Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szarvas és környéke
4,7
a 17 szarvasi szállás közül
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas
Liget Wellness & Konferencia Hotel SzarvasLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas

Lelkesház Szarvas - Napi árak
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Friss és kis nyugdíjasok vagyunk,így került szóba ez a hotel. Mivel "Szálloda Voucher"-t kaptunk ajándékba, bár nem ismerték, rugalmasan álltak hozzá, és elfogadták. A gyógyvizes medencéik kitűnőek, a környezete egyszerűen csodálatos, meseszép erdő közepén egy csodapalota, minden kényelemmel és igénynek megfelelően. Méltó a négy ragyogó csillagra! !
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Most töltöttünk itt hosszú hétvégét. Az új szárnyban voltunk,kényelmes,tágas a szoba,kellemes színekkel. A személyzet kifogástalan,megjegyezték mit szeretünk inni,tudták a szobaszámot is,az az odafigyeltek ránk és így. Ha valami gondom volt,azonnal megoldották. Nyugalom volt,jókat lehetett pihenni. Az ételek kifogástalanok voltak.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Szobák
Kiváló 2016. május 12.barátokkal járt itt
4 napig élveztük a Liget Wellness és Konferencia Hotel vendég szeretettét. Gyönyörű parkba érkeztünk,ami csak tovább fokozta várakozásunkat. Nem csalódtunk bent is tisztaság harmónia fogadott minket. Hamarabb érkeztünk de így is birtokba vehettük a másodikon lévő szobánkat kilátással a holt körösre.
Kiváló 2016. május 6.kollégákkal járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttem a Liget Wellness és Konferencia Hotelben Szarvason egy továbbképzés alkalmával. A személyzet nagyon segítőkész és rugalmas volt, hisz pár órával hamarabb érkeztünk mégis eltudtak szállásolni. A "kisebbik" konferencia teremben bekészítés várt minket-itt jegyzem meg az ételek és italok minősége, mennyisége, választhatósága kifogástalan-A terem tágas 10-12 ember számára ideális.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
A szálloda kiérdemli a négy csillagos elismerést. Mi egy erkély nélküli két ágyas szobában voltunk elszállásolva. A szoba nagyon hangulatosan, színesen volt berendezve, romantikus hangulatot sugárzott. Wellness részlegen a halk zene, a világítás igazi nyugalmat kölcsönöz. A reggeli és vacsora svédasztalos rendszerben volt kínálva.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Nagyon sok helyen jártunk már,volt közöttük olyan ahonnan keserű szájízzel tértünk haza,ezek többségében messze voltak sokat kellet utazni,ezért megbeszéltük a gyerekekkel hogy a közelünkben lévő szállásokat fogjuk keresni.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - EgyébLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Wellness
Kiváló 2016. április 24.kollégákkal járt itt
Háromnapos tréningünk helyszíneként voltam itt - árakat ezért nem tudok -. Apartman elhelyezésünk volt. Nagyon klasszak az apartmanok! Különböző színűek. A mienk neonzöld színben pompázott. Nagyon modern stílusú, kellemes, friss érzetet adott. Mind a szobák, mind a nappali-konyha és a fürdő is klassz volt.
Kiváló 2016. április 13.a párjával járt itt
2016 márciusban töltöttünk ott négy napot, ami csodálatos volt. A szálloda kiváló, a személyzet kedves, udvarias, segítőkész. A kaja rendben volt, mind minőségileg, mind mennyiségileg. A szoba kényelmes, jó elosztású nagy erkéllyel, nagyszerű kilátással a Körösre partra. Egy szóvak szuper volt minden.
Kiváló 2016. március 2.barátokkal járt itt
Baráti társasággal másodszor töltöttünk el egy nagyon kellemes pihentető, gondtalan hétvégét a hotel egyik apartmanjában. A személyzet gondoskodása és kedvessége, udvariassága példaértékű. Az egész hotel harmóniát sugároz, igazi, pihenésre való hely.
Kiváló 2016. február 6.a párjával járt itt
Másodszor voltunk a szálloda vendégei. Két éve jártunk először és mivel nagyon tetszett,idén újra mentünk. Azóta kibővítették a wellness részleget. A sószoba valami csodálatosra sikerült,hasonlóan a gyógymedencéhez. A koszt változatlanul kitűnő. A szoba kényelmes,tágas,tiszta,a személyzet udvarias és szolgálatkész.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Wellness