Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Nagyon kedveljük a párommal a hotelt. Több alkalommal voltunk itt. Legutóbb az ágybetét nem volt a legjobb, de tájékoztattak, hogy kérhettünk volna másikat.
ettől eltekintve jól éreztük magunkat. Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2018. július 6.
Tisztelt Varga Gábor János!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 27.
Pár éve járunk a Thermal Hotel Visegrád szállodába. Rögtön a recepciót szeretném kiemelni végtelen kedves, türelmes, okos fiatal emberek nagyon jó benyomást keltettek. A takarító személyzet csendes, de hatékony munkáját is csak dícsérni tudom. A medencék tisztasága igen vonzó, a park rendezettsége kiváló. Az étterem fantasztikus változatos ételek, és minden finom, figyelmes kiszolgálás.
Kedves Margit!

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
hely elhelyezkedése és a wellness szolgáltatások kiválóak. A medencék is. A büfék árszintje viszont a 4*hoz képest nagyon magas. Összességében kellemes élmény volt az egész családnak.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Azt gondolom, hogy kevés tökéletes pillant adatik meg az ember életében, bár minden nap dolgozni kell rajta, de nekünk most sikerült. Szinte utolsó pillanatban foglaltunk, sikerrel! :)
Az idő gyönyörű volt. A szálloda tökéletes hely volt a pihenésre, kikapcsolódásra. A személyzet kedves, segítőkész volt, látszott rajtuk, hogy minden pillanatban a vendégek kényelméért dolgoznak.
Kedves Róbert!

Nagy örömmel olvastam levelüket melyet mindenképp továbbítok Kollégáimnak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Éjszakai randalirozás miatt nem lehetett aludni és mikor éjjel egykor ezt szóvá is tettük azt mondták, hogy igazunk van és intézkednek, de sajnos ez hajnali háromig nem történt meg! ! ! Az is felháborító, hogy felárat kérnek a Dunara néző szobáért úgy, hogy tudják, hogy a Duna nem látható! Összeségében nagyon elégedetlenek voltunk és nem ajánlanánk senkinek ezt a hotelt!
Válasz az értékelésre - 2018. július 9.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Remek helyen, jó adottságokkal rendelkezik, kiváló a levegő. A vizes blokkok, tiszták. A zsufoltság nem volt jellemzője a hétközi pihenőnek. Az étterem tiszta, az ételek választéka az átlagnak megfelel.
Kedves Elemér!

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A fürdő és az étterem részlegekről tudok csak véleményt írni, mert a szállásunk nem ebben a hotelben volt. A belépő ára kicsit húzós, egy átlag család nem kifejezetten engedheti meg magának. Rögtön a belépésnél kaptunk fürdőlepedőt, ezt eddig még egyik másik fürdőben sem tapasztaltuk. A medencék nagyon jók, sok az élményelem, amik folyamatosan működnek is, nem kell órákat várni rájuk.

Értékelt: 2018. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben,kiváló wellness fürdővel rendelkezik a Szálloda. Remek ételek szép kényelmes és tiszta szobák teszik kellemessé a pihenést. Ezt a személyzet szaktudása és hozzáállása csak emeli. . Köszönjük és reméljük többször leszünk az önök vendégei. . A környezet és a látnivalók közelsége és megközelíthetősége tették szimpatikussá a szállodát.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
Nem tetszett, hogy megérkezéskor nagyon későn foglalhattuk el a szobát!!!!! ehez nem szoktunk hozzá!!! Minden mással megvoltunk elégedve, különössen a Welnes rész tetszett!!!!
Kedves Lajos!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
A szálloda kifejezetten lelakott!
A személyzet nincs a helyzet magaslatán, nem képesek zavartalan kikapcsolódást biztosítani.
Az étkezési kínálat egyhangú, menza- és kisvárosi bevásárlóközpont kínálata.
Az árak a hely lelakottságával ellentétben verik a csillagokat!
Válasz az értékelésre - 2018. július 9.
Kedves Lajos!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.10-ig
Royal Club Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.14. - 2019.11.11.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.13-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Bazilika alatti Panzió
2-3 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.30-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinkatúrával, masszázzsal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.01-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.048,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)
Élményszilveszter (min. 3 éj)

VisegrádX