Várcsárda Sümeg

Várcsárda Sümeg
Várcsárda SümegVárcsárda Sümeg
Várcsárda SümegVárcsárda Sümeg

Várcsárda Sümeg bemutatkozása

A Várcsárda már évtizedek óta várja Vendégeit gyönyörű környezetben, a Sümegi Vár lábánál!
Az épület maga a történelem, falai számos legendát őriznek! Ebben a házban született és élt Kisfaludy Mór '48-as honvéd alezredes, aki az igazi magyar hősök sorába tartozik és a költő Kisfaludy Sándor unokaöccse volt!

JOKER Party House Sümeg - Napi árak
2024.10.01-ig
JOKER Party House Sümeg
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Várcsárda Sümeg vélemények

2017. május 31.gyerekekkel járt itt
Az impozáns sümegi vár és várhegy lábánál található magyaros hangulatú csárda, a Kapitány Hotel mögött, tágas saját parkolóval (amelyet szezonban külön lekerítenek az étterem vendégeinek és parkolóőr is van). Úgy hallottam, ugyanahhoz a tulajdonosi körhöz tartozik a Csárda is, mint a Hotel és a Vár.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. május 21.a párjával járt itt
A sümegi várból lesétálva tértünk be. Nem voltunk nagyon éhesek így csak egy-egy levesre ültünk be. A csárdában élő cigányzene szólt. Babgulyás és halászlé volt a választásunk, amit a rendelést követően nagyon gyorsan ki is hoztak. Az ételek mellé bodza szörpöt ittunk. A pincér nagyon kedves és gyors volt, mindenki korhű ruhákban volt felöltözve.
Várcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Étlap/itallapVárcsárda Sümeg - Étel/italVárcsárda Sümeg - Étel/italVárcsárda Sümeg - Étel/ital
2017. január 23.a párjával járt itt
A Csárda hangulatos, a pincérek nagyon kedvesek. Az ételt pár percen belül hozták a megrendelés után - emiatt olyan érzése van az embernek, hogy gyorsan meg kell enni és átadni a helyet másnak. Finom volt, de semmi különös. Két levest ettünk és egy dödöllét, kb. 20 perc múlva már végeztünk is. A forralt bor finom volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. január 17.a párjával járt itt
Párommal egy nyári délután ültünk be az étterem teraszára. Hangulatos, szép környezetben. Pincérek helyhez illően öltözve. A választék átlagos, magyaros ételek elég drágán. Kb 5 percen belül hozták a frissen sültet. . Nem volt rossz, de kimondottan jó sem.
Átlagos 2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Egyszer ebédeltünk a Sümegi hosszú hétvége alatt a csárdában - Hotel Kapitányban voltunk - a gyerekünk éhezett meg, így könnyű ebédet szerettünk volna. 3 fő: 3 leves, 1 főétel és egy desszert, árak kicsit magasabbak az átlagnál, de finom volt minden, cigány zene szólt, hangulatos. Ami nagyon nem tetszett a horror nagyságú felszolgálási díj.
Várcsárda válasza
Tisztelt Címzett!
Köszönjük értékelését és örömmel halljuk, hogy minden nagyon ízlett! Sajnáljuk hogy a végén volt egy kis kellemetlenség ezért elnézést kérünk! A felszolgálási díj manapság egyre több helyen tűnik fel magyarországi éttermekben, ezek külföldön már nagyon sok helyen alkalmazásban vannak.
2016. szeptember 13., Várcsárda, üzletvezető
Kiváló 2016. augusztus 30.családjával járt itt
Sümegi kirándulásunk alkalmával tévedtünk be a Várcsárdába. Látva a csodás környezetet, a gyönyörű tiszta belső éttermet, a külső verandát és a hozzá tartozó, fákkal körülvett, asztalokkal teli teraszrészt arra gondoltunk, hogy az árai nem a pénztárca barát kategóriába tartoznak. Kellemesen csalódtunk!
Kiváló 2016. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Sümegre hosszú idő után most látogattunk el újra. A lovagi torna bemutatója után tértünk be vacsorázni a Várcsárdába. Nem volt igazán jó idő, ezért a benti étteremben vacsoráztunk. Kellemes zene, tiszta környezet fogadott bennünket. A felszolgálók korhű ruhákban, mosolyogva, kedvesen, figyelmesen, udvariasan siettek kiszolgálni bennünket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 1.családjával járt itt
A várból lejőve tértünk be ebédidőben. Az épület előtt élő cigányzene szólt. Az épület előtti fedett teraszon foglaltunk helyet nagy nehezen, mivel az asztalok zöme foglalt volt. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A felszolgálók korhű, magyaros ruhát viseltek. Az ételeket gyorsan kihozták.
Várcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső kép
2016. július 28.gyerekekkel járt itt
Kezdjük itt is történelemmel: a mai csárda épületében élt Kisfaludy Mór '48-as honvéd alezredes, aki az igazi magyar hősök sorába tartozik. Ott volt a rákosmezei csatározásban, Budavár bevételénél is. A csárda a vár „aljában” található, hatalmas játszótérrel és kosztümbe öltözött hölgy vár és kísér az asztalhoz ha kérjük -32c ben biztosan nem fázott szegény-.
Várcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső kép
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2016. július 15.gyerekekkel járt itt
A legjobb étterem ahol mostanában jártunk. A hely csodálatos, nagyon hangulatos, igazi csárda jellegű. A rengeteg ember ellenére nem volt zsúfolt. A személyzet udvarias, kedves és nagyon gyors. Az árak elfogadhatóak, az ételek kiadósak, nagyon finomak és frissek. Pillanatok alatt kihozták.
Várcsárda Sümeg a térképen
8330 SümegKisfaludy kert
• kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar