Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Megérkezéskor 3 órás várakozás a visszaigazolt akadálymentes szoba helyett egy kétágyas szobát szerettek volna ránkbeszélni. Elég nehezen értették meg, hogy a feleségem nem tud belépni a zuhanyzófülkébe és nemfér be a kerekesszék a fürdőszobába. Végül szobacserével megoldották. Nem volt bekészítve a fürdőköpeny, étkezés közben a kanál a kezembe már akarták elvinni a tányéromat.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Tisztelt Hölgyem/Uram! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Nagyon sajnálom, hogy minden törekvésünk ellenére Önöket ilyen kellemetlenség érte szállodánkban.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Unokánkkal voltunk nyaralni, az idő csodás volt, remek ételeket ettünk. A táj, az erdő a hely elképesztően gyönyörű. Mindenki kedves és segítőkész volt Valahogy érezni lehet a történelmi hangulatot. Nagyon jó emlékekkel távoztunk.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 24.
Kedves Katalin! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Köszönjük Termál Hotel Visegrád ,azt a Gasztronómiai élményt amit Önök nyujtottak Nekünk . Remek ételek ,figyelmes ,kiszolgálás ,ami mögött rettenetes sok munka lehet! Minden tiszteletem az ott dolgozó személyzeté! ! Negativimun viszont a szauna részleg nem higénikus wc -je. Legtöbbször papucsban sem lehetett bemenni ,mert állt a piszkos viz benne és napközben egyszer sem takaritották!
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 22.
Tisztelt Pompor Ferencné! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
Csodálatos hétvégét töltöttünk a szállodában, amihez hozzájárult a Visegrádi Palotajátékok élménye. A konyha valóban kiemelkedő, amit több szálloda ismeretében jelenthetünk ki. Külön gratulálok a szállodának az épületeken fészkelő fecskék védelméért.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 3.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Családommal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a Thermal Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, máskor is vissza fogunk térni ide. A személyzet nagyon udvarias, kedves, szolgálatkész volt. A szobák tisztasága kifogástalan, az étterem úgyszintén. Az élménymedencék tiszták és a masszázselemek felváltva, de folyamatosan, hatékonyan működtek.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 3.
Tisztelt Hölgyem/Uram! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam pozitív észrevételeiket és köszönettel vettük a medencetérre vonatkozó javaslatukat.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Maximálisan elégedettek voltunk a hotel szolgáltatásaival. Tisztaság,remek wellness részleg,kényelmes szobák, csodás panoráma,kitűnő ételek, bő választék. Amit hiányosságként tudok felhozni:a napozó ágyakat esténként ellenőrizni kéne. Több elszakadt, eltört belőlük. Ezeket ki kellene cserélni. Balesetveszélyes lehet.
Válasz az értékelésre - 2018. július 9.
Tisztelt Vig Istvánné!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Gyönyörű volt a szobából a kilátás.Dunára néző szobát kértünk,bár az első emeletről a folyót nem láttuk, a táj szépsége kárpótolt.A medencék tiszták, kellemes hőmérsékletű vízzel voltak feltöltve.Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás udvarias,figyelmes.Szívesen maradtunk volna még.Biztos vagyok benne, hogy visszatérünk.
Tisztelt Göncz Péterné!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
A szálloda kiváló helyen van a dunakanyarban, étkezés szuper, medencék szintén kellemes vízhőmérséklettel nem zsúfoltak,személyzet segítőkész. Ami viszont zavaró volt számunkra az az éjszakai gépzaj ami a szobában állandó bugó hangot adott, mivel valószínű a gépház a szobánk /1em.102-es szoba /alatt helyezkedett el.

Üdv. Miklós
Tisztelt Hencz Miklós!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
A szálloda nagyon jó környezetben van,könnyen megközelíthetőek a környező látnivalók.Túrázó túristáknak is ajálom,a Pilis és a Börzsöny is bejárható könnyeden.Maximálisan ajánlom,mindenkinek!
Kedves Péter!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
Nagyon jó élményt szereztünk a hétvégi egy éjszakás kirándulásunkkal. A hotel nagyon szép elhelyezkedésű, mindennel felszerelt, kulturált megjelenésű, kiváló szolgáltatásokkal. Külön szeretném hangsúlyozni a személyzet kiemelkedő szakértelmét, és figyelmességét, kedvességét, segítőkészségét. Fiamnak különösen tetszettek a kültérben a falon elhelyezett fecskéket védő speciális eszközök.
Kedves Gyula!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.10-ig
Royal Club Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.14. - 2019.11.11.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.13-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Bazilika alatti Panzió
2-3 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.30-ig
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.10-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.048,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)
Élményszilveszter (min. 3 éj)

VisegrádX