Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
2. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Art Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Art Hotel Zalakaros vélemények

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkat ünnepeltük a hotelben. Igazi , meghitt hely ami alkalmas egy kis elvonulásra a világ zajától. A szálloda közlekedő folyosóin aláhulló páfrányzuhatag külön megnyugtató. A szobák egyszerűek,de tiszták a személyzet pedig rendkívül udvarias és segítőkész. Az ételek finomak. Kicsit rontotta az összhatást, hogy a wellness részlegben csak szakaszosan működtek a szolgáltatások.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a szállodában, aminek az ár/érték aránya kiváló volt (akciós csomagban foglaltunk, félpanzióval). A személyzet kedves, segítőkész, a szoba szép, az ágy kényelmes volt. A reggeli választék jó volt a svédasztalos vacsora is még pont megfelelt. Egyedüli hátrány lehet, hogy az ebédlő feletti szobákba bemegy az ételillat, bár engem nem zavart.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26.
Egy hetet töltöttünk a városban. Nagyon kellemes kis város. Az Art Hotel nagyon jó érzékkel nyújt kiválló szolgáltatást. A szakács főztje minden igényt kielégít. Nagyon jó helyen van a szálloda, közel a fűrdő, messze a forgalom. Ez fontos, mert a városban a legtöbb szálloda a forgalmas út mellett van. Csak ajánlani tudom minden korosztálynak.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014 juniusában jártunk itt férjemmel és két unokámmal. Nagyon megvoltunk elégedve, főleg hogy a rossz idő ellenére sem keseredtünk el. Nagyon jó a fedett medencéjük, az élménymedence, sószobában kártyáztunk a gyerekekkel. Egyszóval megtaláltuk a lehetőséget a kikapcsolódásra. A fürdő közelsége is egy jó szempont. Az ellátás kiváló volt.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 25.
2013-ban voltunk a feleségemmel itt.Nagyon meg voltunk elégedve mindennel.Kiváló és bőséges étkezést biztosítanak.Kiváló a wellnes részleg.Mindenhol tisztaság uralkodott.A személyzet kedves és segítőkész.Szerintem ár-érték arányokat nézve,a kiváló szállodák közé tartozik.Remélem lesz még lehetőségem visszatérni.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az utóbbi években nagyon sokhelyen voltunk wellneselni,de az Art Hotel messze kiemelkedik az összes közül. Nagyon udvarias személyzet,tisztaság,jó,és változatos konyha,és remek wellnes jellemzi a hotelt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Bármikor szívesen visszatérnénk. Az Art Hotel árai,az utóbbi években ,nem nagyon emelkedtek,szerintem pár napot talán mindenki meg tud engedni magának.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
A hotel kellemes pihenést nyújt,kiváló,változatos félpanziós ellátással udvarias személyzettel. Sajnos a szauna részleg nem voltteljesen müködtetve. Szeretnénk még több alkalommal az itteni profi szolgáltatást. A fesztiválon jól éreztük magunkat,van lehetőség bármelyik programon részt venni.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Nagyon jól éreztük magunkat a barátnőmmel voltam az idén is ősszel oda megyünk. A pihenésre tökéletes volt, nagyon szeretünk Zalakarosra járni, más szállodában is voltunk,de ha megyünk csak ide. Az ellátásban soha nem csalódtunk az változatos és nagyon finom én csak mindenkinek ajánlani fogom.
Tisztelettel:
Zentai Zoltánné

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Május 25. -30-a között hat felejthetetlen napot töltöttünk az eddig még előttünk ismeretlen ART Hotelben, De az biztos, hogy nem ez volt az utolsó látogatásunk. Tervezzük a jövő évi idejövetelünket is. Minden tapasztalatunk meghaladta az ötcsillagos értékelést: a személyzet figyelmessége, kedvessége, a tisztaság, az igazán családias hangulat, és nem utolsó sorban a svédasztalos ellátás minősége !

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Először voltunk az ART hotelben a férjemmel. Négy éjszakát töltöttünk a fenti szállodába. Nagyon jól éreztük magunkat. A hotel kellemes, tiszta, a személyzet udvarias, segítőkész,az ellátás kiváló volt. A wellness részleg elég kicsi, de így is elég kellemes. Kellemes meglepetés volt a trópusi zuhany. Az étkezések megoldása pedig nagyon jó, hogy a szobaszámmal állandó asztalunk volt.

Zalakaros
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 18.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.30-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi pezsgős reggelivel, karácsonyi zenés esttel, zongoradélután torta és süteménybüfével, csokoládé és praliné bemutatóval, stand up comedy előadással, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, változatos programokkal
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Palace Hotel  Hévíz
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX