Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege

05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca

Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege vélemények

Kiváló 2018. május 29.családjával járt itt
Ha egy jó halászlevet szeretne enni a család mindig elsőként ez a kis Halászcsárda jut eszünkbe! Elég sűrűn meg is látogatjuk! A halételek között még nem találtunk olyat ami ne nyerte volna el a tetszésünket. Bár aki nem halételt szeretne enni az ne ide jöjjön, de gondolom a halászcsárdát mindenki ezért keresi fel. Kiszolgálásra még nem volt panaszunk, kedvesek udvariasak.
2018. május 16.egyedül járt itt
Kifejezetten a halászlé megkóstolása miatt tértem be ide motoros túrám alkalmából. A hely kialakítása nem különösebben érdekes, de hát nem is emiatt jöttem ide. A kiszolgálás gyors és udvarias, alig kellett várakoznom. A megrendelés feladását követően rövid időn belül megkaptam a harcsa halászlevet hal belsőségekkel.
Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső kép
Átlagos 2018. április 29.egyedül járt itt
A halászlé miatt kerestem fel a helyet. Régebben már jártam itt egyszer. Az étterem délelőtt 10-kor nyit, én 11 előtt pár perccel érkeztem. Megrendeltem volna a halászlét, de közölték, hogy most készül, fél 12-re lesz kész. Ha már idáig eljöttem megvártam, csak nem igazán értettem, hogy akkor miért nyitnak ki 10-kor?
2017. október 30.barátokkal járt itt
Először jártunk a csárdában. Az első benyomást a mosdóban lekapcsolódó villany tette, amit szerintem könnyű lenne hosszabb időre állítani. A második benyomás már az étteremben éri az embert,amit úgy mondanék, hogy középszerű. Zsúfolt helység de tiszta, kedves és gyors kiszolgálás, azzal az érzéssel, hogy ha már ettél fizess és haladj.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Az egyetlen pozitívum a csárdával kapcsolatban, hogy a felszolgálók nagyon kedvesek. Hal helyett egy olajban úszó vastag panírkérget kaptunk, 0,5 mm vastag hallal, ez kiábrándító volt. A mosdóban a mozgásérzékelős lámpa kb. 15 mp-re van beállítva és a bejárati ajtónál van elhelyezve, ez nagyon romantikussá teszi a használatát.
2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Hangulatos csárda a Tisza parton,de semmi különösebb. "Lezavarjuk gyorsan", de összességében jó kiszolgálással, átlagos ételeket kaptunk. Kicsit lehetne fűszeresebb a halászlé, viszont a palacsinta nagyon tetszett a gyerekeknek. Amit nem értünk, az az, hogy miért nem lehet folyami harcsát rendelni a magyaros halételekhez a csárdának?
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk a csárdában, mindig nagyon elégedetten távozunk. Az ételek nagyon finomak, az adagok bőségesek. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Nem kell megijedni, ha sok kiránduló van a csárda környékén vagy éppen várnak az asztalra előttünk, mert viszonylag gyorsan asztalhoz juthatunk. Nálunk plusz előny, hogy a külső helységbe kutya bevihető.
Gyenge 2016. augusztus 17.barátokkal járt itt
Megint a szokásos átverés. Azért ez felháborító, hogy Tisza mellet szürke harcsa helyett afrikai harcsát, illetve süllő helyett viktória tavi fogast szolgálnak fel. De ez csak derült ki, ha rámenősen megkérdezel a pincért. Legyen világos mindenkinek, hogy még barátok között az árkülönbség min. 2 ezer forint. . . , ami természetesen a vendég javára nem látszik az étlapon.
Kiváló 2016. május 11.családjával járt itt
Gyönyörű környezetben a Tisza folyó partján van az étterem. A pincér hölgy a szakma példamintája lehetne! Kedves, udvarias és mindig jókedvű! Az ételek elképesztően jók és kiadósak! Nagy választékot találhatunk a hazai halfajtákból készült ételekből! Az áraik nem olcsók de szemrebbenés nélkül fizet az ember miután ilyen minőségű csodát tesznek elé az asztalra!
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Ha nem lenne elég a romantikus környezet, a finom harcsapaprikás minden rosszat elfeledtet. Évfordulós meglepetés vacsorára vitt el a párom, amikor először voltunk a halászcsárdában. Készségesek voltak a felszolgálók, a legjobb asztalt kaptuk, ahonnan kiláttunk a kompkikötőre. Az ételeket a sok vendég ellenére is gyorsan szervírozták.
Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/ital