Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szarvas és környéke
4,7
a 17 szarvasi szállás közül
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas
Liget Wellness & Konferencia Hotel SzarvasLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas

Lelkesház Szarvas - Napi árak
2024.10.02-ig
Lelkesház Szarvas
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

Kiváló 2016. november 27.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel, mert csodaszép időt fogtunk ki, ám a fő élménymedencék (a nem gyógyvizesek) számunkra sajnos rettenetesen klórosnak bizonyultak, melyektől mindketten nagyon vakarództunk, de már máshol is tapasztaltunk ilyet, úgyhogy lehet, hogy csak mi vagyunk túl érzékenyek. Ettől eltekintve minden nagyon szép, minden nagyon jó volt.
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2016. október 30.barátokkal járt itt
Máshol már nem találtunk helyet azért szálltunk meg itt, szerencsére csak egy éjszakára. Az apartman-ház valóban nagyon kényelmes megoldás. Ami pozitív hogy nem kellett délután 3-ig várni és elfoglalhattuk a szobát. Elegáns tiszta praktikus a berendezés -valóban nyugodt hely volt. Sajnos figyelmetlen voltam és félpanziót rendeltem.
Kiváló 2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Csodálatos három napot töltöttünk el a hotelba. A személyzet nagyon kedves udvarias. Az ételek bőségesek és nagyon ízletesek. A szobák tiszták,és a hotel területe szép rendezett. Mi először jártunk itt,de biztos ,hogy nem utoljára. Csak pozitív élményeket tudok róla írni és mesélni. Bízom benne ,hogy sikerül mihamarabb visszatérnünk ! !
Kiváló 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Harmadik alkalommal töltöttünk kellemes napokat Szarvason, a Liget Hotelben. Kíváncsiak voltunk az új szárnyépületre. Nagyon szép lett, jól illeszkedik a hotel korábbi részéhez. A vendéglátás magas színvonalú, remek konyha, változatos, finom ételek. A személyzet udvarias, segítőkész.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - KörnyékLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2016. július 18.gyerekekkel járt itt
Most a 11 éves unokaimmal nyaraltunk a hotel apartmanjában. Minden igényt kielégit a 4 féle fürdési lehetősèg: wellnes,- úszó es gyógymedence, na és a Kőrös! ! Itt kenuztak először a fiúk, mondanom sem kell milyen nagy élmény volt nekik! A Stėgbårban a szőke hajú kiszolgáló hölgy különösen kedves volt, mondták is az ikrek, hogy "Itt a gyerekeket is vendégnek tekintik!
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kert
Kiváló 2016. július 10.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van a szálloda A szobák szépek tiszták a személyzet nagyon kedves és segítőkész Az ellátás kiváló. A wellnes részleg nagyon jó, jól ellátott medencével. A parkja is nagyon szép és szerintem gyerekeknek nagy élmény A holt körös partján és a szállodát körülvevő erdőben nagyon kellemes sétát lehet tenni.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - KörnyékLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - KörnyékLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Vendéglátás
Kiváló 2016. július 9.családjával járt itt
A legjobb hely szerintem. Mindennel meg voltunk elégedve. Tisztaság van az egész hotel területén. A személyzet kedves és segítőkész. Szuper a wellnes részlege, az ételek nagyon finomak voltak, bőséges választékkal, mindenki talált a fogára valót. Bár tőlünk messze van, de bármikor szívesen visszamennénk. Mindannyian nagyon jól éreztük magunkat a hotelban.
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen, magas szintű kiszolgálás mellett lehet pihenni. Az ételek sokfélék, és nagyon izletesek. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, minden kivánságot teljesítenek. A szobák tiszták, méretük megfelelőek, a bekészítés is első osztályú. A masszázs választék magas, a szolgáltatás kimagasló.
Kiváló 2016. június 1.gyerekekkel járt itt
A személyzet fiatal és nagyon kedves,segítőkész. A szobánk pici,de légkondis és hangulatos volt. Ételek finomak,délben külön íncsiklandó menük vannak ,megfizethető áron. Kőrös holtágban élmény az úszás. A szálló parkja rendezett és tiszta,szép. Az izgalmas kaland, a kültéri meleg vizes medence. Kör alakú ,kis „tengerszem”.
Kiváló 2016. május 24.a párjával járt itt
2 napig elveztuk a Liget Wellness es Konferencia Hotel vendeg szeretetet. Erkelyes szobank a parkra nezett. Csodalatos kornyezetben kenyelmes tiszta szobak, segitokesz,mosolygos szemelyzet. Boseges, valasztekos etelek. A wellness reszleg is minden igenyt kielegito,bar a gyogyvizes medence elmenyelemet hianyoltam. Kituno ar-ertekarany. Mindenkinek Szivbol ajanlom! ! !