Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
3. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Art Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Art Hotel Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismét az Art Holtelt választottuk, szuper volt nem csalodtunk.Imádunk oda menni!Ellátás szuper, kedves személyzet, tiszta.Ár -érték a legjobb!!!
2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5.
Mi már kb 15 éve voltunk ebben a hotelben és örömmel tapasztaltuk,hogy szépült,bővült a wellness részleg és,hogy még ajándékba kaptunk ebédre egytál ételt ami kiadós és finom volt,bő reggeli és vacsora választék, tisztaság, igényesség minden területen,kedves, segítőkész, személyzet. Nagyon jól éreztük magunkat és szívből ajánlom mindenkinek! ! ! !

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már voltam az ART hotelben tavaly pár napot ,s az akkori pozitív tapasztalataim alapján választottam újból. S milyen jól tettem. Udvarias, nem tolakodó személyzet,tisztaság ,remek és bőséges étel és ital választék. Szép és gondozott környezet. Lehet ide sok mindent írni aki már volt itt az tudja miről beszélek,aki még nem járt itt annak csak javasolni tudom a helyet.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kikapcsolódásra , pihenésre ideális hely. Szívélyes fogadtatásban volt részünk. Személyzet kedves , készséges. A félpanziós ellátás, az ételek mennyisége, minősége és a választék kiváló. Kedves , udvarias kiszolgálás. A szoba tiszta. Egyetlen észrevételünk lenne , ami nem nyerte el tetszésünket és kifogásolható a fürdőszoba esztétikai/lepukkadt/kinézete, ami nemigen illik a 3*+ hotel összképbe.

Értékelt: 2017. május 3.
Az elmúlt hosszú hétvégéből három napot töltöttünk nejemmel a szállodában. Az idő nem kedvezett, de ez másodlagos. A rossz idő rányomta a bélyegét a recepciós hölgyre, nem volt bőbeszédű. Egyébként minden szép és jó volt. A szoba tiszta és kényelmes. Az étkek gusztusosan tálalva finomak, bőségesek. A személyzet (később mindenki. . . ) kedves, mosolygós volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
Személyzet nagyon kedves, segítőkész és figyelmes, a szoba kényelmes.
A wellness megfelelő a jakuzzi hőmérséklete lehetne 2-3 fokkal melegebb.
Az ételek nagyon finomak, ízletesek és a választék megfelelő.
A szálloda közel van a fürdőhöz, pár perc sétával elérhető.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 11.
A szobák kényelmesek voltak. A körülmények csendes, nyugodt pihenést biztositottak. A személyzet kedves volt, az ételek bőségesek, és finomak. Csupán a halat hiányoltuk az étlapról /nem tintahalkarikákat/. Nagyon kedves gesztus a szolid egytál-étel ebédre /egész napos otttartózkodás esetén/ A nyári hónapokra egy külső medence nagyon jó lenne.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 8.
Végtelenül kedves, szolgálatkész személyzet, ragyogó tisztaság és nagyon finom, házias ízű ételek! Úszómedence, jakuzzi, szaunák, konditerem, játszószoba és játszótér gyönyörű parkban. A gyógyfürdő - élményparkkal - kb. 200 m-re van a szállodától. Kell ennél több egy aktív, ill. pihentető kikapcsolódáshoz? Minden korosztálynak - a csecsemőtől a nyugdíjasig - merem ajánlani!
Válasz az értékelésre - 2017. április 9.
Köszönjük szépen az elismerést!
Kovács Andrea (Art Hotel)

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 5.
Nagyon szép időben tölthettük el ezt a hétvégét. A wellness részleget is tökéletesen ki tudtuk használni. Zalakaros központi részén levö szabadtéri kondi gépeket is kipróbáltuk. Labirintus is nagyon jó pofa ötlet.Ebbe a szép környezetbe nagyon jó kikapcsolódás volt.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Négy éjszakát töltöttünk az Art hotelban,ahol nagyon jól éreztük magunkat.Mindennel megvoltunk elégedve,de szeretném kiemelni az étkezést, ami csúcs volt.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 12.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 15.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3-5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tea fogyasztással, masszázs kuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőköpeny és szauna-lepedő bekészítéssel, sportpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

ZalakarosX