Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 265 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Gyönyörű helyen szép szálloda,kedves segítőkész emberek, kényelmes szoba nagyon jó wellness szolgáltatás.Az étterem tiszta, bőséges étel,a véálaszték kiváló.Mi nagyon jól éreztük magunkat ,mindenkinek ajánlom ,ha egy kis felüdülésre vágyik.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelban, bár van pár dolog, amit egy négy csillagos hotelnek nem lenne szabad megengednie magának. Pl. : Lyukas volt az ágynemű huzat, a fürdőköpeny, arról még az egyik zseb is majdnem teljesen le volt szakadva. A wellness részleg és az étkezés kiváló volt. Remélem a felújítások után jobban oda fognak figyelni ezekre a részletekre.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
A Zajos Főutra néző szobák elég hangosak ,a kilátas kárpótolhat ezért. Ételek jók,sokféle ízlésnek megfelelelő a választék. Reggeli,vacsi volt a félpanzióhoz,a szoba kényelmes tágas,teraszos. A wellnes rész jó volt, nem volt tömeg mivel hétköznap mentünk húsvet utan. 2 napot ki lehet bírni ,én többre nem neveznék be ,de ez az én hibam ,mivel nem szeretek egy helybe lenni sokáig.

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
A szállodában egy konferencia alkalmából töltöttem el másfél napot. Az elhelyezkedése a hotelnak nagyon jó. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, figyelmes. A szolgáltatások kiválóak. A szoba minden kényelemnek megfelel, tágas, tiszta. Az étteremben az étkezés svédasztalos, így szerintem minden igényt kielégít. A konferencia szüneteiben történő ellátás is kifogástalan volt.

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
A szálloda elhelyezkedése és megközelítése kiváló. Rövid, 2 éjszakás tartózkodás volt csak részemről, de az engem érdeklő szolgáltatások teljesen megfeleltek az igényeimnek. Imádom a szaunákat, szeretek úszni, napozni és ehhez minden adott volt. A natúr szauna saját merülővel, a jégkút és a tepidárium együtt olyan elemek, amelyeket nem mindig talál a vendég együtt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
A szálloda igényesen felszerelt, mindenki számára megfelelő kikapcsolódást nyújtó. A szoba tágas, tiszta. A személyzet kedves, segítőkész, figyelmes. A wellness a különböző korosztályok számára is aktív kikapcsolódást nyújt. Az étkezés svédasztalos, így a választék minden igényt kielégít. Felejthetetlen napokat töltöttünk itt.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában fiaink, menyeink, unokáink társaságában. Dunakanyarra néző szobákban gyönyörű volt a kilátás. A wellness részleg tágas,telt ház ellenére sem volt zsúfoltság. A személyzet barátságos. Egyedül az ételek minőségével nem voltunk megelégedve. Vacsoránál lehetne nagyobb választék. Összességében jól éreztük magunkat, ajánlom másoknak is.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Visszatérő vendégként kerestük fel családommal a visegrádi Thermal Hotelt. Már elsőre kellemes élmény volt, most ismerősként élveztük a szálloda szolgáltatásait.
A személyzet udvarias és segítőkész. A szobák kényelmesek. A wellness szolgáltatások kielégítették a várakozásainkat. Az étkezés is megfelelő.
Ajánlom a pihenni vágyóknak!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Maximálisan tetszett minden. Szálloda kialakítása szuper, szép a környezet, szinteltolással több medence is van kint és bent is, minden korosztálynak megfelelően. Étteremben csodás ízek, nagy választék, asztalra nem kellett várni. Wellness részleg is több igényt kielégítő, vizitorna, szauna szeánsz stb. Parkoló is volt mindig, pedig teltház volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodához tartozó parkrész kicsi nincs lehetőség sétára illetve kiülésre. Más szállodákkal ellentétben,nincs wellcom drink,a bárban minden nagyon drága.A szaunákhoz tartozó zuhanyzók nem működnek rendesen.A törölközők hasznàlata,csak 3 nap után díjtalan.Az aroma gőz nagyon jó.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 8.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness és fitnesz részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, társasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 42.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Vár Hotel Kastélyszálló
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sétahajózással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.13. - 2018.06.30.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 19.887,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, teke- és teniszpálya használattal, belépővel, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, masszázskuponnal, parkolással
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, sport és wellness programokkal, téli szünetben gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.02.28.
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Visegrád környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Tavaszolás Főnix módra (min. 2 éj)

VisegrádX