Szalajka Fogadó étterme Szilvásvárad

étterem, szálláshely étterme, halétterem
Szalajka Fogadó étterme Szilvásvárad
Szalajka Fogadó étterme SzilvásváradSzalajka Fogadó étterme Szilvásvárad
Szalajka Fogadó étterme SzilvásváradSzalajka Fogadó étterme Szilvásvárad

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Szalajka Fogadó étterme Szilvásvárad vélemények

2014. január 18., üzleti partnerrel járt itt
Útóljára három éve ettünk itt, de nem emlékeztem milyen volt, de a belső hangulatára igen. Hát átépítették, modernizálták, de kellemes és hangulatos így is. A manóm Gulyáslevét nehéz überelni,de itt azt kel mondjam nekik sikerült ja és itt ettem először tejföllel -jó zsírosnak kell, hogy legyen mármint a tejfölnek-tehát nem a bolti az igazi.
Kiváló 2019. június 8.a párjával járt itt
A fogadó éttermét csak a reggelihez terített, svédasztalos formájában terveztük igénybe venni. Nem akartunk sokat időzni a házban, inkább kirándultunk volna. Egyik nap azonban visszakergetett az épületbe a hatalmas felhőszakadás. Így itt, a fedett teraszon került sor az elmaradhatatlan pisztrángevésre.
Szalajka Fogadó étterme Szilvásvárad - BelsőSzalajka Fogadó étterme Szilvásvárad - Étel/italSzalajka Fogadó étterme Szilvásvárad - Étel/italSzalajka Fogadó étterme Szilvásvárad - Külső kép
2019. február 6.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, retró hangulatú hely, kedves, udvarias személyzettel. Három napig ettünk, ittunk a Szalajka fogadó éttermében, és összességében szívesen gondolunk vissza az ott töltött időre. . . Több ételt is megkóstoltunk (pl. : csülök, bélszín, cigány, pisztráng, töltött káposzta stb. . .
Kiváló 2019. április 11.a párjával járt itt
A közelben járva több pisztrángos tavat láttunk, így Szilvásváradra érve megálltunk ebédelni, és a környékhez illő pisztrángmenüt választottam, ami egy csésze húslevesből, sült pisztrángból, hasáb burgonyából és salátából állt. Feleségem vadragu levest és dino csirkemellet választott, ami szintén jó választásnak bizonyult.
Átlagos 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
A fogadóban szálltunk meg és ott is vacsoráztunk az első este.
A levesek hozták egy menzás leves színvonalát, míg a főételek jobban sikerültek, de azért van még hová fejlődni.
Azért a limonádé 1000 Ft-ért lehetne jó is.
A pincér igyekvő volt, de ez nem ellensúlyozta az ételek hiányosságait.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Hűvös árnyékos terasz, kicsit kényelmetlen asztal székekkel. Pincérek lazák. . :-) Lassan vették fel a rendelést, az italokat is nagyon sokára hozták. Mikor bementem a mosdóba, akkor láttam, hogy egy asztalnál ülnek, és beszélgetnek, akárcsak a vendégek:-) Már kezdtem aggódni, mi lesz így az étellel, de az rendeléstől kb 8 perc alatt kész lett.
Átlagos 2017. július 6.a párjával járt itt
Már többször étkeztünk ebben az étteremben. Maga az étterem hangulatos, barátságos és sosem volt zsúfolt, amikor ott voltunk. A személyzet kedves,de aránylag sokat kell várni az ételre. Többször ettünk sült csülköt hagymakarikákkal, ami mindig kiváló volt. Jó a húslevesük is, nem vegetával ízesítik, viszont a legutoljára rendelt fokhagymás sült pisztráng szörnyű volt.
Kiváló 2016. szeptember 6.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk a férjemmel Szilvásváradon. Egyik este a fogadó éttermét választottuk vacsorahelynek. Az étterem tiszta, a személyzet kedves, barátságos és készséges volt. Az étteremnek van terasza és mivel jó idő volt, ott vacsoráztunk. A terasz előtt a gyerekeknek kialakított "kalandpark" van, így a szülők is és a gyerekek is tudnak kikapcsolódni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 7.családjával járt itt
Egy kellemes őszi délutánon tértünk be egy vacsorára ebbe az étterembe, és elmondhatom, hogy nagyon jól döntöttünk. A hely tiszta, az étlap kellemesen változatos, a személyzet kedves volt. Az ételek nagyon jók voltak, és az adagok is nagyok voltak. A felszolgálásra sem kellett sokat várni, talán az italok érkeztek a máshol megszokott 1-2 perchez képest lassabban, mert azt kb.
Kiváló 2023. december 9.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be ide kirándulás után
véletlenül. Színvonalas kiszolgálás, házias ízek
jó árérték arány jellemzi a helyet. Kiemelném a
tárkonyos vadragut, fantasztikus ízvilág. . . Viszont a pisztráng átlagosnak bizonyult
számomra. Hangulatos étterem, jó választék.