Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
Ezúton szeretném megköszönni a szálloda összes dolgozójának, hogy nagyon kellemes húsvéti ünnepekben volt részünk az ott tartózkodásunk alatt. A szállodában szerzett szép élmények alapján biztosan visszatérünk egy következő alkalommal. Udvariasak, figyelmesek voltak. A wellness részleg csodálatos, kellemes kikapcsolódást biztosít.
Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
2013. màrciusàban jàrtunk a velencei hotelben, csodàs volt,nagyon jòl èreztuk magunkat. A wellness rèszlegben sok minden van, szaunàk, gozkamra, aromakabin, jacuzzi, gyògyvizes medence. Az ètterem klassz,meglepoen nagy a vàlasztèk ès finomak az ètelek.
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Vasárnapi érkezés, szerdai távozás. A szállás kifogástalan, a személyzet udvarias, az étkezés szintén kifogástalan. Wellnes: vasárnap-hétfőn igazán jó a víz hőmérséklet, de kedd-szerda kevesebb vendég jóval hidegebb víz. A szálloda elhelyezkedése tényleg jó, a szobák a tóra néznek, jó panoráma.
Mindenkinek merem ajánlani.
Kiváló 2013. április 24.családjával járt itt
A szálloda szép kornyezetben található, a kilátás a tóra igen szép. A szobák tágasak, tiszták. . . Az ételek választéka elég nagy és finomak is. . . A személyzet kedves, elozékeny. . . A wellness része is igen tetszett. A szállodában minden megtalálható, ami az aktív kikapcsolódáshoz szukséges. Kellemes hetet toltottunk itt el, jól kipihentuk magunkat. . .
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Gyönyörü és óriási a szálloda.Kellemes napokat töltöttünk el.A kilátás a wellnessből este fenomenális.A szobák kényelmesek,a kiszolgálás is nagyszerü volt.Minden meg van ebben a szállodában ami a kényelemhez,kikapcsolódáshoz,sporthoz és mozgáshoz kell.Bármikor szivesen visszatérnénk.
2013. április 23.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk el három napot a szállodában. Nagyon sokat pihentünk. Kényelmes és tiszta a szoba, a légkondi is hasznos volt. A medence vize nagyon jó volt, tiszta és megfelelő hőmérsékletű. A félpanziós ellátás egy csoda volt. Nagyon finomak az ételek és különlegességeket is lehet találni.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Egy kis korutresze volt a ott tartoszkodasunk,es nagyon elvezttuk a Spa reszleget. A kiszolgalas nagyon jo volt es remelem hogy lesz meg alkalmunk visza meni. Egy barat hazasparral voltunk es mindanjiunk megtanaltuk a kedvunkre valo szorakozast. Nagyon elveztem a szaunakat,es agyogyviz nagyon jot tett nekem. Szep a kornyek is es a panorama a szalodabol nagyon tetszet. 2011 oszel voltunk a szalodaba.
Kiváló 2013. április 22.gyerekekkel járt itt
Már több alkalommal voltunk a szállodában és 2013. februárban pedig az apartmanban. Nagyon szép az egész létesítmény -szálloda-apartman-wellness részleg. A szobák nagyon kényelmesek, apartman jól felszerelt és csodálatos kilátás van a tóra. Udvarias személyzet meg tett mindent a vendégek kényelméért.
Kiváló 2013. április 18.a párjával járt itt
Már kétszer voltunk a szállodában, és jövőhéten ismét megyünk! :) Mi nagyon meg vagyunk vele elégedve! ! ! Minden igényt kielégít a szálloda, amire szükségünk van. A szálloda, szép, modern, fiatalos. A wellness mindennel rendelkezik, ami fontos a kikapcsolódáshoz.
2013. április 17.gyerekekkel járt itt
Két alkalommal töltöttünk itt egy-egy tavaszi hétvégét. Először minden tetszett, leginkább a csodás panoráma, ami az étteremből és a medencékből egyaránt élvezhető volt. Második alkalommal az emeleti medencék karbantartás miatt le voltak zárva, s ez csalódást okozott. . .
Ettől eltekintve bármikor szívesen mennénk újra!