Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
29. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Hotel Lövér Sopron - vélemények, kritkikák

Hotel Lövér Sopron vélemények

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes öt napot töltöttünk a szállodában.
Már második alkalommal élvezhettük a Lövér Hotel színvonalas vendéglátását.Ebben az évben az időjárás is kedvezett. Kellemes sétákat tehettünk a szálló környékén is.
Válasz az értékelésre - 2017. november 23.
Kedves Vendégünk!Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket,örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nekünk az egyik kedvenc helyünk,bármelyik évszakban jövünk mindig jól érezzük magunkat. Kedves,barátságos személyzet,nagyon finom és bőséges ételek,tisztaság,és ez mind nagyon jó áron. A városban vagy a környéken jókat lehet túrázni és a hotel is nagyon jó programokat szervez a természetet kedvelő vendégeknek. A wellness igaz nem nagy,de a jó emberek kis helyen is elférnek.
Válasz az értékelésre - 2017. november 23.
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül ismét a szállodánkat választották. Köszönjük szépen a hűségüket és a pozitív visszajelzését. Sok szeretettel várjuk Önöket vissza a szállodánkba és reméljük, hogy ismét emlékezetes pihenést tudunk Önöknek nyújtani.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
A parommal töltöttünk el 3 csodalatos napot a Löver Hotelben. Mar nem elöször voltunk itt, akkor is nagyon jol ereztük magunkat mint most is. Kicsit korabban erkeztünk mint ahogy a hotel hazirendje irta, de a recepcios hölgy nagyon kedves, keszseges volt, rögtön elfoglalhattuk a szobankat.
Válasz az értékelésre - 2017. október 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Köszönjük a visszaigazolást, hogy amit csinálunk, megéri! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Szeretnénk megköszönni, hogy rászánta az időt, hogy megossza a többi utazóval a véleményét és reméljük a jövőben ismét szállodánkban üdvözölhetjük Önöket!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Lányommal voltunk a VOLT fesztivál idején. A szobák és az egész szálloda kb 30 éve volt utoljára felújítva. Kényelmetlen, ronda, elavult és nincs klíma. Nem lehetett pihenni, mert elviselhetetlenül meleg volt. Az étkezés nagyon jól volt megoldva, gyakorlatilag egész nap volt kínálat. A wellness egy vicc, nem méltó egy 3 S helyhez.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 8.
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk véleményét, sajnáljuk, hogy szállodánk nem felelt meg elvárásainak. Szállodánkban folyamatosan zajlanak a tisztasági felújítási munkálatok. A Wellness részleg bővítésének az erdő szab határt. Örülünk, hogy az étkezésekkel elégedettek voltak.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már második nyaralásunkat töltjük ebben a szállodában, tavaly egy gyermekkel és kismamaként, idén egy hét éves és egy 10 hónapos gyermekkel mentünk. Az egész család nagyon jól érezte magát tavaly is, idén is. Ebben a kategóriában még nem találkoztam olyan szállodával, ahol minden nap cserélik a szobában a poharainkat, itt meglepődve tapasztaltuk, hogy igen.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 11.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy családi pihenésük helyszínéül ismét szállodánkat választották. Nagyon örülünk a pozitív véleményének és visszatérési szándékának. Szeretettel várjuk Önöket ismét a Hotel Lövérben!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két gyerkőcünkkel (5-11 éves) 2 éjszakát töltöttünk a hotelben. A szállásunkkal tökéletesen elégedett vagyok. Étkezés:nagy választék és finom ételek. Nagyon tetszett, hogy egy kis füzetben összeállították az aktuális környékbeli programokat, látnivalókat. A belső játszószobát nagyon élvezte a "kicsi".
Válasz az értékelésre - 2017. június 15.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!
Várhelyi Ágnes (Hotel Lövér)

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Remek pihenő hely,de aki a mozgalmas helyeket szereti annak is megfelel ez a hotel. Kényelmes szobák,finom,bőséges ételek. Kedves szolgálatkész személyzet. a környéken sok kirándulási lehetőség. a szálloda welnes részlege nagyon jó naponta töbször is igénybe vettük. bármikor szivesen mennék ujra ,ajánlom mindenkinek aki szeret jókat enni,nagyokat sétálni .
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 11.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett tapasztalatait. Mindennapos célunk az , hogy vendégeink feltöltődve, kellemes élményekkel távozzanak szállodánkból, így az Ön véleménye valódi elismerés mindannyiunk számára. Reméljük legközelebbi soproni útjuk alkalmával is a Lövérben üdvözölhetjük Önt!

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő törzsvendégként csak elismeréssel szólhatok a szállodáról- hisz ezért töltök minden évben 4-5 napot ott. A konyha kiváló, az elhelyezés, a környezet szintén. A wellness részleg lehetne nagyobb, de más kárpótol. Sok ismerősnek ajánlottam, akik szintén elégedettek voltak. Amíg tudok, visszatérek!!!!!
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 11.
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül ismét a szállodánkra esett a választásuk és jól érezték magukat. Köszönjük szépen a dicsérő szavakat, és hogy visszatérő vendégeinkként másoknak is ajánlják a hotelünket. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket a Hotel Lövérbe!

ádica TOP fotófeltöltő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kellemes napokat töltöttünk április elején a soproni fenyveserdőben, a Lővér Hotelben. Nem csalódtunk, kellemes fogadtatásban részesültünk, szép, tiszta szobát kaptunk, délidőben mindjárt mehettünk a levesebédre, s udvarias kiszolgálókkal találkoztunk. Napközben a hallban szamovárból tölthettünk magunknak az illatozó zöld teából.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 11.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük, hogy megosztotta véleményét szállodánkról és szintén hálásak vagyunk a maximum pontos értékelésért is! Örülünk, hogy mindennel elégedettek voltak, várjuk vissza Önöket legközelebb is!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
A város zajától távol, erdők közelében fekvő szálloda igazi kikapcsolódást biztosít. Mindenre részletre oda figyelő személyzete minden elismerést megérdemel. A csomagszolgáltatásban nyújtott félpanziós étkeztetés minden igényt kielégít, az ízletes ételkínálat szinte ösztönöz a fogyókúrás ábrándok elfelejtésére. Köszönet érte!
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 11.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a pozitív értékelését. Nagyon örülünk, hogy szolgáltatásainkkal hozzájárulhattunk pihenésükhöz. Reméljük, hogy hamarosan ismét szállodánk vendégeiként köszönthetjük Önöket!

Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2023.01.10-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.08.28-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.043,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.11-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.086,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.29-ig
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.06.13-ig
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Csiga Apartman
Érvényes: 2022.01.23-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 52.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Wolf Panzió Sárvár
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
All inclusive pihenés
Páros romantika (min. 2 éj)

SopronX