Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szarvas és környéke
4,7
a 17 szarvasi szállás közül
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas
Liget Wellness & Konferencia Hotel SzarvasLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas

Lelkesház Szarvas - Három éjszakás pihenés
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

2014. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
2014 aug. elején jártunk a hotelben. Három hálószobás apartmanban laktunk. A szállodáról: Nagyon szép elhelyezésű, a Holt-Kőrös kanyarulatában egy igazán szépen gondozott alföldi város kiemelkedő létesítménye. A hotel folyó bővítése alig zavaró. Az apartmanról:
-az önálló épület nagyon jó beosztású és mintha nekünk, a három generációnak találták volna ki.
Kiváló 2014. június 4.a párjával járt itt
Ez egy olyan hely, ahol minden megtalálható a gondtalan kikapcsolódáshoz. Élő víz, thermál víz, uszoda, szuper welness részleg, hatalmas zöld terület. A félpanziós ellátás maximális. Sok helyen megfordultunk már, de ilyen ízletes, bőséges és változatos ételeket SEHOL nem készítenek, mint itt.
Kiváló 2014. április 15.a párjával járt itt
Tavaly októberben jártam itt a férjemmel. A szálloda kívül, belül nagyon szép. Megkaptuk a bemutató szobát, ami minden kényelmet kielégített. A hatalmas teraszról a Kőrösre láttunk. A hotel parkjában tettünk egy sétát, ami igen megnyugtató és szép,mindenkinek csak ajánlani tudom,aki hangulatos környezetben szeretne pár napot eltölteni.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - KörnyékLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső kép
Kiváló 2014. március 5.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el párommal és növéremékkel. Nagyon szép a szálloda, kívülről, belülről egyaránt. Egyfajta különösen meghitt, nyugodt aurája van a helynek,valószínűleg a víz és a park közelsége miatt is. Az erkély nélküli szoba tényleg pici. A személyzet kedvessége természetesnek tűnt, nem volt mesterkélt vagy erőltetett.
Kiváló 2014. február 13.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el január végén,a kültéri medence hóval körülvéve felejthetetlen élmény marad. Felszolgálók,személyzet nagyon kedvesek. Jókor voltunk jó helyen,ugyanis nem kellett tolongani és kerülgeti egymást a medencékben. Mindenhol tisztaság volt jellemző. A svédasztalos vacsora lehetett volna kicsit nagyobb kínálatú.
Kiváló 2014. január 29.a párjával járt itt
Kiválóan éreztük magunkat! Rengeteg szép emlék fűz a Hotelben töltött napokra! Igaz már lassan 1éve látogattunk el ide,de a legszebb emlékek ide hoznak vissza! A személyzet kedvessége és a Hotel felszereltsége kiváló! A Hotel környékén a Körös-folyó gyönyörű látványt,élményt nyújt!
Átlagos 2014. január 28.kollégákkal járt itt
Ár érték arányban nem nyerte el a tetszésemet (30000Huf/2ágyas és nincs erkély! ) és csak 1500 kor lehet a szobát elfoglalni, 11000 ki is raknak. A szoba nagy, de jellegtelen és nem barátságos – és nem azért írom ezt mert drága! A piros + narancssárga keverék + a
barna nekem sok.
2014. január 18.barátokkal járt itt
Kikapcsolódási célokra ideális a helyszín. Mi apartmant választottunk, mely rendkívül modern, a többitől elszeparált. Ez nagyon tetszett. Az étterem a szálloda kis mérete ellenére bőséges választékot kínált, ngyan jó minőségben. A közelben lévő arborétum egy kellemes, kikapcsoló séta lehetőségét biztosítja.
Kiváló 2014. január 17.a párjával járt itt
Nagyon szép a szálloda, kívülről, belülről egyaránt. Van egyfajta különösen meghitt, nyugodt aurája a helynek. Valószínűleg a víz és a park közelsége miatt is. Az erkély nélküli szoba tényleg pici, de még ez sem zavart. A személyzet kedvessége természetesnek tűnt, nem volt mesterkélt vagy erőltetett.
Kiváló 2013. december 9.a párjával járt itt
Én a párommal 2013. november 8-10- ig voltam, ebben a gyönyörű Hotelban. A stílusa szemet gyönyörködtető, a sok tükör, a színek mind összhangban álltak egymással. Csak dicsérni tudom, a személyzetet, a tisztaságot, a kényelmet, a szolgáltatást, kiváló volt a menü (sok színű és bőséges), a felszolgálók figyelmesek.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső kép