Várcsárda Sümeg

Várcsárda Sümeg
Várcsárda SümegVárcsárda Sümeg
Várcsárda SümegVárcsárda Sümeg

Várcsárda Sümeg bemutatkozása

A Várcsárda már évtizedek óta várja Vendégeit gyönyörű környezetben, a Sümegi Vár lábánál!
Az épület maga a történelem, falai számos legendát őriznek! Ebben a házban született és élt Kisfaludy Mór '48-as honvéd alezredes, aki az igazi magyar hősök sorába tartozik és a költő Kisfaludy Sándor unokaöccse volt!

JOKER Party House Sümeg - Napi árak
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Várcsárda Sümeg vélemények

Átlagos 2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Egyszer ebédeltünk a Sümegi hosszú hétvége alatt a csárdában - Hotel Kapitányban voltunk - a gyerekünk éhezett meg, így könnyű ebédet szerettünk volna. 3 fő: 3 leves, 1 főétel és egy desszert, árak kicsit magasabbak az átlagnál, de finom volt minden, cigány zene szólt, hangulatos. Ami nagyon nem tetszett a horror nagyságú felszolgálási díj.
Várcsárda válasza
Tisztelt Címzett!
Köszönjük értékelését és örömmel halljuk, hogy minden nagyon ízlett! Sajnáljuk hogy a végén volt egy kis kellemetlenség ezért elnézést kérünk! A felszolgálási díj manapság egyre több helyen tűnik fel magyarországi éttermekben, ezek külföldön már nagyon sok helyen alkalmazásban vannak.
2016. szeptember 13., Várcsárda, üzletvezető
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. július 8.a párjával járt itt
Az eddigi nyár talán legforróbb napján tértünk be ide. Maga a hely elhelyezkedése és hangulata kiváló. Élőzene szólt, tisztaság és szép árnyas ligetben helyezkedik el a külső rész. Az ételek ára a II. osztálynak megfelelő, nem veszélyes, és az ételek mennyisége és minősége is kifogástalan. . . . . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. november 11.a párjával járt itt
Jól átfázva, egy közepesen hosszú autóutat megszakítva álltunk meg itt ebédelni a férjemmel. Egy-egy halászlevet kértünk- és nagyon jól tettük. Pont jó meleg volt- amit épp egy kicsit kell csak fújni, így nem égeti szét a torkom, de nagyon jól átmelegít. A hozzá kapott kenyér szuperpuha és finom volt.
2017. május 31.gyerekekkel járt itt
Az impozáns sümegi vár és várhegy lábánál található magyaros hangulatú csárda, a Kapitány Hotel mögött, tágas saját parkolóval (amelyet szezonban külön lekerítenek az étterem vendégeinek és parkolóőr is van). Úgy hallottam, ugyanahhoz a tulajdonosi körhöz tartozik a Csárda is, mint a Hotel és a Vár.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. május 21.a párjával járt itt
A sümegi várból lesétálva tértünk be. Nem voltunk nagyon éhesek így csak egy-egy levesre ültünk be. A csárdában élő cigányzene szólt. Babgulyás és halászlé volt a választásunk, amit a rendelést követően nagyon gyorsan ki is hoztak. Az ételek mellé bodza szörpöt ittunk. A pincér nagyon kedves és gyors volt, mindenki korhű ruhákban volt felöltözve.
Várcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Étlap/itallapVárcsárda Sümeg - Étel/italVárcsárda Sümeg - Étel/italVárcsárda Sümeg - Étel/ital
2017. január 23.a párjával járt itt
A Csárda hangulatos, a pincérek nagyon kedvesek. Az ételt pár percen belül hozták a megrendelés után - emiatt olyan érzése van az embernek, hogy gyorsan meg kell enni és átadni a helyet másnak. Finom volt, de semmi különös. Két levest ettünk és egy dödöllét, kb. 20 perc múlva már végeztünk is. A forralt bor finom volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. január 17.a párjával járt itt
Párommal egy nyári délután ültünk be az étterem teraszára. Hangulatos, szép környezetben. Pincérek helyhez illően öltözve. A választék átlagos, magyaros ételek elég drágán. Kb 5 percen belül hozták a frissen sültet. . Nem volt rossz, de kimondottan jó sem.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 1.családjával járt itt
A várból lejőve tértünk be ebédidőben. Az épület előtt élő cigányzene szólt. Az épület előtti fedett teraszon foglaltunk helyet nagy nehezen, mivel az asztalok zöme foglalt volt. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A felszolgálók korhű, magyaros ruhát viseltek. Az ételeket gyorsan kihozták.
Várcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső kép
2016. július 28.gyerekekkel járt itt
Kezdjük itt is történelemmel: a mai csárda épületében élt Kisfaludy Mór '48-as honvéd alezredes, aki az igazi magyar hősök sorába tartozik. Ott volt a rákosmezei csatározásban, Budavár bevételénél is. A csárda a vár „aljában” található, hatalmas játszótérrel és kosztümbe öltözött hölgy vár és kísér az asztalhoz ha kérjük -32c ben biztosan nem fázott szegény-.
Várcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső képVárcsárda Sümeg - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2023. március 20.a párjával járt itt
Hosszú séta után tértünk be egy forró levesre a Várcsárdába. NAgyon hangulatos hely a Sümegi vár alatt. Nem akartunk mást enni, mert a szállásunkon volt vacsorán. De több lett egy palacsintával. Nagyon kedves személyzet. Finom ételek, megfelelő adag. Jó az ár érték arány. Hangulatos a kinti része is.
Várcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - EgyébVárcsárda Sümeg - Egyéb
Várcsárda Sümeg a térképen
8330 SümegKisfaludy kert
• kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar