Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2013. július 26.családjával járt itt
Minden nyáron visszajárunk a nyitás óta, általában 4-5 éjszakára. Minden elvárásnak megfelelő szálloda, luxus szolgáltatásokkal és környezettel. Fantasztikus a konyhája is. Csodálatos tóparti strand szakasza mellett, kinti-benti medencéivel minden igényt kielégítenek. Játszótérrel, benti játszószobával igazi családbarát hely.
Kiváló 2013. július 8.a párjával járt itt
Mi már ötödik alkalommal pihentünk ebben a szállodában. Nem kell hozzá kommentár, a számok magukért beszélnek. Lehet tél,vagy nyár, ha biztosak akarunk lenni abban, hogy jól fogunk pihennei, és biztosan nem fogunk csalódni, csak ide jövünk. A szálloda környezete rendezett, tiszta,ugyanúgy mint a szálloda maga.
Kiváló 2013. július 5.gyerekekkel járt itt
Ez egy nagyon szuper hely, csak ajánlani tudom mindenkinek. Szép tiszta a személyzet is nagyon kedves és rugalmas. Félpanzió is kiváló vannak hagyományos és különleges ételek is. Nem utolsó sorban a nekünk a Budapesthez való közelsége számított mivel kisgyerekkel voltunk és nem bírja a hosszú utazást.
Kiváló 2013. július 4.gyerekekkel járt itt
Tavaly 5 nap 4 éjszakát töltöttünk itt a kis családommal. Nagyon jól éreztük magunkat, főleg a gyerekek, és ugye ha a gyerekek jól érzik magukat akkor mi felnőttek is tökéletesen ki tudunk kapcsolódni, és együtt örülni a gyermekeinkkel. Idén is ezt a helyett választottuk, most 1 hetet fogunk eltölteni itt. :) Merem mindenkinek ajánlani :)
Kiváló 2013. június 28.gyerekekkel járt itt
Mi 1 éve voltunk ebben a csodálatos szállodában. Nagyon színvonalas,és barátságos volt maga a szállás és a kiszolgálás is. Gyermekbarát, ami egy család számára fantasztikus ha gyermekkel érkezik. Az ételek bőségesek voltak,és finomak, nem is lehetett mindent végigkóstolni. A szobák felszerelése is megfelelő volt.
Átlagos 2013. június 23.családjával járt itt
Igaz hogy csak 1 éjszakát töltöttem a szállodában, de úgy gondolom a pozitív és negatív dolgok nem az ott töltött időtől függnek. A hotel szép helyen van a part szépen meg van csinálva a szoba kellemes a kilátás szép. Sok lehetőség van a kikapcsolódásra ping pong, csocsó, stb. A reggeli finom a vacsora választéka kicsit kevés.
Kiváló 2013. május 25.a párjával járt itt
A környék,a Velencei-tó mellett pihenni nyugtató.Csendes,nagyon kellemes volt itt lenni.Tiszta,a higiéniára odafigyelnek.A szobák jól felszereltek,kényelmesek.A wellness rész nagyon szép.A nyitvatartás ideális reggeltől estig.A masszőrök jók,kedvesek.A teraszról szép a kilátás.Szeretnénk még visszajönni ide.
Kiváló 2013. május 24.a párjával járt itt
Férjemmel töltöttünk két éjszakát a szállodában. Csodálatos a kilátás a Velencei-tóra. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az ételek nagyon finomak. A wellness részleg minden igényt kielégít. Minden szolgáltatással meg voltunk elégedve. Remélem minél előbb vissza tudunk menni, pihenésre, feltöltődésre tökéletes. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. május 19.gyerekekkel járt itt
Közvetlenül a velencei tó partján elhelyezkedő wellness hotel tökéletes kikapcsolódást nyújtott a téli hidegben. Gyönyörű panorámája felejthetetlen volt. A wellness szolgáltatások igazán pihentetőek és jó hatásúak voltak. A szobák tiszták és kényelmesek, fantasztikus kilátással. A reggeli és a vacsora első osztályú volt!
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
A párommal februárban két napot töltöttünk a szállodában. Tiszta, kényelmes és jól felszerelt volt a szoba. A szállodai munkatársak segítőkészek és kedvesek voltak. A félpanziós ellátásban a reggeli és esti bőséges ételkínálat teljes mértékben fedezte a napi étkezési igényeinket, az ételek finoman voltak elkészítve és egy-egy különlegességet is megkóstolhattunk.