Szalajka Fogadó étterme Szilvásvárad

étterem, szálláshely étterme, halétterem
Szalajka Fogadó étterme Szilvásvárad
Szalajka Fogadó étterme SzilvásváradSzalajka Fogadó étterme Szilvásvárad
Szalajka Fogadó étterme SzilvásváradSzalajka Fogadó étterme Szilvásvárad

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Szalajka Fogadó étterme Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2023. december 9.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be ide kirándulás után
véletlenül. Színvonalas kiszolgálás, házias ízek
jó árérték arány jellemzi a helyet. Kiemelném a
tárkonyos vadragut, fantasztikus ízvilág. . . Viszont a pisztráng átlagosnak bizonyult
számomra. Hangulatos étterem, jó választék.
Kiváló 2019. június 8.a párjával járt itt
A fogadó éttermét csak a reggelihez terített, svédasztalos formájában terveztük igénybe venni. Nem akartunk sokat időzni a házban, inkább kirándultunk volna. Egyik nap azonban visszakergetett az épületbe a hatalmas felhőszakadás. Így itt, a fedett teraszon került sor az elmaradhatatlan pisztrángevésre.
Szalajka Fogadó étterme Szilvásvárad - BelsőSzalajka Fogadó étterme Szilvásvárad - Étel/italSzalajka Fogadó étterme Szilvásvárad - Étel/italSzalajka Fogadó étterme Szilvásvárad - Külső kép
Kiváló 2019. április 11.a párjával járt itt
A közelben járva több pisztrángos tavat láttunk, így Szilvásváradra érve megálltunk ebédelni, és a környékhez illő pisztrángmenüt választottam, ami egy csésze húslevesből, sült pisztrángból, hasáb burgonyából és salátából állt. Feleségem vadragu levest és dino csirkemellet választott, ami szintén jó választásnak bizonyult.
Kiváló 2016. november 2.a párjával járt itt
Az étterem mérete számomra szokatlanul nagy, ennek ellenére a berendezés, a gazdag díszítések és dekorációk hangulatossá teszik. Az utószezon ellenére tömve volt - nem véletlenül. Látszott hogy itt ez lehet az átlagos este, ez egy profi 'nagyüzem', ahol mindennek a helyén kell lennie. Ott is van. A kiszolgálás gyors és udvarias.
Kiváló 2016. szeptember 6.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk a férjemmel Szilvásváradon. Egyik este a fogadó éttermét választottuk vacsorahelynek. Az étterem tiszta, a személyzet kedves, barátságos és készséges volt. Az étteremnek van terasza és mivel jó idő volt, ott vacsoráztunk. A terasz előtt a gyerekeknek kialakított "kalandpark" van, így a szülők is és a gyerekek is tudnak kikapcsolódni.
Kiváló 2016. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Eső elöl mentünk be az étterembe kellemes környezet fogadott, a kiszolgáló személyzet nagyon udvarias volt. Az étlap nagyon változatosan van összeállítva kisebb és nagyobb gyerekek is megtalálják a nekik való ételt. A vacsora amit rendeltünk a vártnál bőségesebb és finom volt. Sajnos nem a teraszon tudtuk a vacsorát elkölteni mivel esett az eső.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 7.családjával járt itt
Egy kellemes őszi délutánon tértünk be egy vacsorára ebbe az étterembe, és elmondhatom, hogy nagyon jól döntöttünk. A hely tiszta, az étlap kellemesen változatos, a személyzet kedves volt. Az ételek nagyon jók voltak, és az adagok is nagyok voltak. A felszolgálásra sem kellett sokat várni, talán az italok érkeztek a máshol megszokott 1-2 perchez képest lassabban, mert azt kb.
Kiváló 2015. szeptember 1.családjával járt itt
Ismét csak dícsérni tudom az éttermet. Hétvégén jártunk arra családommal egy nagy bükki túra után. A patakparti teraszos környezet kellemes volt a kánikulai nap után. A konyha ismét kifogástalan volt, az adagok még egy 20km-es túra után is kielégítő méretűnek bizonyultak. Az árak elfogadhatóak. Bárkinek jó szívvel ajánljuk télen-nyáron!
Kiváló 2015. április 21.családjával járt itt
Idén márciusban egy hosszú hétvége alkalmával jártunk Szilvásváradon és az első ebédünket itt fogyasztottuk el, amit nagyon jól tettünk! Fantasztikusak voltak az ételek, bár bődületesen nagy adagok voltak! De ízben, látványra nagyon rendben volt! :-) A kiszolgálás is igazán szuper volt!
2019. február 6.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, retró hangulatú hely, kedves, udvarias személyzettel. Három napig ettünk, ittunk a Szalajka fogadó éttermében, és összességében szívesen gondolunk vissza az ott töltött időre. . . Több ételt is megkóstoltunk (pl. : csülök, bélszín, cigány, pisztráng, töltött káposzta stb. . .