Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nagy előnye, hogy közel van a fővároshoz. A szálloda hatalmas, ennek hátránya talán a szoba berendezés végtelen igénytelensége. Rétegelt lemez székek, helyenként letöredezve, a legolcsóbb laminált lap ágyak, gyűrött , silány függöny ( superior szoba! ), csúnyácska padlószőnyeg.
2013. november 14.gyerekekkel járt itt
Az első nap megvezettek és a kisebb szobát kaptunk a lefoglaltnál, de a drágább árat fizettem ki előre. De másnap korrigáltattam, nem kaptunk semmi kárpótlást csak elnézést kérést :( Egyébként rendben van a szálloda. A masszázsok gyengék főleg a talp, inkább simogatás mint masszírozás. Az alacarton kevés a rendelhető étel.
Velence Resort & Spa Velence - Külső képVelence Resort & Spa Velence - SzobákVelence Resort & Spa Velence - SzobákVelence Resort & Spa Velence - SzobákVelence Resort & Spa Velence - SzobákVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - Külső kép
Kiváló 2013. október 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó helyen fekszik a szálloda, nemcsak autóval, de vonattal és könnyen és kényelmesen megközelíthető. Maga a szálloda épülete is kellemes benyomást keltett bennünk, a személyzet kedvesen fogadott minket. Természetközeli, hisz a tó mellett fekszik. Minden adott, hogy kisgyermekkel is kényelmesen pihenjen az ember. A panoráma csodás, a tisztaság kifogástalan, az ételek finomak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 119 feltöltött kép
Kiváló 2013. október 24.gyerekekkel járt itt
Ez az a hely amiben már másodszorra sem lehet csalódni:ezért elvittük magunkkal a gyerekeket is. Felkészitettük őket,hogy baromi sokat fogtok sétálni A-B-be. Kezdjük az elején:bejelentkezés egyszerű,gyors. A szoba gyönyörű,tiszta,a kilátás nagyon szupi. A wellness tágas,jól felszerelt alsó-felső szinten.
Kiváló 2013. október 19.a párjával járt itt
A Velencei-tó partján található szálláshelyet 1 napos fürdőzésünk során találtuk meg. Gyönyörű idő volt,strandolásra a legalkalmasabb. Ezt sokan így gondolták,mert telt ház fogadott bennünket. Csónakot béreltünk és körbejártuk a tó minden zegét-zugát. a párom imádja a madarakat,szép fotók készültek.
Velence Resort & Spa Velence - Külső képVelence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - Medence/kert
Kiváló 2013. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk unokánkkal a Velence Resort & Spa Hotelben. Kedves személyzet fogadott bennünket, amit már a szoba foglalásakor, látatlanban is tapasztaltam. Kellemes meglepetés volt a szobába bekészített vízforraló, kávé és tea. Ezt minden nap pótolták, ha elfogyott.
Kiváló 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép szálloda,közvetlenül a tó partján. Tetszett hogy voltak gyerekprogramok. Amit sajnáltam,az hogy a játszószoba nincs mindig nyitva. A szoba kényelmes volt és nagyon modern,a személyzet rendkívül kedves, az ételek kiválóak. Ami kicsit rossz volt,hogy sok volt a külsős vendég, így elég nagy volt a medencékben a tömeg, főőleg hétvégén:S Picit drágának találtam, de szívesen visszamennék.
Kiváló 2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralásként töltöttünk négy napot kisgyerekkel a szállodában. A személyzet nagyon kedves és barátságos volt, a szoba tiszta és tágas. Minden kérésünket szinte azonnal teljesítették. A szálloda gyerekbarát, több játszószoba teljesen felszerelve várja a gyerekeket, gyönyörű játszótér, homokozó,trambulin az udvaron, de a legjobb az animátorok voltak.
Kiváló 2013. augusztus 12.a párjával járt itt
2012-ben töltöttünk itt 2 éjszakát 3 napot. Kitűnő volt minden, ha bírjuk idén anyagilag, szintén itt töltünk el majd néhány napot szeptemberben. A gyógyvíz nagyon jót tett a csontjaimnak. Az ételek kifogástalanok. Nagyon jót lehet pihenni. Kényelmes minden, nem csalódtunk. Sőt! ! ! Azóta csak mindenkinek ajánlom és dicsérem. Egyszóval minden szuper!
Kiváló 2013. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal jártam már itt,mind családdal,gyerekekkel,mind konferencián eltöltött idő alatt remekül éreztem magam. A szobák megfelelően,minden igényt kielégitően vannak berendezve. A wellnes részleg mindenkinek kellemes kikapcsolódást ad. Valóban minden korosztályra gondoltak,és gyakorlatilag minden igényt kiekégitenek.