Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szarvas és környéke
4,7
a 17 szarvasi szállás közül
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas
Liget Wellness & Konferencia Hotel SzarvasLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas

Lelkesház Szarvas - Napi árak
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

Kiváló 2022. január 16.a párjával járt itt
Már sokadszor jártunk itt, azt hiszem negyedszer! A főépületben kaptunk szállást többszöri betegségek miatti halasztás után, amit nagyon elfogadhatóan kezelt a hotel személyzete, ezúton is köszönet érte! A szoba és az egész szálloda felújítva, az étterem kibővítve, legalább is nekünk a legutóbbi itt létünkhöz képest ezek tűntek fel legjobban.
Kiváló 2021. október 31.csoporttal járt itt
Székesfehérvárról érkeztem és pár napot töltöttem itt, de visszatérek, mert ilyen környezetben, ellátásban, kiszolgálásban, tisztaságban szeretnék pihenni.A hazautazásom után is a Föld felett lebegtem.Köszönöm, hogy itt járhattam, de nem utóljára.Mindenkinek mondom az élményemet.Köszönöm ,
Kiváló 2020. január 2.a párjával járt itt
Már 7 alkalommal töltöttünk itt hosszabb-rövidebb időt, különböző évszakokban. Itt minden adott, hogy kikapcsolódjunk,helyben vízi-színházi előadást nézhessünk,állatparkban sétáljunk és bolyongjunk Mini Magyarországban. Ha csak "ejtőzni" vágyunk, számos, kényelmes napozóágy áll rendelkezésünkre.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Wellness
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2019. július 14.családjával járt itt
Másodszor voltunk itt, most sem csalódtunk. Az új építésű házak egyikében voltunk. 5 fő részére megfelelő, bár a szobák kicsit szűkösek, de aludni nagyon megfelelő. A közösségi tér, vagy nevezzük előszobának, kiváló a családi összejövetelre. Rendkívüli előny, hogy a két szobához van külön-külön fürdőszoba, sőt az előtérben még egy külön WC is.
2019. május 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen vendégházak kényelmesek családok számára kiváló. Mi télen voltunk a wellnesz részleg a medencék a férőhelyhez képest kicsik zsúfoltak. Mivel tél volt csak felöltözve lehetett az étterembe menni és ott a kabátoknak kevés hely volt, mivel teltházas volt a szálloda. Nyáron biztos jobb, tágasabb.
Kiváló 2019. február 6.a párjával járt itt
Kiváló helyszín, tökéletes pihenés és kiszolgálás. Nem tudok kivetnivalót írni a szállodáról, bármikor szívesen visszamegyek!Sok szállodában megfordultunk már párommal az országban az elmúlt néhány évben, de ide mindig visszahúz a szívünk. Talán egy kicsit drágább, mint az átlagos 4 csillagos szállodák, de megéri!
2019. január 29.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk, első benyomásunk már a bejelentkezésnél is rendkívül kellemes volt. A hölgyek kedvesen, rugalmasan megtalálták a megoldást az elhelyezésünkkel kapcsolatban - köszönet érte! - végül sikerült egymás melletti szobákat kapnunk! Kellemesen időztünk a wellness részlegben, élveztük a szabadtéri fürdőzést.
Kiváló 2019. január 17.gyerekekkel járt itt
Egy csodás hely. Szép környezet, kényelmes szobák, finom ételek, segítőkész személyzet. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Laktunk a főépületben is és külön házban is, mindkettővel meg voltunk elégedve. Wellness részleg szép és tiszta. A reggeli és a vacsora változatos, bőséges. A folyópart tiszta, rendezett. A játékszoba jól felszerelt. Biztos visszatérünk még ide. . .
Kiváló 2018. október 6.családjával járt itt
Idén nyáron először voltunk a szálloda vendégei.
Kellemes szuper nyaralás lett a vége. Minden igényt kielégítve luxus szállodában, gyönyörű helyen, csodás vízparti környezetben pihenhettünk.
Már ott elterveztük, ahogy időnk engedi visszalátogatunk.
Gratulálunk a szálloda összes dolgozójának a színvonalas munkájukhoz.
Kiváló 2018. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó választás volt, már januárban lefoglaltuk szállásunk! Az unokákkal voltunk. Mindennel megvoltunk elégedve,mindenhol rend és tisztaság. Az ételek finomak és választékos volt. A személyzet segítőkész és figyelmes, kedves volt. Biztosan visszatérünk még. Másoknak is ajánlom.