Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege

05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca

Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege vélemények

2016. február 16.családjával járt itt
A csárda belül nagyon hangulatos, elhelyezkedésre is romantikus, közel a Tisza-part. A harcsasteak finom és ízletes. Az adag is pont megfelelő. Köretek közül a csak a galuska nem volt finom, mintha nem frissen készült volna, hanem inkább fagyasztott lehetett. Kellemes hely, egészen jó ételek, mégis rossz kedvvel távoztunk.
2016. február 9.gyerekekkel járt itt
A nyáron jártunk itt először. Azóta többször voltunk és minden alkalommal újra beleszeretünk. A hangulat leírhatatlan, a kiszolgálás kedves és elég gyors. Érdemes előre bejelentkezni mert elég sok vendég van. Az ételek finomak, mi általában csak halételeket fogyasztunk de azok egytől egyig kifogástalanok voltak. A halászlé pedig a legjobb amit eddig ettem! ! !
Kiváló 2016. január 29.barátokkal járt itt
Zalaegerszegi vagyok, és egy debreceni barátunkat látogattunk meg a családdal. Mondtam hogy ha már elvetődtünk feléjük, ennék egy jó tiszai-halászlevet, majd délelőtt autóba ültünk és elvitt bennünket a tiszacsegei halászcsárdába. Talán mondhatom azt, életem legjobb halételeit ettem itt, a kiszolgálás is maximális volt. . Biztos visszatérek ide,
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. november 25.barátokkal járt itt
Még a nyár folyamán jártunk itt először. Sajnos akkor annyian voltunk, hogy nem jutottunk volna be a helyre egy órán belül így eljöttünk. Megbeszéltük a barátokkal, hogy ide vissza kell térnünk rövid időn belül. Tanulva a korábbiakból foglaltunk asztalt. Megérkezésünkkor már elő volt készítve az asztal, szívélyesen fogadtak minket.
Kiváló 2015. május 25.a párjával járt itt
Ma a férjemmel Tiszacsegén jártunk a Halászcsárdában. A bejutásért sorba kellett állni az ajtó előtt, mert teltház volt, de meglepően rövid idő alatt bekerültünk. Ugyan ilyen gyorsan szolgálták fel a halászlevet, ami nagyon finom volt és az adag is rendben volt (a leves után már csak a desszertet bírtuk megenni).
2014. szeptember 28.családjával járt itt
Pár év után újra elmentünk családommal-a nagyon finom füstölt harcsa emlékét feleleveníteni-egy vasárnapi ebédre. Az említett harcsa változatlanul kiváló volt. Nem úgy a harcsából készült halászlé,ami aznap teljesen vízízűre sikeredett. A pincér rá is érzett,hogy valami nem "kerek" -látva a megmaradt mennyiséget!
2014. július 26.a párjával járt itt
Többször jártunk már az étteremben, főleg a halételek miatt. Nagyon nagy a választék, sok különleges halétel van, finoman készítik. Az árszínvonalat picit magasnak tartom a helyhez képest, ami eléggé üt-kop-pecs. Nyáron fülledt, meleg,legyekkel fűszerezve. Ezt pár ventillátorral próbálják enyhíteni.
Átlagos 2014. július 10.barátokkal járt itt
Ennek a helynek sokkal jobb a híre, mint amit tapasztaltunk. Ütött-kopott külső belső, fásult személyzet, elsózott ételek, vacak sör. Amit értékelni lehet az az, hogy a sablonételek mellett készítenek házilag füstölt harcsát, füstölt harcsás bablevest és olajos halat. Szóval az igyekezet megvan.
Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 6., csoporttal járt itt
A Tisza tó körbekerékpározása közben érintette kis csoportunk a halászcsárdát. Előtte felhívtam őket, és ajánlásuknak megfelelően asztalt foglaltunk. Korábban értünk oda, de az asztalunk szépen megterítve várt bennünket. Minden nagyon finom volt és a nagy forgalom ellenére a kiszolgálás aránylag gyors volt. A felszolgáló udvarias és kedves volt.
Kiváló 2013. december 20.családjával járt itt
Több mint 10 éve visszajáró vendégek vagyunk a csárdába, nyaranta. Gyakran 1 napra is leutazunk strandolni és egy jót vacsorázni. Olyan finom korhely halászlevet még sehol sem ettem mint ott. A harcsasteak pedig teljesen egyedi. De bármit is választunk, minden nagyon finom,harcsapaprikás a másik nagy kedvence a baráti társaságnak, akikkel járunk.