Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged vélemények

2017. szeptember 9.a párjával járt itt
Utolsó esténk Szegeden,ezért még egy vacsorát beiktatunk. Jöjjön most az ezüstérmes,a Régi Hid étterem. A kapcsolat nem indul jól, óvatosságból foglalnánk asztalt estére,a délelőtti séta során,de csak a dörömbölésre nyitnak ajtót,5 perccel a 11. 30-as hivatalos nyitási idő után.
Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étlap/itallapVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étlap/itallapVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étlap/itallapVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Külső kép
2017. július 9.a párjával járt itt
Szegedre készültünk, ezért itt kerestem ajánlást, hogy melyik éttermet keressük fel, ha jó halászlére vágyunk. Az itteni értékelések miatt mentünk ebbe az étterembe. A hely kívülről kicsit "szoci", de belülről már hangulatosabb. A kiszolgálás kedves volt. Az ételek finomak, valóban olyan jók, mint amilyennek az itteni hozzászólók leírták őket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 23.a párjával járt itt
Még indulás elött kinéztük magunknak ezt a helyet és milyen jól tettük, mert asztal foglalás nélkül szinte esélytelen lenne beülni ide. Így foglalással ültünk be és nem csalódtunk, sőt csak jókat tudok írni erről a vendéglőről. A kiszolgálás udvarias, barátságos, kedves és nagyon gyors. Az ételek nagyon de nagyon finomak!
Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Külső képVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Egyéb
Kiváló 2016. szeptember 1.családjával járt itt
Nem tudom már hányadszorra járunk itt, de még mindig hozza a kiváló minőséget, nem tudjuk megunni. A kiszolgálás kedves, készséges. Az ételekre nem kell órákat várni, időben elkészülnek, az ízük pedig kifogástalan (a harcsapaprikás túrós csuszával megunhatatlan). Tényleg ajánlom mindenkinek ezt a helyet, mi sem utoljára jártunk az már egyszer biztos.
Kiváló 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Most először jártunk Szegeden, és hallottunk erről a hangulatos, remek helyről. Nem csalódtunk, mi mindennel meg voltunk elégedve, olyannyira, hogy másnap ismét visszamentünk. Kedvesek voltak a pincérek, gyorsan megkaptuk a rendelt ételt, ami nagyon-nagyon finom volt. Mindenkinek ajánlom a tiszai halászlét, az kihagyhatatlan! ! !
Kiváló 2016. július 19.családjával járt itt
Első rossz tapasztalatból okulva webes ajánlások alapján jutottunk el erre a helyre, amit mi is csak ajánlani tudunk mindenkinek. Hangulatos, tiszta vendéglő, bár nekünk a zene kissé hangos volt. A kiszolgálás figyelmes és gyors, a rendelt ételek szépen tálaltak és igazán finomak voltak.
Kiváló 2016. július 13.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk már Szegeden és mindig egy másik éttermet választunk, hogy ne a 2. alkalommal nehogy csalódjunk, így esett erre az étteremre a választásunk. Nem bántuk meg, sőt a pontozásból is kiderül, hogy minden nagyon jó volt. Pedig csúcsidőben voltunk és a pincér azt mondta, hogy sokat kell várni.
Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/ital
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
A családommal jártunk ebben az étteremben. Nagyon kellemes, hangulatos étterem. Az ételek finomak, ár-érték arányban is megfelelő. A kiszolgálásban a pincérek kedvesek és gyorsak voltak. Nagyon meg voltunk mindennel elégedve. Azon a napon, mikor itt jártunk nagyon meleg volt, ezért házi limonádét kértünk a halászlé és a sült hal mellé, nagyon frissítő volt.
Kiváló 2016. március 7., kollégákkal járt itt
A csülöknapok keretében kollégákkal-üzleti partnerekkel voltunk a Vendéglőben.
A hangulat kedélyes, az étkek egész finomak voltak.
A pincérünk közvetlen (de nem tolakodó) és udvarias, segítőkész volt.
Az ár-értékarány is kimondottan jó (az adagok nagyságára is tekintettel).
Megvettük, tetszett, köszönjük.
Kiváló 2015. október 8.családjával járt itt
A városban már szinte mindenhol voltam valamilyen összejövetelen, vacsora vagy ebéd alkalmából. Ezt a vendéglőt valahogy mindig kihagytuk, okát nem tudom. A kerek szülinapi bulimat a családommal itt tartottam, ami számomra nagyon kellemes volt. Igazi finom ízek, és kellemes hangulatú kedves hely.