Roosevelt téri Halászcsárda Szeged

Roosevelt téri Halászcsárda Szeged
Roosevelt téri Halászcsárda SzegedRoosevelt téri Halászcsárda Szeged
Roosevelt téri Halászcsárda SzegedRoosevelt téri Halászcsárda Szeged

Roosevelt téri Halászcsárda Szeged bemutatkozása

Elkészült a felújított Roosevelt téri Halászcsárda, népszerűbb és ismertebb nevén a Sótartó.
A szögedi halászlé mint fogalom, szinte egybeforrt a Roosevelt téri Halászcsárdával, népszerűbb és közismertebb nevén a Sótartóval. Az étterem neve fogalommá vált az elmúlt néhány évtized alatt nemcsak a városban, de országszerte, sőt az sem túlzás, ha azt állítjuk, hogy világszerte.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Roosevelt téri Halászcsárda Szeged vélemények

Szörnyű 2018. február 2.gyerekekkel járt itt
A gyerekeim is éppen hogy jól laktak az étellel. Minőség nulla. Adag kritikán aluli. Ennek tetejében a fizető pincér annak ellenére, hogy Ő hibázott és többet számlázott mint kellene, minősíthetetlen b*nkó stílusban beszélt velünk. Az egész egy nagy kalap ...!
Szörnyű 2017. október 22.családjával járt itt
Túl árazott silány alapanyagokból készült ételek. Pl. Fogasfilé mandulabundában, amit kértem 4500,- köret nélkül. . . A filé a hal farokrészéből volt, 3 kicsi darab, túlsüve, élvezhetetlenül kiszárítva. A párom sertés szűzet rendelt, ugyanez volt a helyzet, túlsütve-cipőtalp rágósra.
Szörnyű 2016. július 23.családjával járt itt
Annak ellenére, hogy 60%-os volt a foglaltság, sokat vártunk az ételekre. A "Szegedi csípős gulyásleves csipetkével" csipetke nélkül érkezett (vissza már nem küldtük). A rántott hús száraz, ehetetlenség határát súrolva. Egyik étel sem (4 fő) emelkedett ki ízében, minőségében. Az árak alapján sokkal többet vártunk volna. Hibát követtünk el, amikor a külcsín becsalogatott minket.
Szörnyű 2016. július 14.a párjával járt itt
Ide szerettük volna szervezniaz esküvőnket,de a szervezés teljes hiányát tapasztaltuk,vissza nem hívások,több órás várakoztatások,és a teljes érdektelenség,meg momdom őszíntén nem értem. . . . a neve, híre alapaján mást vártunk,de ezt kaptuk. Ebben az értékelésben viszont nem minősítem az ételt,a felszolgálást,a tisztaságot,addig ugyanis nem jutottunk el. . . .
Szörnyű 2016. július 4.a párjával járt itt
Idén márciusban Szegeden töltöttünk egy hétvégét. Egy ismerős ajánlotta, mert itt igazán finom a halászlé. Az étellel nem is volt gond, a kiszolgálás viszont egyszerűen borzalmas. A pincérek udvariatlanok, figyelmetlenek és iszonyatosan flegmák. Kb. 20 percet álltunk asztalra várva, úgy hogy meg sem kérdezték miért ácsorgunk ott.
Szörnyű 2014. augusztus 18.barátokkal járt itt
Nem sikerült itt ennünk,igaz előre nem rendeltünk asztalt,de a pincérek hozzá állása kritikán aluli volt. Voltak üres helyek,de állítólag már minden hely foglalt volt,ami természetesen hihető is lett volna,ha ezt normálisan közlik velünk. Mi igyekeztünk udvariasan kérni,hogy hátha megoldható,de jobban is jártunk egy jó helyet találtunk,ahol jól éreztük magunkat.
Gyenge 2017. január 8.családjával járt itt
Egy hideg téli napon betértünk teázni erre a helyre, egy fiatal felszólgáló kedvesen fogadott minket és mondta hogy nyugodtan üljünk be teázni. Amikor a másik munkatársának mondta hogy csak teázunk elkezdett höbölögni neki hogy miaz hogy egy étterembe beülün teázni és melegedni. Az említett [moderálva - a szerk] uriember szúros szemkkel nézett ránk végig
Gyenge 2016. június 7.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk itt, de az utolsó látogatásunkkor eldöntöttük, most tényleg utoljára járunk itt. A kiszolgálás pocsék, kedvesség 0. A pincérek flegmasága, hangos, maguk közti beszélgetése szerintem nem illendő. Egyedül a terasz és a gyönyörű táj miatt éri meg ide betérni.
Gyenge 2014. május 2.családjával járt itt
Nagyobb társaság tagjaként vacsoráztunk most ebben az étteremben, ahol is az átlagnál hosszabb várakozás után kaptuk meg a rendelt tálakat langyos, rágós húsokkal, hideg körettel, s - mint később kiderült - elcserélt halakkal. A jogos reklamációt egy félhangosan morgó felszolgáló közvetítésével kb.
Gyenge 2013. szeptember 14.a párjával járt itt
Sokat vártam az étteremtől a jó híre alapján, de nagyot csalódtam. A drága bor pocsék volt. A halászlé nem volt friss, így az is rossz volt, és feleslegesen sok. Inkább lett volna kevesebb, de minőségi. Alig volt vendég, a kiszolgálás mégis igen lassú volt. A mosdóban pedig nem volt szappan, ami szintén elfogadhatatlan egy étteremtől.
Roosevelt téri Halászcsárda Szeged a térképen
6720 SzegedRoosevelt tér 14.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi