Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Már nem is bánom, hogy a forradalmi ünnep idejére ilyen pihenőhelyet választottam magunknak. Itt legalább védve voltunk a lázadóktól, akik minden nemzeti ünnepen feldúlják Budapestet, és örömmel gyönyörködtünk a hegyekben meg a Dunában. Bár a folyó már-már a kiszáradáshoz közelít, még így is tetszett, hiszen nem túl gyakran ismétlődik az ilyen szélsőséges helyzet.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Itt mindent megkapunk, amire szükségünk lehet. A szálloda legnagyobb előnye, hogy eszméletlen kényelmesek az ágyak. Ezért is térünk vissza ide 2013 óta minden évben többször is. Szeretjük a SPA-t, a medencéket, az edzőtermet, az éttermet, a reggelit. Ha valami nem tökéletes, az a vacsora és ebédkínálat, de ezen sokat javítottak az évek alatt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Nekünk semmi problémánk nem volt sem a személyzettel,sem a többivel.Egyik vacsoránál belefutottunk a konferencián részt vevő vendégekkel,ez okozott némi fennakadást,de a felszolgáló aki intézte az érkeztetést,nagyon gyorsan intézkedett,amit ezúton is köszönünk.Kellemetlenséget csak a poloskák okoztak,de ez egyértelműen nem a szálláshely hibája.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Csodálatos volt minden,igaz az időjárás is segített abban,hogy nagyokat sétáljunk a Duna parton ill.a holtágán,az alacsony vízállás miatt sok kagylót is gyűjtöttünk,és Duna kavicsot.Rendben volt minden,a szép friss igényes virágok a vázában!Finom kávét ihattunk a teraszon,a rattan kényelmes bútorokon!
Válasz az értékelésre - 2018. október 2.
Tisztelt Császár Lászlóné! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Értékelt: 2018. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remekül éreztük magunkat,mindennel megvoltunk elégedve.Az ételek finomak és bőségesek voltak mind a reggelinél mind a vacsoránál.A szoba tiszta és kényelmes.A wellness és a medencék kitünőek.A személyzet udvarias és segítőkész.Csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Roland! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager

Értékelt: 2018. szeptember 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az elhelyezkedés nem teljes mértékben nyerte el a tetszésünket a közeli forgalmas út miatt. (Csukott terasznál nem érzékelhető a forgalom) Az ételek átlagosak, helyi specialitásokat nélkülöz. A szoba kényelmes, tisztának mondható, de mi egy gyógyszeres fiolát találtunk az ágy alatt mikor összetoltuk őket.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 24.
Kedves Zoltán! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Tájékoztatom, hogy felhívtam szobaasszony Kolléganőim figyelmét a körültekintőbb munkavégzés fontosságára.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Első osztályú kiszolgálás,udvarias,készséges személyzet,bőséges és nagyválasztékú reggeli ebéd és vacsora kinálat aszakácsokat csak dicsérni lehet.
A szobák komfortosak tiszták és panorámás kilátás nyilik a hegyekre sajnos a sok fátol adunai panorámától ez megfosztott minket.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 17.
Kedves Endre! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Felnőtteknek kevés a szállodán belül a játék lehetőség,egyetlen biliárd asztal van az is fizetős.A wellness részleg nagyon jó sok medence van a víz hőmérséklete is jó.Kirándulni jókat lehet a várból a kilátás gyönyörű.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Kedves László! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Megérkezéskor 3 órás várakozás a visszaigazolt akadálymentes szoba helyett egy kétágyas szobát szerettek volna ránkbeszélni. Elég nehezen értették meg, hogy a feleségem nem tud belépni a zuhanyzófülkébe és nemfér be a kerekesszék a fürdőszobába. Végül szobacserével megoldották. Nem volt bekészítve a fürdőköpeny, étkezés közben a kanál a kezembe már akarták elvinni a tányéromat.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Tisztelt Hölgyem/Uram! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Nagyon sajnálom, hogy minden törekvésünk ellenére Önöket ilyen kellemetlenség érte szállodánkban.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Unokánkkal voltunk nyaralni, az idő csodás volt, remek ételeket ettünk. A táj, az erdő a hely elképesztően gyönyörű. Mindenki kedves és segítőkész volt Valahogy érezni lehet a történelmi hangulatot. Nagyon jó emlékekkel távoztunk.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 24.
Kedves Katalin! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2020.08.21-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.100 - 34.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 20.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 24.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.15-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3-4 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokon való részvétellel, gyermek és felnőtt sportanimációs programokkal, gyermek játszóház használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.26.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval