Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2016. május 4.a párjával járt itt
Párommal már régóta kerestünk egy szálláshelyet, ahol az igényeinknek megfelelő szolgáltatásokat nyújtanak, és gyönyörű környezetben található. Azt hiszem, hogy kijelenthetem : megtaláltuk! A visegrádi Silvanus hotelre esett választásunk, 3 csodálatos napot töltöttünk el a Dunakanyar szívében.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
2016. május 4.a párjával járt itt
A szállodába vezető úton már magába szívhatja az ember a friss erdei levegőt. A szálloda teraszáról pazar kilátás nyílik a Dunakanyarra. Egy finom reggeli kávé után úszni egyet a panorámás medencében, igazi kikapcsolódás. Az udvarias és kedves személyzet teszi még kellemesebbé a pihenést.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
A szálloda a fellegvár szomszédságában van, csodálatos panorámával. A szálloda üvegliftje még tovább fokozza a gyönyörű kilátást. Amiben még a kinti medencében is gyönyörködhettünk, a kellemes vízben. A medence körül rengeteg napozóágy szolgálja a kinti kényelmet. A benti wellness részben 2 nagy medence és jakuzzi közül válogathat a vendég.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Egyszerű hétvégi wellnessezésnek indult, erre tanév közben - lévén pedagógusok - az őszi szünet kínált lehetőséget, no meg az akciós előfoglalási ajánlat. Azt akartam, hogy amikor megkérem a párom kezét, a fotókon a hátteret az ország legszebb panorámája szolgáltassa. Több mint egy hónapon át kellett titokban tartanom az előkészületeket.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Már régóta készültünk eltölteni egy romantikus hétvégét valahol. Mivel a párommal mindketten művészlelkek vagyunk, rögtön magával ragadott Visegrád, a Dunakanyar és az erdő szépsége! Ha két szóval kellene jellemeznem azt a 3 csodás napot, amit ott töltöttünk, az a 'tökéletes összhang' lenne!
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2016. április 29.a párjával járt itt
Csodálatos 3 napot töltöttünk itt. A kilátás csodás, a konyha mennyei, a vellnes klassz. igazi aktív pihenés. A környék látnivalói lenyűgözöek! Ennél jobb hely nem nagyon van az országban. Mi kifogtunk egy hideg napot, de megoldottuk. A wellnes részlegben kellemes napot töltöttünk. A személyzet kimagaslóan kedves volt. A szoba érkezésünkkor tiszta rendes volt. Küldöm az ismerőseimet!
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Szerencsére jó időt fogtunk ki, szerencsére medencére/Dunára néző szobát kaptunk és szerencsére minden mással is meg voltunk elégedve. Nagyon jól megoldották a törülköző-rendszert és a külső- illetve a belső wellness rész is kiválóan működött. A szálloda konyhájáról csak superlatuvusokban lehet beszélni.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2016. április 3.a párjával járt itt
A környék, a kilátás, a hely, a szálloda szuper. A személyzet kedves, olyan problémát is megoldottak, ami nem elvárható tőlük. A svédasztalos vacsorán nekem kicsit túlzó volt a köret választék viszont a hús kevés. 4*-os szállodához képest van néhány barkácsmegoldás (szaunában a lécek elengedték magukat, korlátok deszkái rossz állapotúak, biztonsági kamerák kábelei szanaszét lógnak.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2016. március 29.a párjával járt itt
2016 március 18. án töltöttünk el három napot a kedvesemmel. Nagyon udvarias, segítőkész a személyzet. Nagyszerű a konyhája, ízletes és bőséges volt a reggeli, illetve a vacsora. Kényelmes tiszta szoba, gyönyörű kilátással. Jó levegőn sétálhattunk az erdőben, hegyen fel, és vissza.
2016. március 25.a párjával járt itt
Nagyon szép szálloda, tisztaság mindenhol. A természeti környezet, a kilátás páratlan! A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szálloda legnagyobb erénye a konyha! Finom, bőséges és változatos választék. Az ételeket folyamatosan pótolták, így mindegy volt mikor vacsoráztunk, este 8-kor is ugyanúgy megtaláltunk mindent a kínálatban!