Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 286 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Kitűnő választás gyermekes családoknak is.Gyermek barát személyzet,udvarias kiszolgálás,medencék minden korosztálynak,játszó szoba,sokféle szauna,kitűnő hely.Az ételválaszték is kiváló.
Válasz az értékelésre - 2019. április 10.
Kedves László! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm, hogy időt szakított arra, hogy észrevételeit megossza velünk.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Szép környezetben káprázatos kilátással a személyzet önzetlensége ami hozzájárul ahhoz, hogy pihenni és kikapcsolódni tudjon aki ezt a Hotelt válassza.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Több éve járunk már ebbea hotelbe, mindig jó élményekkel távozunk. Kislányként is imádtam és felnőttként is nagyszerű kikapcsolódási lehetőség. A wellness részleg felszerelt és tiszta. A reggeli és vacsora mindig bőséges és finom. A szobák tisztá és kényelmesek, meglepően csendes volt a teltház ellenére is. A hely elhelyezkedése csendes, a kilátás gyönyörű.
Válasz az értékelésre - 2019. február 28.
Kedves Veronika! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Sajnálattal olvastam észrevételét mely a felszolgálás minőségére vonatkozott.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
Extra piros pont a reggelinél a többféle növényi tej, valamint a paleo süteményekért. A reggeli kávéért szintén külön dicséret jár, nem a szokásos vízízű automata kávét kaptuk, hanem VALÓDI kávét. Reggeli/vacsora kínálat nagyon jó, a diétázók is megtalálják a kedvükre való ételeket.
Válasz az értékelésre - 2019. február 25.
Kedves Judit! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm, hogy időt szakított arra, hogy észrevételeit megossza velünk.

linda59 TOP szállásértékelő
2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Profizmus minden téren, kényelem, luxus, a legjobb szálloda a legszebb helyen. Itt tényleg minden és mindenki a vendégek kényelmét szolgálja, igazi feltöltődést jelent. Budapestről könnyen és rövid idő alatt elérhető. A Dunakanyar látványa, a környezet, a csend és nyugalom, a minden igényt kielégítő wellness szolgáltatások, az ami miatt minden évben ellátogatok ebbe a szállodába, már több mint 10 éve.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tökéletes hely. Szoba nagysága, berendezése, ágy kényelme, több, mint kiváló. Hotel elrendezése tökéletes, wellness részleg tágas, sok medencével, mindenféle hőfokkal télen is 2 kinti medencével! Szaunák bősége, minden mindenhol megtalálható és ott, ahol kell. Viszont az étkezés nekem nagyon negatív volt ehhez a színvonalhoz.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden nagyon finom és kellemes volt. A Wellness kiváló :) A szoba tiszta és illatos. A takarító személyzet és a különböző helyeken a szolgáltatók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.Bármikor nagyon szívesen fogjuk ezt a Hotelt választani és természetesen ajánlani is.

Üdvözlettel:
Anita
Válasz az értékelésre - 2018. november 29.
Kedves Anita! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Kyra TOP szállásértékelő
2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már itt. Nagy hibát sohasem tapasztaltunk, most még jobb volt a vacsora, mint előzőleg. Medencék, gyakran működő élményelemek, szaunapark mindig kiváló, termálvíz kétféle hőmérsékletű is van.
A parkra néző szobák csendesek, másik oldalon nem voltunk még. Ideális, Budapest közeli helyszín, tökéletes pihenésre.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Már nem is bánom, hogy a forradalmi ünnep idejére ilyen pihenőhelyet választottam magunknak. Itt legalább védve voltunk a lázadóktól, akik minden nemzeti ünnepen feldúlják Budapestet, és örömmel gyönyörködtünk a hegyekben meg a Dunában. Bár a folyó már-már a kiszáradáshoz közelít, még így is tetszett, hiszen nem túl gyakran ismétlődik az ilyen szélsőséges helyzet.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Itt mindent megkapunk, amire szükségünk lehet. A szálloda legnagyobb előnye, hogy eszméletlen kényelmesek az ágyak. Ezért is térünk vissza ide 2013 óta minden évben többször is. Szeretjük a SPA-t, a medencéket, az edzőtermet, az éttermet, a reggelit. Ha valami nem tökéletes, az a vacsora és ebédkínálat, de ezen sokat javítottak az évek alatt.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.18-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.533 - 25.358,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 16.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 24.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.05.03.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.12-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.247,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Thermal Hotel Visegrád
2 nap/1 éjszaka 24.900 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

VisegrádX