Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
1. helyezett Budapest környékén - 290 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 7.
Gyönyörű a környezet, a személyzet segítőkész, kedves és udvarias. Sajnos "rossz" időpontot választottunk, mert a vírus miatt még nem üzemelt a szálló minden része, így nem használhattuk ki a csomagban feltüntetett lehetőségeket.Nekem pl. a szauna nagyon hiányzott.
Válasz az értékelésre - 2020. július 22.
Kedves Vendégünk! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízom benne, hogy hamarosan ismét szállodánk Vendégeiként üdvözölhetjük Önöket.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 19.
A hotel most is ugyan azt a magas színvonalat nyújtotta, mint korábbi ittlétünk alkalmával. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. Mindenben segítettek, ha szükségünk volt rájuk és tudnak kedvesen mosolyogni. . :). A tisztaság megfelelő, a takarítás rendszeres. Az étterem kulturált, szintén nagyon tiszta.
Válasz az értékelésre - 2020. március 29.
Kedves Lívia! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam észrevételét melyben megelégedettséggel nyilatkozik szállodánkról.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 6.
A Thermál Hotel Visegrádot, csak ajánlani tudom mindenkinek! Tiszta, rendezett a szoba, wellness, fürdő. Akár családoknak gyerekekkel is szuper, gyerekmedence, játszó szoba. Mi a Barátainkkal voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. A fürdő tiszta,rendezett. Amit egy kicsit hiányoltunk a kinti medencék hőfoka lehetne melegebb így a hidegebb napokon.
Válasz az értékelésre - 2020. március 29.
Tisztelt Pipoly Lászlóné Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízom benne, hogy hamarosan ismét szállodánk Vendégeként üdvözölhetjük Önt.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Összességében nincs kivetni valóm csak egy megjegyzés amit több wellness hotelben felvetettem ,eredmény nélkül és gondolom nem csak nekem kellemetlen. Hogyha a wellness részleg tele van(és gyakran így van) természetesen nincs annyi nyugágy ,mint igénylő(nincs is szükség többre,sőt ! ) .
Válasz az értékelésre - 2020. március 29.
Kedves Sándor! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam, hogy visszatérő Vendégünkként írta meg észrevételét, melyet ezúton is köszönök.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
Nagyon jó szálloda, kedves kiszolgálás, ellátás. Mivel a várostól nagyon kiesik, jó lenne beállítani egy mikrobuszt, ami félóránkként (de. 10 du. 18 között) a vendégeket szállítaná a hotel és a vár között, a városban egy-két helyen megállva (akár térítés ellenében).
Válasz az értékelésre - 2020. március 11.
Tisztelt Keresztély Dezsőné! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm szépen, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza Velünk!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
A központi fűtés nagyon hangos, és túl meleget csinált számunkra. szabályozni nemigen lehetett, így elzártuk és kinyitottuk éjszaka az erkélyajtót. A wellness szolgáltatások és az étterem kiváló, a személyzet gyors, udvarias, segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2020. március 11.
Kedves Csaba! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm szépen, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza Velünk!

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
A szálloda egészben véve kellemes, gyönyörű helyen van. A medencék/vizek nagyszerűek, a nyitott medencék télen is nagyon hangulatosak. Minden helyiség tágas, levegős. Tökéletes az internet hozzáférés. Ami kevésbé tetszett:
1) a törülközőcsere rendszere: 3 naponta lehet cserélni az egy db (eléggé viseltes) frottirtörülközőt, lényegében nincs mibe törülközni az uszodá ban: ha első nap elhasználom a törülközőt, nem tudom letakarni vele az ágyat, másnapra vagy megszárad vagy nem, stb.
Válasz az értékelésre - 2020. március 11.
Kedves Zsuzsanna! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Nagyon sajnálom, hogy szállodánk fürdő részlege és a pihenő ágyak elhelyezése nem nyerte el tetszést.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 30.
A szállás nagyon szép helyen van, télen is jól megközelíthető. A szoba tiszta és kulturált, tágas terasz volt hozzá. A wellness részleg nagy, igényes, sokoldalú és tiszta. Mindenki talál magának megfelelő hőmérsékletű medencét. Az ételek finomak és bőségesek, a szálloda dolgozói kedvesek és segítőkészek. Téli pihenésre nagyon szuper volt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 4.
Kedves Adrienn! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm szépen, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza Velünk!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 16.
Nagyon jó a szauna, a kiszolgálás, tiszta szobák, nagyszerű kilátás a Dunára.Az étkezésnél egészséges ételek is szerepeltek. Jó az úszó medence. Mindenkinek ajánlom, kisgyermekes családnak és idős pároknak is.
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Kedves Balázs! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm, hogy időtszakított arra, hogy észrevételit megossza Velünk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 30.
A szálloda gyönyörű környezetben helyezkedik el,pazar kilátással a Dunakanyarra. Az ételek választékosak ízletesek bőségesek osztályon felüliek voltak. A személyzet udvarias segítőkész volt. A Vacsoránál egyik szülő jelezte a személyzetnek,hogy rántott húst és sült krumplit szeretne gyermeke enni,noha az nem szerepelt a választékban és tíz percen belül megkapták a kért ételt.
Válasz az értékelésre - 2019. december 23.
Kedves József! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Köszönöm szépen, hogy megosztott velünk pozitív észrevételeit.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
2 nap/1 éjszaka 22.410 - 30.510,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.959 - 36.729,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Patak Park Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.073 - 23.727,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Visegrád Vendégház
4 nap/3 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.30-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 24.334,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.30-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.088 - 21.404,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, játékokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Majorka Vendégház
Diósjenő
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.773 - 17.157,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.23-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
4 nap/3 éjszaka 38.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 31-én teljes ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, téli finomságokkal, szilveszter éjjel ünnepi zenés vacsorával, szilveszteri műsor meglepetés vendéggel, tűzijátékkal, tombolával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 47.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, Bereczki Zoltánnal, Szulák Andreával, Serbán Attilával, Aranyosi Péterrel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX