Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2014. február 15.gyerekekkel járt itt
Már évek óta, mint sokan mások visszajáró vendégek vagyunk. Évente kétszer. Csodálatos a hely, nemcsak a hotel és kornyezete, de a Velencei to egész kornyéke. Korbekerékpározni, megállni a nevezetességeknék, de minden évben részt venni a családi biciklitúrán muszáj (májusban szervezik, reméljuk idén is).
2014. február 11.barátokkal járt itt
A szálloda moder, tiszta. A wellness részleg elég nagy, de mivel külsős vendégeket is fogad így a szauna részleg nagyon túlterhelt. Így a kikapcsolódás nem volt felhőtlen. A reggelinél elfogyott a zsömle amit nem pótoltak. Ilyet még sehol sem tapasztaltam. Ezek az apró problémák nem tudták elrontani a hangulatunkat.
Összessegében kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában.
Gyenge 2014. február 10.barátokkal járt itt
Baráti társasággal töltöttünk három napot a szállodában, ami enyhe csalódás volt. A szálloda eléggé "lelakottnak" tűnt. Nincs semmi probléma a retró berendezéssel, ha az tiszta! A zuhanykabin vízköves, helyenként penészes volt, a folyosókon az ott tartózkodásunk alatt nem porszívóztak, a fürdőköpenyeink között akadt több is, melyek lukasak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 1.a párjával járt itt
A szálloda minden szempontból kifogástalan és valódi kikapcsolódás nyujt vendégeinek. Feleségemmel négy napot töltöttünk itt és nagyon jól éretük magunkat. A félpanziós ellátás is kifogástalan volt, változatos és finom ételek voltak nagy választékban. Ami talán kifogásolható volt az a két gőzkabin hibája, egyik sem működött ottartózkodásunk alatt.
Kiváló 2014. január 30.a párjával járt itt
2013. decemberében voltunk három napra a szálloda vendégei. A szálloda gyönyörű, az ételek nagyon finomak és gazdag a svéd asztalos választék, a wellnes részleg is kiváló, és a kilátás pedig pazar a Velencei tóra, főleg a jacuzziból nézve.
Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel, csak ajánlani tudjuk mindenkinek! :)
2014. január 29.a párjával járt itt
2014. január 20-22-ig voltunk a szálloda vendégei. Az ellátással és az elhelyezéssel meg voltunk elégedve és a wellness részleg is kiváló. Nagyon tettszett, hogy rengeteg nyugágy van a wellness részlegben. Ami viszont elszomorító, hogy a meghibásodásokat a szállodában nem javítják. Például a lépcsőház (Főépület)folyosóján a bejárati ajtótok repedt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. január 22.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégét volt szerencsénk a gyerekekkel itt eltölteni. Igazán jó hely, szép, igényes. A szoba kissé kicsi a pótággyal, de két éjszakára nem volt zavaró. A medencék száma megfelelő, hőfoka is rendben, van kinti-benti rész, így rossz időben sem lehet unatkozni. Szuper, hogy van ingyenes trambulin, remek a gyerekanimáció, van minidisco, vetélkedők.
Kiváló 2014. január 18.a párjával járt itt
Pont az a hely,ahol minden korosztály megtalálja magának a kényelmet, nyugalmat, kikapcsolódási lehetőséget! Átlátható és praktikusan megközelíthető a wellnes rész. A személyzet empatikus, rugalmas, segítőkész maximálisan! Könnyen megközelíthető helyen van! ! A szobák kényelmesek és nagyon tiszták! A különleges és diétás vendégek étkeztetését is figyelembe veszik.
Kiváló 2014. január 14.családjával járt itt
A wellnes részleg csodálatos a szobák tiszták és kényelmesek. A személyzet udvarias és segítőkész. Az étterem svédasztalos. Az ebéd és vacsora egyaránt finom és választékos. Csodálatos a tóra a kilátás. Van lehetőség biciglizésre konditerme van, fallabda pin-pong, biliárd, ezért az esős időszakban is kiváló pihenésre, szórakozásra egyaránt. Többször jártam már a szállodában családommal.
Velence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - Egyéb
Kiváló 2014. január 8.a párjával járt itt
Nagyon sok wellnes hotelben jártam már, itt most voltam először, de ez a legszebb, legprofibb. Tökéletes a wellnes részleg, az élménymedencében is kellemes meleg a víz, sokféle szauna van. A gyógyvizes medencében is van jakuzzi. A személyzet nagyon figyelmes, kedves. Tiszta a hotel, a fürdőszobákban van minden kiegészítő termék, még fogkefét sem kell hozni.
Velence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - Környék