Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros vélemények

Tündér TOP szállásértékelő
2012. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Mi 2011-ben voltunk a családommal és a szüleimmel az Art hotelbe. Édesanyám a mai napig emlegeti hogy mennyire jó lenne visszamenni legalább egy hosszú hétvégére. Meg voltunk elégedve az ételek minőségével és választékával is. Nagyon kedves volt a személyzet. A tisztaság minta értékű. Kislányomnak nagyon tetszett a családi "kerékpározás"a bringó hintóval.

2012. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Tavaly itt jártunk az őszi szünetben a családommal, egy négy napos hosszú hétvégén. Igazán kellemes hely, kedves személyzettel és tiszta szobákkal. A wellness-részleg is viszonylag felszerelt, mivel mi csak estefele tévedtünk be, tökéletesen megfelelt a célnak. Az ételek nagyon finomak voltak és bőségben sem szenvedtünk hiányt.

2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Jó helyen van, közel a fürdőhöz. Könnyen megközelithető. Nyugodt, csendes hely.......
Minden kényelmet biztosit,a személyzet udvarias, figyelmes. Nagyon finomak az ételek.Sportolásra alkalmas felszerelés,pálya biztositott, hozzáférhatő. Mindenről csak a legjobbat csakis a legjobbat lehet elmondani

2013. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. április 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Udvarias fogadtatás a Recepción! Minden kérésünket teljesítették! A Szobaasszonyok munkáját nem nagyon említi senki pedig megérdemelnék,5éjszakát töltöttünk el,Ők minden nap jártak nálunk rendet és tisztaságot teremtve! Az étterem személyzete nagyon barátságos felkészült! Az ételek minden igényt kielégítettek mennyiségben,minőségben is!
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon udvarias fogadtatásban volt részünk ! ! A szoba elfoglalása is pozitiv benyomást keltett . A fürdési lehetőség és a szauna használata nagyon jó volt! Itt az úszás lehetőségét hiányoltam . Az étkezés szintén remekelt. A bőséges étel választék , szerintem minden kor osztálynak és nemnek megfelelt . A mindig mosolygó, sokat talpaló felszolgálók is szimpik voltak .
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mint nagyszülők két kis unokánkkal töltöttünk 3 éjszakát a Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A hely kényelmes volt, közel volt a szobánk a fürdőhöz, a gyerekek miatt ez nagyon jó volt. Az étterem az ellátás kifogástalan, bőséges volt az étel és a választék. Csend és nyugalom volt az egész épületben talán csak a két kisgyermek boldog hangja hallatszott a fürdőben.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első alkalommal foglaltunk wellness szállást. Az elvárásainknak tökéletesen megfelelő kiszolgálásban volt részünk. A recepció,az ebédlő és a takarítói személyzet kedves,udvarias volt. A wellness részleg is kellemes kikapcsolódást és relaxálást nyújtott. Az időjárás is nekünk kedvezett,mert mindent hó borított,így még egy plusz élményben volt részünk.

Zalakaros
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 18.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.30-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.900 - 25.567,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi pezsgős reggelivel, karácsonyi zenés esttel, zongoradélután torta és süteménybüfével, csokoládé és praliné bemutatóval, stand up comedy előadással, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Palace Hotel  Hévíz
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX