Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
2. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Art Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Art Hotel Zalakaros vélemények

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 26.
Több hónapja szerettünk volna eljutni a férjemmel eme jó hírnévvel rendelkező hotelba. A foglalásunkra a nagyon sokadik házassági évfordulónk adott kellő aktualitást. Sajnos, az üdülésünk első napján a férjem rosszul lett, belázasodott, súlyos hasmenéssel küzdött, így a gyertyafényes, pezsgős vacsora helyett a városka orvosi ügyeletén töltöttük az esténket.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 1.
A szálloda a településen belül nagyon jó helyen található. Akik nyáron érkeznek, azoknak a strandig csupán pár száz métert kell megtenniük. A település fő utcájáról gyorsan megközelíthető maga az épület, amely hangulatos, tehát nem egy nagy monstrumot kell elképzelni. Akik a családiasabb hangulatot keresik, azoknak ez a 46 szobás szálloda éppen megfelelő uticél lehet.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 21.
Ami az Önök szolgáltatásait illeti szuper volt (az elhelyezés, az ellátás és nem utolsó sorban a személyzet udvariassága és figyelmessége).
Csakis a dicséret hangján terjesztjük a jó hírüket és reményeink szerint 2016 -ban is szeretnénk vendégeik lenni.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
A szálloda személyzete barátságos, készségesen segítőkész. A szoba tökéletes volt mind tisztaságban, mind kinézetében. Mind a reggeli, mind pedig a vacsora elsőosztályú / választékos volt.
A wellness részleg éppen olyan volt, mint a honlapon lévő képeken. Semmiben nem szenvedtünk hiányt és nagy élmény volt számunkra.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23.
Tavasszal voltunk a hotel vendégei a párommal kicsit pihenni. Nagyon jó választás volt,rendkívül udvarias a személyzet minden tagja,a szobák tiszták,kényelmesek. A konyha minden igényt kielégítő választékkal áll a vendégek rendelkezésére. A wellness részleg felüdítő, van úszómedence, jakuzzi, különböző szaunák,sószoba, stb. Ajánlom mindenkinek aki pihenni vágyik.

Mucika TOP fotófeltöltő
2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyik kedvenc helyem közé sorolhatom, ahol az ár és a szolgáltatás arányban van. A mai wellness szállásokhoz képest olcsónak mondható és mégis rendes pl a wellness részlegünk. Félpanziót érdemes választani, még egytálételt ebédet is adnak. Érdemes kihasználni. Szakács remek. A marhapörköltet istenien készítik el, nyami! :)A személyzet is kedves.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. június 16.
Egy éjszakát töltöttünk a hotelben, de a rövidre sikerült tartózkodás ideje alatt is kiderült, hogy a legjobb választás volt erre a hétvégére. A személyzet kedves udvarias, segitőkész. Mindenki! Az ételek választéka és minősége nagyon jó. A tisztaság makulátlan mindenhol, szobákban és a wellness részlegben is.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 9.
2015. áprilisában jártunk itt férjemmel. A párom születés nap volt az alkalom. Jól éreztünk magukat, főleg hogy a hűvös-esős idő ellenére sem keseredtünk el. A félpanziós ellátás mellé minden egész nap egy-egy tál másodikat kaptunk is. A szálloda fedett medencéjük jók, de sajnos nem gyógyvizes, hanem klóros, az úszó medence kicsi.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 9.
A hotel jó helyen van, könnyen megközelíthető. A szobák kifejezetten szépen és kényelmesek! Állandóan figyelnek a tisztaságra. A személyzetről csak jót tudok mondani, mindig mosolygósak, kedvesek udvariasak. A feleségemmel kettesben és a család többi tagjával is visszajáró vendégek vagyunk. Most megyünk tizedjére. Ne elhanyagolható a törzsvendég kedvezményük sem.
2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 17.
A hotel személyzete kedves, udvarias és nem utolsó sorba mosolygós volt. Az étkezéseknél el tudtam volna képzelni, hogy egy asztalhoz esetleg két párt összeültetnek az ismerkedés elősegítése miatt /előre egyeztetéssel/. A wellness részlege nagyon jó volt, a jakuzzi kényelmes, nagy, több embert kiszolgáló.

Zalakaros
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 18.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.30-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.900 - 25.567,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi pezsgős reggelivel, karácsonyi zenés esttel, zongoradélután torta és süteménybüfével, csokoládé és praliné bemutatóval, stand up comedy előadással, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, változatos programokkal
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Palace Hotel  Hévíz
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX