Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
3. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Art Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Art Hotel Zalakaros vélemények

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy októberi hosszú hétvégét töltöttünk itt a párommal és a 9 éves kisfiammal. Már amikor beléptünk az ajtón egy szép, rendezett , tiszta , kellemes hely érzetét keltette bennünk. A recepción mindig kedves és mosolygós hölgy volt. A szobák tiszták, bútorzat tökéletes. Van WIFI a szobákban. A Wellness részleg kifogástalan, szerintem minden korosztály megtalálja a számára megfelelő szórakozást.

2013. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 14.
2013. szeptember közepén voltunk itt családommal. Nagyon jó tapasztalataink voltak, az ellátás kitűnő, a felszolgálás remek, az ételek nagyon finomak, mindenki nagyon segítőkész és kedves, Ajánlani tudom mindenkinek,érdemes eltölteni néhány napot. Azt hiszem,ha lehetőségünk lesz rá,biztosan visszamegyünk. Úgyhogy csak a legjobbakat tudom elmondani erről a szálláshelyről.

2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 2.
2013. május végén jártam itt családommal, három kisgyermekünkkel! Nagyon jó tapasztalataink voltak, fantasztikus volt minden, az ellátás kitűnő, a felszolgálás remek, az ételek nagyon finomak, mindenki nagyon segítőkész és kedves, úgyhogy csak a legjobbakat tudom elmondani erről a szálláshelyről!

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20.
Évek óta Zalakaros a kedelt nyaralóhelyünk,de az Art Hotelben most voltunk először. Kedves személyzet,finom,bőséges ételek. Tiszta rendezett környezet. Zalakaros egyébként is a nyugalom szigete számunkra. Az idő nem volt nagyon jó,esett az eső,mi mégis jól éreztük magunkat Lehetőség biztositott a Hotelben,pihenésre,kikapcsolódásra is.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 19.
Az értékelésemből kitűnik, hogy tényleg mindennel maximálisan elégedett voltam!De a szálloda halljában levő vendégkönyvbe kár volt beleolvasnom, mert kiderült, hogy másoknak a takaró rövidnek tűnt, és sajnos onnantól kezdve nekem is...:( De ez titeket leendő szállodaválasztók, ne tántorítson el, ez tényleg egy nagyon jó szálloda!
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon tetszett,csak mi egy nagyon meleg éjszakát töltöttünk ott, és nem klímás szobát kértünk,de ez ami hibánk volt.Szép rend volt mindenütt,finom ételek a reggelinél,nagy választék a vacsoránál,szépen gondozott külső udvar,kényelmes ágy,jó kilátás,tiszta vizesblokk,egyszóval minden rendben volt.

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos hely,minden igényt kielégit.Most voltunk először,de bármikor visszamennék.Kedves kiszolgálás,finom,bőséges ételek.A gyerekeknek játszótér az udvarban.Pihenésre,kikapcsolódásra is alkalmas hely.Tisztaság mindenhol.Mi nagyon jól éreztük magunkat,szép emlékekkel tértünk haza.Mindenkinek ajánlom,érdemes ott tölteni néhány napot!

2013. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már háromszor jártam itt, de mindig alig várom, hogy visszatérhessek. A szálloda légköre nagyon családias, mindenben a vendég "kegyét" keresik. Az ételek nagyon finomak, változatosak. A reggeli olyan bőséges, hogy estig nyugodtan ki lehet bírni, ennek ellenére délben még egytál étel is volt mindhárom alkalommal, amikor voltam.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 30.
Nehezen értünk el a szálláshelyre mert az aútónk be mondta az unalmast,ráadásul az eső is neki eredt mintha dézsából őntötték volna,még az idő is le hűlt. Szerencsénkre délben mikor oda értünk nem csak meg kaptuk a szobát és nem kellet várni a meg adót időt,hogy el foglalhassuk 14 órakkor hannem segíteni is tudtak az autónknál lévő problémán.

2013. februárban járt itt
Értékelt: 2013. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép tiszta és modern a szálloda. A személyzet udvarias és segítőkész. Az ételek minőségével megvoltunk elégedve. A wellness részleg is tiszta volt a medence hőfoka is megfelelő volt. Ami nagyon tetszett hogy a félpanziós ellátásnál a szálloda egy ebédre vendégül látott minket. Nyáron már jártunk Zalakaroson de most télen is nagyon jó volt az üzletek is nyitva voltak.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 12.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 15.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3-5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tea fogyasztással, masszázs kuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőköpeny és szauna-lepedő bekészítéssel, sportpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

ZalakarosX