Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
1. helyezett Budapest környékén - 293 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 25.
A Covid okozta kellemetlenségeket a Termál Hotel Visegrád előnyére fordította. A Svédasztalos étkezést egy magasabb szintű tányérszerviz pótolta, kiváló felszolgálással, gasztonómiai élményt nyújtott. Köszönünk mindent a személyzetnek, és a vezetésnek.
Válasz az értékelésre - 2020. július 22.
Tisztelt Hölgyem/ Uram! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 23.
Alföldiként már a szálláshelyre való utazás is nagy élmény volt. Hegyek, kanyargós, szerpentin utak, csodálatos volt. A szoba, a wellness részleg, az étterem, a bár mind-mind a vendégek kényelmét szolgálta.
Válasz az értékelésre - 2020. július 22.
Kedves Andrea! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Mégegyszer köszönöm, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza velünk.

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 7.
Gyönyörű a környezet, a személyzet segítőkész, kedves és udvarias. Sajnos "rossz" időpontot választottunk, mert a vírus miatt még nem üzemelt a szálló minden része, így nem használhattuk ki a csomagban feltüntetett lehetőségeket.Nekem pl. a szauna nagyon hiányzott.
Válasz az értékelésre - 2020. július 22.
Kedves Vendégünk! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízom benne, hogy hamarosan ismét szállodánk Vendégeiként üdvözölhetjük Önöket.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 19.
A hotel most is ugyan azt a magas színvonalat nyújtotta, mint korábbi ittlétünk alkalmával. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. Mindenben segítettek, ha szükségünk volt rájuk és tudnak kedvesen mosolyogni. . :). A tisztaság megfelelő, a takarítás rendszeres. Az étterem kulturált, szintén nagyon tiszta.
Válasz az értékelésre - 2020. március 29.
Kedves Lívia! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam észrevételét melyben megelégedettséggel nyilatkozik szállodánkról.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 6.
A Thermál Hotel Visegrádot, csak ajánlani tudom mindenkinek! Tiszta, rendezett a szoba, wellness, fürdő. Akár családoknak gyerekekkel is szuper, gyerekmedence, játszó szoba. Mi a Barátainkkal voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. A fürdő tiszta,rendezett. Amit egy kicsit hiányoltunk a kinti medencék hőfoka lehetne melegebb így a hidegebb napokon.
Válasz az értékelésre - 2020. március 29.
Tisztelt Pipoly Lászlóné Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízom benne, hogy hamarosan ismét szállodánk Vendégeként üdvözölhetjük Önt.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Összességében nincs kivetni valóm csak egy megjegyzés amit több wellness hotelben felvetettem ,eredmény nélkül és gondolom nem csak nekem kellemetlen. Hogyha a wellness részleg tele van(és gyakran így van) természetesen nincs annyi nyugágy ,mint igénylő(nincs is szükség többre,sőt ! ) .
Válasz az értékelésre - 2020. március 29.
Kedves Sándor! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam, hogy visszatérő Vendégünkként írta meg észrevételét, melyet ezúton is köszönök.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
Nagyon jó szálloda, kedves kiszolgálás, ellátás. Mivel a várostól nagyon kiesik, jó lenne beállítani egy mikrobuszt, ami félóránkként (de. 10 du. 18 között) a vendégeket szállítaná a hotel és a vár között, a városban egy-két helyen megállva (akár térítés ellenében).
Válasz az értékelésre - 2020. március 11.
Tisztelt Keresztély Dezsőné! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm szépen, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza Velünk!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
A központi fűtés nagyon hangos, és túl meleget csinált számunkra. szabályozni nemigen lehetett, így elzártuk és kinyitottuk éjszaka az erkélyajtót. A wellness szolgáltatások és az étterem kiváló, a személyzet gyors, udvarias, segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2020. március 11.
Kedves Csaba! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm szépen, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza Velünk!

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
A szálloda egészben véve kellemes, gyönyörű helyen van. A medencék/vizek nagyszerűek, a nyitott medencék télen is nagyon hangulatosak. Minden helyiség tágas, levegős. Tökéletes az internet hozzáférés. Ami kevésbé tetszett:
1) a törülközőcsere rendszere: 3 naponta lehet cserélni az egy db (eléggé viseltes) frottirtörülközőt, lényegében nincs mibe törülközni az uszodá ban: ha első nap elhasználom a törülközőt, nem tudom letakarni vele az ágyat, másnapra vagy megszárad vagy nem, stb.
Válasz az értékelésre - 2020. március 11.
Kedves Zsuzsanna! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Nagyon sajnálom, hogy szállodánk fürdő részlege és a pihenő ágyak elhelyezése nem nyerte el tetszést.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 30.
A szállás nagyon szép helyen van, télen is jól megközelíthető. A szoba tiszta és kulturált, tágas terasz volt hozzá. A wellness részleg nagy, igényes, sokoldalú és tiszta. Mindenki talál magának megfelelő hőmérsékletű medencét. Az ételek finomak és bőségesek, a szálloda dolgozói kedvesek és segítőkészek. Téli pihenésre nagyon szuper volt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 4.
Kedves Adrienn! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm szépen, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza Velünk!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.830 - 56.490,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.922 - 62.766,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.585 - 43.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 26.460,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 14.788,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.28-ig
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.464 - 31.128,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, pálinka múzeum belépővel, pálinka kóstolóval, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2022.03.31-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
Érvényes: 2021.11.30-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 35.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda belépővel, szobai bekészítéssel, ajándék jégkrémmel, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.645 - 20.749,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2022.12.28-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.758 - 21.267,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.06-ig
Thermal Hotel Visegrád
5 nap/4 éjszaka 16.651 - 25.677,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Portobello Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Wellness pihenés félpanzióval (1 éjtől)

VisegrádX