Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
2. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Art Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Art Hotel Zalakaros vélemények

2013. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 14.
2013. szeptember közepén voltunk itt családommal. Nagyon jó tapasztalataink voltak, az ellátás kitűnő, a felszolgálás remek, az ételek nagyon finomak, mindenki nagyon segítőkész és kedves, Ajánlani tudom mindenkinek,érdemes eltölteni néhány napot. Azt hiszem,ha lehetőségünk lesz rá,biztosan visszamegyünk. Úgyhogy csak a legjobbakat tudom elmondani erről a szálláshelyről.

2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 2.
2013. május végén jártam itt családommal, három kisgyermekünkkel! Nagyon jó tapasztalataink voltak, fantasztikus volt minden, az ellátás kitűnő, a felszolgálás remek, az ételek nagyon finomak, mindenki nagyon segítőkész és kedves, úgyhogy csak a legjobbakat tudom elmondani erről a szálláshelyről!

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20.
Évek óta Zalakaros a kedelt nyaralóhelyünk,de az Art Hotelben most voltunk először. Kedves személyzet,finom,bőséges ételek. Tiszta rendezett környezet. Zalakaros egyébként is a nyugalom szigete számunkra. Az idő nem volt nagyon jó,esett az eső,mi mégis jól éreztük magunkat Lehetőség biztositott a Hotelben,pihenésre,kikapcsolódásra is.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 19.
Az értékelésemből kitűnik, hogy tényleg mindennel maximálisan elégedett voltam!De a szálloda halljában levő vendégkönyvbe kár volt beleolvasnom, mert kiderült, hogy másoknak a takaró rövidnek tűnt, és sajnos onnantól kezdve nekem is...:( De ez titeket leendő szállodaválasztók, ne tántorítson el, ez tényleg egy nagyon jó szálloda!
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon tetszett,csak mi egy nagyon meleg éjszakát töltöttünk ott, és nem klímás szobát kértünk,de ez ami hibánk volt.Szép rend volt mindenütt,finom ételek a reggelinél,nagy választék a vacsoránál,szépen gondozott külső udvar,kényelmes ágy,jó kilátás,tiszta vizesblokk,egyszóval minden rendben volt.

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos hely,minden igényt kielégit.Most voltunk először,de bármikor visszamennék.Kedves kiszolgálás,finom,bőséges ételek.A gyerekeknek játszótér az udvarban.Pihenésre,kikapcsolódásra is alkalmas hely.Tisztaság mindenhol.Mi nagyon jól éreztük magunkat,szép emlékekkel tértünk haza.Mindenkinek ajánlom,érdemes ott tölteni néhány napot!

2013. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már háromszor jártam itt, de mindig alig várom, hogy visszatérhessek. A szálloda légköre nagyon családias, mindenben a vendég "kegyét" keresik. Az ételek nagyon finomak, változatosak. A reggeli olyan bőséges, hogy estig nyugodtan ki lehet bírni, ennek ellenére délben még egytál étel is volt mindhárom alkalommal, amikor voltam.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 30.
Nehezen értünk el a szálláshelyre mert az aútónk be mondta az unalmast,ráadásul az eső is neki eredt mintha dézsából őntötték volna,még az idő is le hűlt. Szerencsénkre délben mikor oda értünk nem csak meg kaptuk a szobát és nem kellet várni a meg adót időt,hogy el foglalhassuk 14 órakkor hannem segíteni is tudtak az autónknál lévő problémán.

2013. februárban járt itt
Értékelt: 2013. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép tiszta és modern a szálloda. A személyzet udvarias és segítőkész. Az ételek minőségével megvoltunk elégedve. A wellness részleg is tiszta volt a medence hőfoka is megfelelő volt. Ami nagyon tetszett hogy a félpanziós ellátásnál a szálloda egy ebédre vendégül látott minket. Nyáron már jártunk Zalakaroson de most télen is nagyon jó volt az üzletek is nyitva voltak.

2012. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Már sokszor jártunk a szállodában. Tiszta, barátságos, segítőkészek és a konyha is megfelelő. A személyzet mindenben segítőkész. Gyerekeseknek is mindenben tudnak segíteni.(étkezés, játék kuckó, udvaron játékok,...)
Egyszóval csak ajánlani tudom. Az árai sem megterhelők.
Szántó Gyula

Zalakaros
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 18.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.30-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.900 - 25.567,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi pezsgős reggelivel, karácsonyi zenés esttel, zongoradélután torta és süteménybüfével, csokoládé és praliné bemutatóval, stand up comedy előadással, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, változatos programokkal
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Palace Hotel  Hévíz
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX