Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szarvas és környéke
4,7
a 17 szarvasi szállás közül
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas
Liget Wellness & Konferencia Hotel SzarvasLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas

Lelkesház Szarvas - Három éjszakás pihenés
Három éjszakás pihenés
2024.10.02-ig
Lelkesház Szarvas
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ
Nem csak a húszéveseké a világ
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás
Garden Hotel Szolnok - Relax ajánlat
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 25.gyerekekkel járt itt
Szállásközvetítő oldalról választottuk ezt a kedvezményes pihenést ebben a hotelben. Még tavaly októberben választottuk ki, de csak most , január végén volt alkalmunk igénybe venni a szolgáltatást. A szervezés során , a szobaválasztáskor rendkívül figyelmes volt a személyzet, ami igaz is volt az egész ott tartózkodásunk idejére.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Szórakozás/SportLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Belső
Kiváló 2016. január 18.családjával járt itt
Hirtelen jött ötlettől vezérelve kerestünk szállodát, egy röpke pihenésre, feltétel volt, a félpanzió, hogy gyerekkel is jó legyen, wellness legyen és valami kis látnivaló legyen a környéken. Imádtuk a Hotelt, gyönyörű volt a környezet, kedves segítőkész Alkalmazottak, gyönyörű szobánk volt, kilátással a Kőrösre, minden tiszta és hibátlan volt.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Szobák
Kiváló 2016. január 5.barátokkal járt itt
Novemberben voltunk negyedszer. Imádjuk a könyéket az Erzsébet ligetben lévő szállodát. A megújult wellness részleg a relax sószobával tökéletes. Még tudtam úszni a kinti medencében is. Étterem remek. A barátainkat is sikerült már másodszor lecsalni, még vissza jövünk. Nem fenyegetés :D :D
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - KörnyékLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső kép
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2016. január 5.gyerekekkel járt itt
Többször is voltunk már ezen a gyönyörű helyen, mert egészen egyszerűen tökéletes: a szálloda gyönyörű, az apartmanházak minden igényt kielégítenek (voltunk már télen is, nyáron is! ! ! ! ), a kibővített wellness rész nagyon jó, de a mi örök kedvencünk a kinti gyógyvizes medence marad, ami éjjel nappal látogatható!
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Környék
Kiváló 2015. július 10.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk már ebben a szállodában. Utoljára 3 napot töltöttünk ott - tegnap jöttünk haza. Festői környezetben, a Holt-Tisza partján, szépen ápolt parkban van a szálloda, illetve az apt. házak. Sajnos mi még a házakban nem voltunk, de a szállodai szobák is elég tágasak, kényelmesek, a légkondi a kánikulában is jól működik.
Kiváló 2015. június 9.barátokkal járt itt
2015. április hónapban látogattunk el barátnőmmel a Hotelba. 3 napra terveztük a kiruccanást, de olyan jól éreztük magunkat, hogy hosszabbítottunk! Szarvas gyönyörű város, a hotel pedig minden képzeletünket felülmúlta. Kedves fogadtatásban volt részünk, a hotel személyzete nagyon kedves, segítőkész volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. május 5.családjával járt itt
Nagycsaládoskènt voltunk 4 napra a szálloda egyik apartmanjába, ami modern, jól felszerelt, tiszta!
Több medence, sportolási és játéklehetőség közül választhattunk. A főztjük is nagyon ízlett, főleg a képviselő fánk! :) A személyzet kifogástalan! Minden korosztály jól érezheti magát, kicsi, nagy, őreg, fiatal! Visszamegyünk!
Kiváló 2014. december 16.a párjával járt itt
Mint a címből is kitűnik, december elején töltöttünk 3 napot a hotelben. A hotelről és a szolgáltatásról csak felsőfokon tudok beszélni. A sok kellemes élmény még a borongós-esős időt is feledtette.
Szarvas városa is igen tetszett, rendezett, gondozott település benyomását keltette.
Tiszta szívből tudom ajánlani másoknak is ezt a kellemes, szép környezetet!
Egy nyugdíjas pár
Kiváló 2014. október 14.a párjával járt itt
Három csodás napot töltöttünk a hotelben férjemmel 2013 októberében. A szobánk egyszerű, az erkélyről viszont nagyon szép volt a kilátás. A belső medence, a külső gyógyvízes medence és az élménymedence a megunhatatlan. Felszolgálók,személyzet nagyon kedvesek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2014. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Öt csodás májusi napot töltöttünk a hotelben kisfiunkkal. Erkélyes szobát foglaltunk. A szoba egyszerű, az erkélyről viszont kellemes kilátás nyílt a Kőrösre és a kertre. Az ételek finomak voltak, folyamatosan pótolták, ha elfogyott egy-egy menü. Az étteremben egy pici játszósarkot is kialakítottak a gyerekeknek.