Önöket.
Várhelyi Ágnes

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias fogadás. jó tájékoztatás, azétterem kiválóan működik, mindig volt hely, a redelést gyorsan kihozták, remek ételválaszték, jóízűen elkészítve, finom, könnyű édességek. Külön jó ötletnek tartottuk a déli levesprogramot, amit ki is használtunk. Kevésbé voltunk elégedettek az uszoda használatával, Hiába volt tájékoztatás a gyerekek pancsolási idejéről, ezt senki nem tartotta be.
Válasz az értékelésre - 2017. március 2.
Kedves Boros Lászlóné! Nagy örömmel olvastuk kedves soraikat, igazán örülünk annak, hogy jól érezték magukat nálunk! Köszönjük, hogy megosztották az utazókkal tapasztalataikat, illetve visszajelzésüket, melyre mindenképp figyelmet fogunk fordítani.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Figyelmes, segítőkész személyzet. Az ételkínálat bőséges, választékos és ízletes. Nyugodt, csendes, csodálatos környezet. Kényelmes és tiszta szobák. Remek volt!!!!
Válasz az értékelésre - 2017. március 2.
Kedves Kovácsné Drobilits Ida! Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket, örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 22.
A recepción még érkezésünk előtt nagyon kedvesen ígéretet tettek a kívánt szobára, amit meg is kaptunk jóval az egyébként jelzett becsekkolási idő előtt. Csodás kilátás, erkély, megfelelő keménységű franciaágy. Gyönyörűen felújítottak a szobák. Az ételek változatosak, sokfélék, nagyon finomak. A pultokat folyamatosan töltötték.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 11.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Köszönjük a visszaigazolást, hogy amit csinálunk, megéri! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Ismét szeretném megköszönni, hogy rászánta az időt, hogy megossza a többi utazóval a véleményét és reméljük a jövőben ismét szállodánkban üdvözölhetjük Önöket!
Várhelyi Ágnes

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 21.
A konyha PAZAR volt pincérek mint a mérgezett egér serénykedtek kedvesek, ügyesek voltak. Itt akár a**** csillagnak is megfeleltek Fürdő steril kellemes volt. Látszik a szállodán a kor. Lassan ráférne egy igazi felújítás. Azért az itt tartózkodás igen kellemes volt. Nem tetszett a zseb TV. 2017 van már egy katódsugaras mini TV nem illik egy szállodába.
Válasz az értékelésre - 2017. január 23.
Kedves Kállai Csaba!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
A szobával kapcsolatos két kissebb probléma. A fenyvesre néző szobánkban a helyi világítás lehetne kicsit errősebb. A párna nagyon tömött volt, valószínű többen így szeretik, nekünk akik alacsony párnán alszunk egy kispárna jó lett volna. A személyzet mindenhol udvarias segítőkész volt, egyedül az uszodában egyik nap csak egy szauna üzemelt.
Válasz az értékelésre - 2017. január 17.
Köszönettel olvastuk visszajelzésüket, igazán örülünk annak, hogy sok pozitív élménnyel gazdagodtak, és bízunk abban, hogy pihenésük alatt sikerült maximálisan feltöltődniük. Sajnálattal olvastuk, hogy néhány negatívum felmerült a nálunk töltött idő alatt. Mindent meg fogunk tenni azért, hogy hibáinkat korrigálni tudjuk és a jövőben még színvonalasabb szolgáltatást nyújthassunk.

Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2023.01.10-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.08.28-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.043,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.11-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.086,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.29-ig
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 9.713 - 14.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.08.29-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekjátszótérrel, parkolással, Wi Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Csiga Apartman
Érvényes: 2022.01.23-ig
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.06.13-ig
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
2 nap/1 éjszaka 8.503,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.01.31-ig
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.23-ig
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Wolf Panzió Sárvár
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
All inclusive pihenés
Páros romantika (min. 2 éj)

SopronX