Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
2. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Art Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Art Hotel Zalakaros vélemények

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5.
Mi már kb 15 éve voltunk ebben a hotelben és örömmel tapasztaltuk,hogy szépült,bővült a wellness részleg és,hogy még ajándékba kaptunk ebédre egytál ételt ami kiadós és finom volt,bő reggeli és vacsora választék, tisztaság, igényesség minden területen,kedves, segítőkész, személyzet. Nagyon jól éreztük magunkat és szívből ajánlom mindenkinek! ! ! !

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már voltam az ART hotelben tavaly pár napot ,s az akkori pozitív tapasztalataim alapján választottam újból. S milyen jól tettem. Udvarias, nem tolakodó személyzet,tisztaság ,remek és bőséges étel és ital választék. Szép és gondozott környezet. Lehet ide sok mindent írni aki már volt itt az tudja miről beszélek,aki még nem járt itt annak csak javasolni tudom a helyet.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kikapcsolódásra , pihenésre ideális hely. Szívélyes fogadtatásban volt részünk. Személyzet kedves , készséges. A félpanziós ellátás, az ételek mennyisége, minősége és a választék kiváló. Kedves , udvarias kiszolgálás. A szoba tiszta. Egyetlen észrevételünk lenne , ami nem nyerte el tetszésünket és kifogásolható a fürdőszoba esztétikai/lepukkadt/kinézete, ami nemigen illik a 3*+ hotel összképbe.

Értékelt: 2017. május 3.
Az elmúlt hosszú hétvégéből három napot töltöttünk nejemmel a szállodában. Az idő nem kedvezett, de ez másodlagos. A rossz idő rányomta a bélyegét a recepciós hölgyre, nem volt bőbeszédű. Egyébként minden szép és jó volt. A szoba tiszta és kényelmes. Az étkek gusztusosan tálalva finomak, bőségesek. A személyzet (később mindenki. . . ) kedves, mosolygós volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
Személyzet nagyon kedves, segítőkész és figyelmes, a szoba kényelmes.
A wellness megfelelő a jakuzzi hőmérséklete lehetne 2-3 fokkal melegebb.
Az ételek nagyon finomak, ízletesek és a választék megfelelő.
A szálloda közel van a fürdőhöz, pár perc sétával elérhető.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 11.
A szobák kényelmesek voltak. A körülmények csendes, nyugodt pihenést biztositottak. A személyzet kedves volt, az ételek bőségesek, és finomak. Csupán a halat hiányoltuk az étlapról /nem tintahalkarikákat/. Nagyon kedves gesztus a szolid egytál-étel ebédre /egész napos otttartózkodás esetén/ A nyári hónapokra egy külső medence nagyon jó lenne.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 8.
Végtelenül kedves, szolgálatkész személyzet, ragyogó tisztaság és nagyon finom, házias ízű ételek! Úszómedence, jakuzzi, szaunák, konditerem, játszószoba és játszótér gyönyörű parkban. A gyógyfürdő - élményparkkal - kb. 200 m-re van a szállodától. Kell ennél több egy aktív, ill. pihentető kikapcsolódáshoz? Minden korosztálynak - a csecsemőtől a nyugdíjasig - merem ajánlani!
Válasz az értékelésre - 2017. április 9.
Köszönjük szépen az elismerést!
Kovács Andrea (Art Hotel)

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 5.
Nagyon szép időben tölthettük el ezt a hétvégét. A wellness részleget is tökéletesen ki tudtuk használni. Zalakaros központi részén levö szabadtéri kondi gépeket is kipróbáltuk. Labirintus is nagyon jó pofa ötlet.Ebbe a szép környezetbe nagyon jó kikapcsolódás volt.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Négy éjszakát töltöttünk az Art hotelban,ahol nagyon jól éreztük magunkat.Mindennel megvoltunk elégedve,de szeretném kiemelni az étkezést, ami csúcs volt.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 29.
Kedves személyzet, remek ételek. A wellness részleg megfelelő, a jakuzzi kényelmes. A víz hőmérséklete kellemes. A szobák tágasak, kényelmes ágyakkal. A szálloda elhelyezkedése kiváló, a termálfürdő szomszédságában. A parkolókban megfelelő számú hely van az autóknak. Csak jót tudok írni. Pár évvel ezelőtt voltunk, és még vissza fogunk térni !

Zalakaros
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 18.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.30-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.900 - 25.567,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi pezsgős reggelivel, karácsonyi zenés esttel, zongoradélután torta és süteménybüfével, csokoládé és praliné bemutatóval, stand up comedy előadással, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, változatos programokkal
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Palace Hotel  Hévíz
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX