Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2014. január 7.gyerekekkel járt itt
2014. január első hetében jártunk a szállodában, és mindennel megvoltunk elégedve. A wellness részlege hatalmas, igaz, hogy sokan is voltak. A gyermekpancsoló nagyon szuper. Én élveztem, hogy az egyik gyógymedencében még élményelemek is voltak. Ez nagyon tetszett. Az étterem része is profin van kialakítva és profi a személyzet is.
Átlagos 2014. január 5.barátokkal járt itt
Másodjára járok ebben a szállodakomplexumban. Tavaly a párommal, idén pedig a barátnőmmel látogattunk el ide,
hogy a szilveszteri nyüzsgést kellemesen levezessük egy kis wellnessel és pihenéssel. Sajnos az idei dátum megválasztása,
nem a legmegfelelőbbnek bizonyult, mert TELTHÁZ volt, ami önmagában nem is lett volna probléma, ha nem csak és kizárólag kis és-nagy gyerekes
családokból tevődik össze.
Velence Resort & Spa Velence - EgyébVelence Resort & Spa Velence - EgyébVelence Resort & Spa Velence - BelsőVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - BelsőVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - BelsőVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - Wellness
Átlagos 2014. január 4.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló,könnyű a megközelítése. A személyzet kedves,előre köszönnek,barátságosak. A reggeli és a vacsora bőséges,választékos,az ízek kielégítőek. A szobák rendben vannak,szeretem a padlószőnyeges szobákat,de ennek az a hátránya,hogy a tisztán tartása nehezebben megoldható. . .
Kiváló 2013. december 29.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 3 napot töltöttem el párommal és 2 lányommal a hotelben. Kellemes volt a wellness részleg, az ellátás pedig pazar, a személyzet udvarias, reméljük visszatérünk még a nyári szabadság ideje alatt is. A tini disco kisebbik lányom kedvence lett. Ezúton is köszönjük a feledhetetlen napokat, maradandó élményeket.
Velence Resort & Spa Velence - BelsőVelence Resort & Spa Velence - BelsőVelence Resort & Spa Velence - Külső képVelence Resort & Spa Velence - Külső képVelence Resort & Spa Velence - Belső
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
A legszebb élményeink közé tartozó Szálloda, ami minden igényünket kielégített és reményeink szerint még visszatérünk nyári időszakba. Családosoknak, nyugdíjasoknak és mindenkinek csak ajánlani tudom. Élmény az is, hogy cudar időben ki sem kell menni az utcára és mégis mindenhova eljutsz a mi a pihenésed szolgálja. Kényelem magas fokon. Mi nem csalódtunk és mindenkinek köszönet.
Velence Resort & Spa Velence - SzobákVelence Resort & Spa Velence - Külső képVelence Resort & Spa Velence - Külső képVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - Külső képVelence Resort & Spa Velence - SzobákVelence Resort & Spa Velence - Külső kép
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van,közvetlenül a tó partján. Könnyen megközelíthető. Nincs messze a fővárostól. Gyönyörű a szálloda parkja is. A szoba tiszta, a kilátás csodálatos.
A személyzet udvarias. Az ellátás nagyon jó.
A wellness részleg minden igényt kielégít.
Igazi bababarát hotel.
Sokat sétáltunk a szálloda parkjában is és a velencei-tó partján is.
Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2013. december 19.gyerekekkel járt itt
Szép helyen, közvetlen a tóparton fekszik, a kilátás remek. A szoba tágas,a kávé, tea bekészítés egy plusz pont. A személyzet kiemelkedő, rendkívül udvarias, bármit kérünk, azt azonnal és széles mosollyal megoldják. A bababarát jelző nem csak egy reklám, ott ezt nagyon komolyan veszik. A baba diszkó jó ötlet, a picik imádják.
Kiváló 2013. december 13.családjával járt itt
Közel van a fővároshoz, nagyon szép helyen, a szoba tiszta, szép kilátással, bekészített meglepetés kávé és tea volt. Nagyon jók a saját medencék, a sok szauna, a vízi torna. Az ételek változatosak, finomak, kerékpárt béreltünk és körbekarikáztuk a tavat. Jól éreztük magunkat. Ajánlom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 2.barátokkal járt itt
Budapest közelsége, tóparti fekvése tagadhatatlanul csábító.
A kilátás a szobából lenyűgöző. A személyzet figyelmes. A wellness részleg minden igényt kielégít. A szobák tágasak, tiszták, a takarító személyzet udvarias nem tolakodó. A reggeli kifogástalan, én a vacsoránál szívesen ettem volna valami kímélő ételt, de így sem maradtam éhes. Nagyon szép 4 napot töltöttünk ott a barátainkkal.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
A 25. házassági évfordulónkat töltöttünk a szállodában, egy nagyon kedvező csomag keretében, 3 éjszakás hétköznapi szieszta néven, és az ár-érték aránya kimagasló volt.
A büférendszer változatos, finom, a csomagon belül kaptunk spagetti ebédet is, a wellnes részleg minden igényt kielégítő, a három nap nagyon gyorsan eltelt,ráadásul gyönyörű idő volt 10. 21. -10. 24 között. Biztosan vissza megyünk a gyerekkel is.