Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szarvas és környéke
4,7
a 17 szarvasi szállás közül
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas
Liget Wellness & Konferencia Hotel SzarvasLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas

Lelkesház Szarvas - Három éjszakás pihenés
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

Kiváló 2018. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Eljutottunk erre a gyönyörű helyre. Tóra néző erkélyes szobát kaptunk. Fantasztikus a kilátás, csodálatos a kert, a Holt-Körös. Nyugalom és béke,nagyon szép a kert, fantasztikus hogy saját termál víz van és 2 medencében lehet benne pihenni. A személyzet kifogástalan, kedves, udvarias. Az ellátással nagyon megvoltunk elégedve, sokféle és nagyon finom minden. Ajánlom mindenkinek nagyon.
2018. június 19.gyerekekkel járt itt
Harmadik alkalommal látogattunk Szarvasra, most is kisgyerekkel, családdal. A nagyon szépen kialakított természeti környezet valóban hívogató, ezért tértünk mi is vissza. Biztosított a nyugodt pihenés, a gyerekek számára az önfeledt játék. A hotel ízléses, tiszta,kényelmes. Az étkezés minőségén lehetne kicsit javítani a "csillagoknak" megfelelően.
Kiváló 2018. április 18.gyerekekkel járt itt
Család számára vettünk ki egy apartmant. Nagyon elégedettek voltunk vele. Tisztaság és rend jellemezte a helyet. Az apartman jól felszerelt és kellemesen berendezett. Az elosztása is praktikus. A környezet a nem túl aktív pihenéshez kiváló. A fürdési lehetőségek nagyon hangulatosak.
Kiváló 2018. március 19.a párjával járt itt
Már másodszor jártunk a Liget Wellnessben, de most sem csalódtunk. A szálloda területén rend és tisztaság van, mi négyszemélyes villában voltunk ami gyönyörű. megismerkedtünk a hotel kutyusával is Liget Morzsival. :-) A személyzet nagyon kedves. Az ételek nagyon ízletesek voltak. A wellness részleg az fantasztikus.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Egyéb
2018. március 12.kollégákkal járt itt
Egy nemzetközi konferencián vettünk részt, amelyet ebben a szállodában tartottak. Gyakorlatilag 5 napig itt éltünk, ebben a csodálatos és békés környezetben, nem volt szükséges ki sem mozdulni. Teljes ellátást kaptunk, svédasztalos reggeli, ebéd és vacsora formájában, valamint a szünetekben frissítőket és aprósüteményt.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - KörnyékLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - KörnyékLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Szórakozás/SportLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - EgyébLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Szórakozás/SportLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - EgyébLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Belső
Kiváló 2018. február 13.a párjával járt itt
Szép helyen fekvő szálloda, gondozott parkkal, közvetlenül a Holt-Körös partján. A szobák kényelmesek, tiszták. Az ételek íze és minősége nagyon jó, a személyzet kedves és segítőkész. A wellness részleg nem túl nagy, de tiszta és rendezett. A hotel saját gyógyvízzel rendelkezik. Gyalogosan is elérhető közelségben van az Arborétum és a Mini Magyarország.
Kiváló 2017. december 3.családjával járt itt
Már nem először jártunk a szállodában,de most sem csalódtunk. A szálloda területén rend és tisztaság van(mi a liget villában voltunk)A személyzet segítőkész,kiemelném a szobaasszonyok kedvességét. Az étterem nekünk kiváló,sok 4 * -os helyen voltunk,de amit itt nyújtanak a vendégnek az a numeró 1.
Kiváló 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Évek óta visszatérünk ide. Mindig valamilyen akció keretében, mert amúgy elég borsos az ár, ahhoz képest, hogy a wellnes-élményfürdő részleg nagyon kicsi. Ez azonban az előnyére is válik, mert így viszonylag kevés gyerekes család van. Igazából egy nagyobb gyerek már nem tud itt mit csinálni, a kicsik még jól elpancsikolnak a falatnyi gyerekmedencében. Nagyon jókat szoktunk itt pihenni a párommal a termál vízben ücsörögve.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kert
Kiváló 2017. április 10.a párjával járt itt
Egy eddig számomra ismeretlen szállodát kerestem egy hétvégi kiruccanásra, ekkor találtam rá a hotel honlapjára az interneten. Hosszas böngészés, vélemény kutatás után döntöttem a foglalásról a párommal egyetértésben. Nagyon kellemesen csalódtunk, tökéletes, kényelmes, tiszta, minden igényt kielégítő helyszín egy családi wellness kikapcsolódásra, vagy egy teljes nyaralásra is.
Kiváló 2017. január 29.a párjával járt itt
Ismét ellátogattunk ebbe a kis ékszerdobozba.Mióta voltunk megújult a szálloda,kibővült termál medencével és Japán fürdővel.Nekünk a kedvencünk a kinti termál medence amit a külső szauna házból könnyen meg lehet közelíteni.A szálloda étterme kiváló,még sosem csalódtunk benne.
Mindenkinek ajánlom !