Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
3. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Art Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Art Hotel Zalakaros vélemények

2012. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Már sokszor jártunk a szállodában. Tiszta, barátságos, segítőkészek és a konyha is megfelelő. A személyzet mindenben segítőkész. Gyerekeseknek is mindenben tudnak segíteni.(étkezés, játék kuckó, udvaron játékok,...)
Egyszóval csak ajánlani tudom. Az árai sem megterhelők.
Szántó Gyula

2012. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Mi 2011-ben voltunk a családommal és a szüleimmel az Art hotelbe. Édesanyám a mai napig emlegeti hogy mennyire jó lenne visszamenni legalább egy hosszú hétvégére. Meg voltunk elégedve az ételek minőségével és választékával is. Nagyon kedves volt a személyzet. A tisztaság minta értékű. Kislányomnak nagyon tetszett a családi "kerékpározás"a bringó hintóval.

2012. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Tavaly itt jártunk az őszi szünetben a családommal, egy négy napos hosszú hétvégén. Igazán kellemes hely, kedves személyzettel és tiszta szobákkal. A wellness-részleg is viszonylag felszerelt, mivel mi csak estefele tévedtünk be, tökéletesen megfelelt a célnak. Az ételek nagyon finomak voltak és bőségben sem szenvedtünk hiányt.

2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Jó helyen van, közel a fürdőhöz. Könnyen megközelithető. Nyugodt, csendes hely.......
Minden kényelmet biztosit,a személyzet udvarias, figyelmes. Nagyon finomak az ételek.Sportolásra alkalmas felszerelés,pálya biztositott, hozzáférhatő. Mindenről csak a legjobbat csakis a legjobbat lehet elmondani

2013. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. április 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Udvarias fogadtatás a Recepción! Minden kérésünket teljesítették! A Szobaasszonyok munkáját nem nagyon említi senki pedig megérdemelnék,5éjszakát töltöttünk el,Ők minden nap jártak nálunk rendet és tisztaságot teremtve! Az étterem személyzete nagyon barátságos felkészült! Az ételek minden igényt kielégítettek mennyiségben,minőségben is!
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon udvarias fogadtatásban volt részünk ! ! A szoba elfoglalása is pozitiv benyomást keltett . A fürdési lehetőség és a szauna használata nagyon jó volt! Itt az úszás lehetőségét hiányoltam . Az étkezés szintén remekelt. A bőséges étel választék , szerintem minden kor osztálynak és nemnek megfelelt . A mindig mosolygó, sokat talpaló felszolgálók is szimpik voltak .
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mint nagyszülők két kis unokánkkal töltöttünk 3 éjszakát a Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A hely kényelmes volt, közel volt a szobánk a fürdőhöz, a gyerekek miatt ez nagyon jó volt. Az étterem az ellátás kifogástalan, bőséges volt az étel és a választék. Csend és nyugalom volt az egész épületben talán csak a két kisgyermek boldog hangja hallatszott a fürdőben.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első alkalommal foglaltunk wellness szállást. Az elvárásainknak tökéletesen megfelelő kiszolgálásban volt részünk. A recepció,az ebédlő és a takarítói személyzet kedves,udvarias volt. A wellness részleg is kellemes kikapcsolódást és relaxálást nyújtott. Az időjárás is nekünk kedvezett,mert mindent hó borított,így még egy plusz élményben volt részünk.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

ZalakarosX