Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.22-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Lövér Sopron vélemények

2018. július 29.gyerekekkel járt itt
Elégedettek voltunk a szállodával,bőséges és jóízű volt a reggeli,vacsora. A személyzet kedves,készséges,a hotel parkja rendezett, a környék pedig csendes.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen pozitív értékelésüket! Reméljük a jövőben ismételten ellátogatnak szállodánkba!
2018. augusztus 17., Hotel Lövér
Kiváló 2018. július 26.a párjával járt itt
A hotel szép környezetben van,a szobák kényelmesek,a személyzet udvarias,kedves,a reggeli és a vacsora választékos,bőséges volt. Tetszettek a programok,amit a hotel nyújtott. Ha negatívat is kellene írjak,akkor talán az a tévé volt,hogy kevés magyar csatorna volt és sokszor rossz volt akadozó az adás,de ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat :)
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket, örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2018. augusztus 17., Hotel Lövér
Kiváló 2018. július 17.barátokkal járt itt
Egy baráti házaspárral mentünk, Ők már voltak és visszajárnak, ezért nem is lepődtem meg, hogy valóban minden igényünket kielégítőnek találtuk a szállodát. A személyzet kedvességét külön kiemelném, mindig kedvesek, mosolygósak voltak. Nagyon jól esett a zöldtea szamovárban, a levesebéd, a délelőtti vizitorna.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett tapasztalatait. Mindennapos célunk az , hogy Vendégeink feltöltődve, kellemes élményekkel távozzanak szállodánkból, így az Ön véleménye valódi elismerés mindannyiunk számára. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét Vendégeink között köszönthetjük Önöket!
2018. július 18., Hotel Lövér
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2018. július 12.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk kedvenc városunkban, Sopronban, az idén először kipróbált Hotel Lövérben. Először szálltunk itt meg, a korábbi (többször tesztelt) szállodával nagyon meg voltunk elégedve, így egy kicsit féltünk, nem fogunk-e csalódni. SEMMIBEN sem csalódtunk! Mindenkinek ajánlom a Lövér Szállót!
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést, a visszaigazolást, hogy amit csinálunk, megéri! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Szeretettel várjuk Önöket ismét!
2018. július 18., Hotel Lövér
2018. június 11.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk, nagyon szeretjük Sopront, rengeteg látnivaló van. Sajnos az utóbbi időben észrevettem, hogy az akciós utazások a kevésbé szép és kevésbé felszerelt szobákra vannak "meghirdetve". Ez eddig nem így volt. Most nem kaptunk teraszos szobát, a szobai hűtő nem működött, üres is volt, nem volt egyetlen üveg üdítőital a minibárban, nem kaptunk fürdőköpenyt, se fürdősapkát,stb. Kicsit csalódottak voltunk.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül ismét a szállodánkat választották. Köszönjük szépen a hűségüket és a pozitív visszajelzését. Nagy örömünkre szolgál, hogy összességében jól érezték magukat nálunk. Kérjük szobafoglaláskor minden esetben jelezzék milyen szobában szeretnének lakni.
2018. június 11.a párjával járt itt
Kitűnő erdei környezetben van a szálloda, udvarias a kiszolgálás, választékos az étel kínálat. A szállás is remek programokat kínált, de mivel Sopronban már többször voltunk és a nettről előre tájékozódtunk, így magunknak szerveztük a szabadidő eltöltését. A parkolás ingyenes, mely nagyon jó ötlet.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkra esett a választásuk és jól érezték magukat. Köszönjük szépen a dicsérő szavakat. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
Kiváló 2018. május 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemes meglepetés ért bennünket. A fogadtatás szívélyes volt, minden dolgozó rendkívül kedves és udvarias. A szálloda egésze tiszta, kellemes. Az étkezésekről csak felsőfokban tudok nyilatkozni. Gyönyörű környezet. Köszönjük szépen!
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!
Kiváló 2018. május 22.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép helyen van. Az ellátás szuper, a személyzet nagyon kedves. A szoba kényelmes volt négyünk számára is. Bár a játszószobát már kinőttük, de jó volt megtapasztalni, hogy a legkisebbek is fontosak a szálloda vezetésének. Az ételek változatosak, sokfélèk, és nagyon finomak voltak.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégeink! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat. Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!
2018. május 25., Hotel Lövér
Kiváló 2018. május 7.barátokkal járt itt
Baráti házaspárral tértünk vissza a Lővér szállodába, mivel előző alkalommal is kellemesen éreztük magunkat. Továbbra is az egyik kedvenc szállodánk, a környezet, a szállodai szobák tágassága (a zuhany fülke picit kicsi és a zuhanyfüggöny nem igen szeretjük)a közös terek tisztasága és annak ellenére, hogy nem gyerekkel voltunk, nagyon tetszett a gyerek "kuckó".
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett tapasztalatait. Mindennapos célunk az , hogy vendégeink feltöltődve, kellemes élményekkel távozzanak szállodánkból, így az Ön véleménye valódi elismerés mindannyiunk számára. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!
2018. május 25., Hotel Lövér
2018. április 15.a párjával járt itt
Második alkalommal töltöttük a húsvéti ünnepeket a csodálatos helyen fekvő, minden kényelemmel felszerelt szállodában. A szoba tágas, világos, jó a szobák közötti hangszigetelés, amit az bizonyít, hogy sok gyerek volt az emeletünkön, de gyerekzsivajt csak a folyosón lehetett hallani.
Hotel Lövér Sopron - EgyébHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - Környék
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy a szállodánkat választotta. Sajnálattal olvastuk, hogy probléma lépett fel távozáskor. Kérjük szíves elnézését a kellemetlenségek miatt! A terület vezetőjétől a dolgok kivizsgálását kértük, hogy a jövőben ilyen probléma ne fordulhasson elő többet.
2018. április 19., Hotel Lövér