Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
Art Hotel ZalakarosArt Hotel Zalakaros
Art Hotel ZalakarosArt Hotel Zalakaros

Art Hotel Zalakaros bemutatkozása

A családias hangulatú Art hotel mindössze 200 méterre található a zalakarosi zöldövezetben levő Gránit gyógyfürdőtől. A szálloda 46 szobával várja vendégeit művészetközeli megjelenésével. A szállodahall világos, tágas, átriumos, a színek pedig egészen merészek!

Az Art Hotel legnépszerűbb csomagjai

Art Hotel Zalakaros - Wellness a Családnak (1 éjtől)
Wellness a Családnak (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Art Hotel Zalakaros - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Art Hotel Zalakaros vélemények

Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Még januárban - egy születésnap alkalmából - voltunk a hotel vendégei. Hideg időt fogtunk ki és nagyon jól esett a személyzet (a recepciós, a pincérek, az úszómester) kedvessége, segítőkészsége. A hotelen belül megtalálható minden, ami a gondtalan pihenéshez szükséges: kiváló wellness részleg, finom és bőséges reggeli és vacsora.
2016. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünkkor nagyon kedvesen fogadtak,segitökészek voltak velünk. 3 éjszakát töltöttünk a Hotelben és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, segitökész. Az ételek nagyon finomak, böséges és választékos. A szoba tiszta Volt,de a 3 nap alatt csak beágyaztak és a szemetet vitték ki, nem poszivóztak fel.
2016. szeptember 8.barátokkal járt itt
Minden jó volt, csak a dohányzó vendégeket helyezném 20 méterrel tovább a szobáktól. Már reggel 5 órától dohányoztak az ablakjaink alatt, tehát nem lehetett ablakot nyitni.
Kiváló 2016. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Kedves személyzet, nagyon családias.
Kellemes csalódás volt. Isteni finom kaják.
Vetekszik sok 4csillagos szállodával.
A szobában tisztaság.
Segítókészek,udvarias, barátságos személyzet.
Helyileg is szuper . Közel minden.
Ár érték arányban szuper.
Mindenkinek szívesen ajánlanám, bármikor visszamennénk. Kisgyerekekink is nagyon élvezték
Kiváló 2016. június 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. A wellness részleg jó, a gyerekek is élvezték. Imádták a játszóteret. A személyzet kedves, udvarias. Kényelemre azért adtunk csak négyest, mert számunkra puha volt a matrac. Köszönjük ezt a hat napot!
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
A szálloda minden igényt kielégít, jól felszerelt, a wellness részleg is nagyon jó. A szoba kényelmes és tiszta. Az ételek ízletesek, a választék kitűnő. A személyzet minden tagja nagyon kedves, barátságos. Az itt töltött 4 nap nagyon kellemesen telt, nem volt olyan dolog, amivel ne lettünk volna megelégedve, máskor is szívesen visszamennénk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. május 22.a párjával járt itt
Nagyon szép ,barátságos hotel. A személyzet nagyon segitő kész. A konyha kitűnő. A wellness részlegben minden megtalálható. Nagyon jól éreztük magunkat. Most pünkösdkor voltunk 2-éjszakát. A szoba nagyon barátságos,
az nagyon jó kényelmes volt. Az idő rossz volt,két napig esett,de nem bántuk mert a szálloda légköre pótolta a rossz időt. Máskor is megyünk!
Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk párommal az Art Hotelben! Igaz az időjárás nem kedvezett nekünk de így is nagyon jól éreztük magunkat! Az ételek finomak és kiadósak voltak a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt! A szoba tágas és tiszta az ágy kényelmes volt! A Wellness részleg is nagyon tetszett!
Kiváló 2016. május 14.egyedül járt itt
Negyedik alkalommal voltam az ART Hotel vendége. Előző alkalmakkor családdal,illetve barátokkal. Közben évek teltek el és most is örömmel tértem vissza KEDVENC szállodámba! Sokat változott,fejlődött,szebbé vált a településsel együtt! Most is elégedett voltam a személyzet udvariasságával,kedvességével,a kiszolgálással,a finom ételekkel a símogató,kényezteő wellnessel!
Kiváló 2016. május 11.családjával járt itt
Sokszor hallottam már a zalakarosi Art Hotelről, hogy családias hely. Megerősíthetem: valóban az. A személyzet kedves és segítőkész, ugyanakkor nem tolakodó. (Nem szeretem az olyan helyeket, ahol mindenki azt lesi, mikor mit tehet értem. Nem Király vagyok, hanem vendég. Ha kell valami, úgyis szólok. . .
Art Hotel Zalakaros - WellnessArt Hotel Zalakaros - VendéglátásArt Hotel Zalakaros - Szórakozás/SportArt Hotel Zalakaros - WellnessArt Hotel Zalakaros - WellnessArt Hotel Zalakaros - SzobákArt Hotel Zalakaros - Külső kép
Art Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár