Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
2. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Art Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Art Hotel Zalakaros vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szaunák ès a medencèk kiválóak voltak.Nyugodt,szèp környezetben lehet az időnket eltölteni.Szemèlyzet 100%ban segítőkèszek.Ètelek is kiválóak,visszatèrő vendègek leszünk.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 9.
2016.dec-ben jártunk Zalakaros Art hotelban másodszor,és nagyon jól éreztük magunkat .Kiemelném a személyzet összes tagja nagyon aranyos,és segítőkész (ritka).Amit talán korszerűsíteni kellene : fittnes terem.Egyébként:****

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 11.
Évek óta visszatérünk.Nagyon kellemes környezetben,a megszokott személyzet ,megszokott szolgáltatások ,megszokott színvonalon.Pihenés,feltöltődés egyik legjobb helyszíne. A személyzet kedves és szolgálatkész.Az ételek választéka és minősége nagyon jó.
Korosztálytól függetlenűl mindenki számára ajánlható.Köszönjük.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meglepően kedves, barátságos város Zalakaros. Könnyen megközelíthető.A szálloda kiváló ár/értékarányos.Jól éreztük magunkat és már tervezzük a következő évi egy hetes "nyaralást", ugyanebben a szállodában.

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 15.
Nagyon megvoltunk,elégedve,a tisztasággal,a kedves és barátságos kiszolgáló személyzettel,a változatos,reggeli és vacsora kínálattal,és a mindenben segítő recepción dolgozókkal.További sok sikert kívánunk.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még januárban - egy születésnap alkalmából - voltunk a hotel vendégei. Hideg időt fogtunk ki és nagyon jól esett a személyzet (a recepciós, a pincérek, az úszómester) kedvessége, segítőkészsége. A hotelen belül megtalálható minden, ami a gondtalan pihenéshez szükséges: kiváló wellness részleg, finom és bőséges reggeli és vacsora.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor nagyon kedvesen fogadtak,segitökészek voltak velünk. 3 éjszakát töltöttünk a Hotelben és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, segitökész. Az ételek nagyon finomak, böséges és választékos. A szoba tiszta Volt,de a 3 nap alatt csak beágyaztak és a szemetet vitték ki, nem poszivóztak fel.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 8.
Minden jó volt, csak a dohányzó vendégeket helyezném 20 méterrel tovább a szobáktól. Már reggel 5 órától dohányoztak az ablakjaink alatt, tehát nem lehetett ablakot nyitni.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Kedves személyzet, nagyon családias.
Kellemes csalódás volt. Isteni finom kaják.
Vetekszik sok 4csillagos szállodával.
A szobában tisztaság.
Segítókészek,udvarias, barátságos személyzet.
Helyileg is szuper .Közel minden.
Ár érték arányban szuper.
Mindenkinek szívesen ajánlanám, bármikor visszamennénk. Kisgyerekekink is nagyon élvezték

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 25.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. A wellness részleg jó, a gyerekek is élvezték. Imádták a játszóteret. A személyzet kedves, udvarias. Kényelemre azért adtunk csak négyest, mert számunkra puha volt a matrac. Köszönjük ezt a hat napot!

Zalakaros
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 18.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.30-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.900 - 25.567,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi pezsgős reggelivel, karácsonyi zenés esttel, zongoradélután torta és süteménybüfével, csokoládé és praliné bemutatóval, stand up comedy előadással, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, változatos programokkal
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Palace Hotel  Hévíz
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX