Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
3. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Art Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Art Hotel Zalakaros vélemények

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 17.
A hotel személyzete kedves, udvarias és nem utolsó sorba mosolygós volt. Az étkezéseknél el tudtam volna képzelni, hogy egy asztalhoz esetleg két párt összeültetnek az ismerkedés elősegítése miatt /előre egyeztetéssel/. A wellness részlege nagyon jó volt, a jakuzzi kényelmes, nagy, több embert kiszolgáló.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkat ünnepeltük a hotelben. Igazi , meghitt hely ami alkalmas egy kis elvonulásra a világ zajától. A szálloda közlekedő folyosóin aláhulló páfrányzuhatag külön megnyugtató. A szobák egyszerűek,de tiszták a személyzet pedig rendkívül udvarias és segítőkész. Az ételek finomak. Kicsit rontotta az összhatást, hogy a wellness részlegben csak szakaszosan működtek a szolgáltatások.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a szállodában, aminek az ár/érték aránya kiváló volt (akciós csomagban foglaltunk, félpanzióval). A személyzet kedves, segítőkész, a szoba szép, az ágy kényelmes volt. A reggeli választék jó volt a svédasztalos vacsora is még pont megfelelt. Egyedüli hátrány lehet, hogy az ebédlő feletti szobákba bemegy az ételillat, bár engem nem zavart.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26.
Egy hetet töltöttünk a városban. Nagyon kellemes kis város. Az Art Hotel nagyon jó érzékkel nyújt kiválló szolgáltatást. A szakács főztje minden igényt kielégít. Nagyon jó helyen van a szálloda, közel a fűrdő, messze a forgalom. Ez fontos, mert a városban a legtöbb szálloda a forgalmas út mellett van. Csak ajánlani tudom minden korosztálynak.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014 juniusában jártunk itt férjemmel és két unokámmal. Nagyon megvoltunk elégedve, főleg hogy a rossz idő ellenére sem keseredtünk el. Nagyon jó a fedett medencéjük, az élménymedence, sószobában kártyáztunk a gyerekekkel. Egyszóval megtaláltuk a lehetőséget a kikapcsolódásra. A fürdő közelsége is egy jó szempont. Az ellátás kiváló volt.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 25.
2013-ban voltunk a feleségemmel itt.Nagyon meg voltunk elégedve mindennel.Kiváló és bőséges étkezést biztosítanak.Kiváló a wellnes részleg.Mindenhol tisztaság uralkodott.A személyzet kedves és segítőkész.Szerintem ár-érték arányokat nézve,a kiváló szállodák közé tartozik.Remélem lesz még lehetőségem visszatérni.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az utóbbi években nagyon sokhelyen voltunk wellneselni,de az Art Hotel messze kiemelkedik az összes közül. Nagyon udvarias személyzet,tisztaság,jó,és változatos konyha,és remek wellnes jellemzi a hotelt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Bármikor szívesen visszatérnénk. Az Art Hotel árai,az utóbbi években ,nem nagyon emelkedtek,szerintem pár napot talán mindenki meg tud engedni magának.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
A hotel kellemes pihenést nyújt,kiváló,változatos félpanziós ellátással udvarias személyzettel. Sajnos a szauna részleg nem voltteljesen müködtetve. Szeretnénk még több alkalommal az itteni profi szolgáltatást. A fesztiválon jól éreztük magunkat,van lehetőség bármelyik programon részt venni.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Nagyon jól éreztük magunkat a barátnőmmel voltam az idén is ősszel oda megyünk. A pihenésre tökéletes volt, nagyon szeretünk Zalakarosra járni, más szállodában is voltunk,de ha megyünk csak ide. Az ellátásban soha nem csalódtunk az változatos és nagyon finom én csak mindenkinek ajánlani fogom.
Tisztelettel:
Zentai Zoltánné

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Május 25. -30-a között hat felejthetetlen napot töltöttünk az eddig még előttünk ismeretlen ART Hotelben, De az biztos, hogy nem ez volt az utolsó látogatásunk. Tervezzük a jövő évi idejövetelünket is. Minden tapasztalatunk meghaladta az ötcsillagos értékelést: a személyzet figyelmessége, kedvessége, a tisztaság, az igazán családias hangulat, és nem utolsó sorban a svédasztalos ellátás minősége !

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 12.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 15.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3-5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tea fogyasztással, masszázs kuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőköpeny és szauna-lepedő bekészítéssel, sportpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

ZalakarosX