Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szarvas és környéke
4,7
a 17 szarvasi szállás közül
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas
Liget Wellness & Konferencia Hotel SzarvasLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas

Lelkesház Szarvas - Napi árak
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

Kiváló 2013. november 2.a párjával járt itt
Egy téli hétvégét töltöttünk itt a párommal. Egy kicsit nehezen indult a pihenésünk, ugyanis a kiválasztott apartmanban nem volt jó a fűtés, pedig nagyon kis hangulatos lett volna. A készséges személyzet nagyon gyorsan orvosolta a problémát és hamar átköltöztetett bennünket a hotel rész egyik szép szobájába.
Kiváló 2013. október 28.családjával járt itt
Az idén nyáron, júliusban jártunk barátokkal itt. A szálloda pazar, nagyon igényesen, ízlésesen van berendezve. A személyzet rendkívül kedves, segítőkész. Az ételek finomak, bár a vacsoránál nem olyan nagy a választék, de ízletesen főznek. A wellness rész is szuper, több medence van, gyönyörű park.
Kiváló 2013. október 16.barátokkal járt itt
Mi barátainkkal jártunk itt. Nagyon tetszett a szabadban is
használható medence, mi ugyanis egy késő őszi hétvégén voltunk
pihenni. Tetszett a természetes környezet, ahol esténként nagy
sétát tudtunk tenni. Maga Szarvas is hangulatos város, főleg a
vízi színpadot említem. Tettünk kirándulást a Szarvasi Arborétumban is.
Kiváló 2013. október 6.gyerekekkel járt itt
Csakis jót tudok írni a hotelről és a dolgozókról is. A szobák tiszták, az alkalmazottak kedvesek, segítőkészek, az ételek változatosak, nagyon finomak, és nagy volt a választék. A wellness részleg is nagyon tetszett az egész családnak. Egy másfél és egy 5 éves gyermekkel mentünk, így a játszószobát is többször használtuk. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2013. október 4.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezet, finom, és bőséges ételek, pihentető wellness. A szobák tiszták, a személyzet nagyon kedves, és barátságos, mindenben segítenek. A gyógyvízes medencéje is kiváló. Gyerekekkel is jó programokat lehet szervezni a környékre, akár gyalogosan, akár helyben bérelt kerékpárral. Mostanra a sokat hiányolt út is elkészült. Ajánlom mindenkinek, hogy látogasson el ide!
Kiváló 2013. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezet, kényelmes szállás,ízletes ételek, udvarias személyzet. Gyerek-, és vendégbarát szolgáltatások. A fürdő-, és a kapcsolódó szolgáltatások tárháza szinte végtelen. A gyerekek szórakoztatása és a lehetőségek tárháza számtalan. Az apartman felszereltsége kifogástalan, igényes, kényelmes berendezési tárgyakkal, a mai kor igényeit figyelembe véve.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat
Kiváló 2013. augusztus 12.a párjával járt itt
Már két ízben töltöttem 4-4 napot a Liget Hotelben, és mindkét alkalommal nagyon jól éreztem magam. Az igényesen kialakított szálloda már a honlapjával is elnyerte tetszésemet, egyszerű, jól áttekinthető és informatív, minden fontos információ könnyen megtalálható. A foglalás és visszaigazolás is gyorsan és korrektül történt.
Kiváló 2013. július 29.a párjával járt itt
Egyszer voltunk és bármikor vissza mennék oda,mert nagyszerű volt minden. Csodaszép park,friss levegő és a kilátás is nagyon szép. Reggelire bőven volt választási lehetőség,mert svéd asztal fogadott minket és a vacsora is tökéletes volt. Wellnes részlege lenyűgöző megtalálható különböző medencék,szauna,masszázsok igazi feltöltődést nyújtanak bárki számára.
Kiváló 2013. július 5.barátokkal járt itt
Modern berendezésű, igazán minden igény kielégítő a szálloda. Gyönyörű a park, tökéletes az élményfürdő és a wellness részleg. Remek a konyha és kedves a személyzet. A takarításért kellett ugyan párszor szólni, de gondolom ez csak kivételes eset volt. Kellemes programnak bizonyult a közeli Arborétum. A finom vacsora után jól esett a séta a Szabadtéri Színpadhoz.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - EgyébLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Wellness
Kiváló 2013. június 16.gyerekekkel járt itt
Már kétszer is jártunk ezen a kellemes,csendes a többi szállodához képest apró helyen. De mivel tudjuk, hogy kicsi a bors de erős",ezért ajánljuk ezt a szállodát. A családi szobája gyönyörű és tágas,a kilátás és ottlét kellemes. A környék látnivalóban is szuper,a viziszinház,az erdő,ja és maga a Körös.