Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 262 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 24.
Nagyon szívélyes fogadtatás volt már eleve a recepciónál, részletes tájékoztatás után--szép kis szoba várt ránk. A fürdési lehetőségek minden igényünket kielégítette--unokánk nagyon élvezte a medencéket. Az éttermi választék--szuper volt, a kiszolgálás barátságos , udvarias volt. A távozásnál--gyors ügyintézés, segítőkészség volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Bő egy napos wellness hétvégét töltöttem a Thermal Hotel Visegrádban a férjemmel, hogy megünnepeljük a 6. házassági évfordulónkat. Ezt a hétvégét a kisgyerekünk nélkül töltöttük, de megállapítottuk, hogy ide szívesen visszatérnénk vele is, mert nagyon gyerekbarát szállodának tűnik. Mindhárom étkezés fenséges volt: nagy, bőséges választék, ízletes ételek, italok.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Kicsit zavaró tényező volt, hogy vasárnapi bejelentkezést pontosan 14 órakor kezdték meg és akkor már elég szép számban álltunk libasorban. Nekünk még ezután is várni kellett, mert a szobánkat még nem takarították ki. Minderről előtte sajnos semmi tájékoztatást nem kaptunk.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
Életkorunk miatt már volt alkalmunk sok jó helyen tölteni több-kevesebb vendégéjszakát. Nyugodt szívvel mondhatom, hogy a négy csillagosok közt is kiemelkedően remek a THV. Minden tágas, kényelmes, tiszta, ami jelentősen növeli a komfort-érzetet. A wellness részleg valóban termál strand színvonalú, kicsinek, idősnek egyaránt kitűnő.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 2.
Kiváló pihenést biztosít Thermal Hotel minden korosztály részére.
A Wellness részlege minden igényt kielégít.
Az ízlésesen berendezett szoba maximális kényelmet biztosít.
A Hotel tisztasága kifogástalan, a személyzet kedves és segítőkész.

Köszönjük a vendéglátást !

2017. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. február 24.
A szálloda könnyen megközelíthető. A wellness részleg kiváló! A szauna világ minden igényünket kielégítette! A reggeli és a vacsora széles választékból állt. A szobák rendkívül tiszták és kényelmesek. A személyzet nagyon figyelmes. Remélem lesz még lehetőségünk visszatérni.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 22.
Nagyon kellemes 2 napot töltöttünk a hotelben,ami szép és tiszta! A wellness rész nagyon jó,a pihenő rész pedig egészen különleges! Az ételek elegendőek,ugyan kicsit sótlanok és szerintem kevés az 1 kávégép a sok emberhez. A szoba is szép és kényelmes,kivéve az ágy matracát,borzalmas puha.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 21.
Unokáink társaságában és barátokkal töltöttünk hétvégét a Thermál Hotel Visegrád vendégeiként. Ismét igazolódott a magyar vendégszeretet. Elégedettek voltunk, úgy az ételekkel ,a szobák és a wellnes részleg tiszataságával. Az alkalmazottak hozzáállása a vendégekhez kitünő. Köszönjük
Biztos, hogy még visszatérünk. Aki nem hiszi,tessék kipróbálni.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Mâr a hotelhez vezető út is az èlmèny része a csodás Dunakanyaron ät, kênyelmes tàvolsâgra Budapesttől.
A meleg és mèg melegebb medencèk, illatos gőzfürfők, szaunàk, relaxâlò termek, masszàzsok utân vär a hatalmas svêdasztal :)

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 4.
A dunakanyar legszebb részén, a kiváló Thermal hotelben a pihenni vágyóknak minden adott,hogy csendes környezetben feltöltődjenek A wellness részleg mind az idősebbeknek,mind a gyermekkel érkező fiataloknak biztosítja a kellemes időtöltést.

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.07. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, biliárdasztal használattal, gyermek animációval, Aqualand fedett élményfürdő, termál- és élménystrand korlátlan használatával, sportpálya használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg, fitneszterem, sportpályák használatával, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.30. - 2018.01.02.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2017.12.20.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, aromamasszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Visegrádon és környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

VisegrádX