Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 283 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Idősebb házaspár 7 éves unokával voltunk.A szállás ,ellátás super volt.A welness kiváló volt az unoka nagyon élvezte.Igaz ,hogy nem volt olcsó de őszi vagy a téli szünidőben ismét megyünk.
Válasz az értékelésre - 2019. július 31.
Tisztelt Herke Józsefné! Köszönöm szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeit! Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam, hogy elégedetten nyilatkoznak szállodánkról és azt, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
A szobai hűtő alig hűtött. Kértünk segítséget. A szerelő szerint működött a hűtő (ezt mi sem vontuk kétségbe), de langyosnál nem hűtött
jobban, pedig jól esett volna a szobában is hideg üdítőt inni.

A wellness a várakozáson felüli élményt nyújtott.

Kevés a parkolóhely.
Válasz az értékelésre - 2019. július 31.
Kedves Edit Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit! Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Sajnálattal olvastam, hogy a szállodában lévő minibár hűtési teljesítménye nem az Ön által elvárt hőfokot biztosította.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Nagyszerű elhelyezkedésű, csodálatos panorámájú hotel. Kiváló ébredni és elaludni is a látvány után! A szoba mérete, berendezése igényeinket maximálisan kielégítette. A welnes részleg változatos, minden korosztály számára nyújt valamit. A természetes szaunától a finn szaunáig, gőz, aroma kabinig minden megtalálható.
Válasz az értékelésre - 2019. július 31.
Kedves Károly! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit! Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 1.
Nagyon jól éreztük magunkat, ahhoz képest, hogy telt ház volt, a medencéknél nem lehetett érezni. Nem voltak túl zsúfoltak a medencék, kényelmesen el lehetett férni. A kiszolgáló személyzet kedves és figyelmes volt. Tényleg gyerekbarát szállás. Annyi észrevétel, hogy a gyermekeknek lehetne tényleg gyermek köntös, illetve a vacsoránál a gyerekbüfénél egy kicsit több választék lehetne.
Válasz az értékelésre - 2019. július 15.
Kedves Róbert! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett tapasztalataikat. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Szép a környezet, barátságos, segítőkész, udvarias volt a személyzet. A szállodai szobák kényelmesek, igényesen felszereltek. Választékos, finom, ízletes volt minden reggeli és vacsora.Egy kis hiányosság, hogy a kinti élmény medence pont ebben az időben karbantartás miatt nem működött.
Válasz az értékelésre - 2019. június 22.
Tisztelt Hölgyem/ Uram! Köszönettel megkaptam észrevételét mely a külső élménymedence felújítására vonatkozik. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A szálloda gyönyörű, a szolgáltatás, alkalmazottak segítőkészek. Egyedül ami még fejlesztésre szorul az a játszószoba a gyerekeknek. Sajnos nem igazán voltak játékok benne. És amivel még javítanám a szállodai szolgáltatást, az étteremben a babák étkezése. Van külön a gyerekeknek menü ami szuper és jóízű, de én itt a babákra gondolok.
Válasz az értékelésre - 2019. június 22.
Kedves Attila! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bébiételre vonatkozó észrevételét sajnálattal olvastam, hiszen legkisebb Vendégeinkre is gondoltunk az éttermi kínálatunk összeállításakor.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Nagyon csodálatos környezetben található. Az erdőre néző szobánk madárcsicsergéssel volt tele, este tücskök és békák koncertje, ami nagyon nyugtató . Szép és modern a szálloda , csodálatos a wellness részleg , rengeteg medence és szauna . A kaják nagyon finomak és hatalmas a választék, a pincérek rendkívül kedvesek és segítő készek.
Válasz az értékelésre - 2019. június 18.
Kedves István! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Minden rendben volt, nagyon kedves volt a személyzet. Az ételek is nagyon finomak voltak, de a gyerekek - pedig nem válogatósak - nehezen találtak maguknak vacsorára a fogukra valót. Az ágymatrac nekünk picit puha volt, ami persze nem a szálloda hibája, egyébként a szobák tiszták, szépek voltak. A wellness részleg is nagyon szép. A környék gyönyörű.
Válasz az értékelésre - 2019. május 9.
Kedves Ildikó! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Kitűnő választás gyermekes családoknak is.Gyermek barát személyzet,udvarias kiszolgálás,medencék minden korosztálynak,játszó szoba,sokféle szauna,kitűnő hely.Az ételválaszték is kiváló.
Válasz az értékelésre - 2019. április 10.
Kedves László! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm, hogy időt szakított arra, hogy észrevételeit megossza velünk.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Szép környezetben káprázatos kilátással a személyzet önzetlensége ami hozzájárul ahhoz, hogy pihenni és kikapcsolódni tudjon aki ezt a Hotelt válassza.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 28.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.783 - 24.833,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 16.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 24.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2020.01.17-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.556 - 14.124,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.24-ig
Thermal Hotel Visegrád
2 nap/1 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX