Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
Art Hotel ZalakarosArt Hotel Zalakaros
Art Hotel ZalakarosArt Hotel Zalakaros

Art Hotel Zalakaros bemutatkozása

A családias hangulatú Art hotel mindössze 200 méterre található a zalakarosi zöldövezetben levő Gránit gyógyfürdőtől. A szálloda 46 szobával várja vendégeit művészetközeli megjelenésével. A szállodahall világos, tágas, átriumos, a színek pedig egészen merészek!

Az Art Hotel legnépszerűbb csomagjai

Art Hotel Zalakaros - Wellness a Családnak (1 éjtől)
Wellness a Családnak (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Art Hotel Zalakaros - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Art Hotel Zalakaros vélemények

2014. június 5.barátokkal járt itt
A hotel kellemes pihenést nyújt,kiváló,változatos félpanziós ellátással udvarias személyzettel. Sajnos a szauna részleg nem voltteljesen müködtetve. Szeretnénk még több alkalommal az itteni profi szolgáltatást. A fesztiválon jól éreztük magunkat,van lehetőség bármelyik programon részt venni.
Kiváló 2014. június 5.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a barátnőmmel voltam az idén is ősszel oda megyünk. A pihenésre tökéletes volt, nagyon szeretünk Zalakarosra járni, más szállodában is voltunk,de ha megyünk csak ide. Az ellátásban soha nem csalódtunk az változatos és nagyon finom én csak mindenkinek ajánlani fogom.
Tisztelettel:
Zentai Zoltánné
Kiváló 2014. május 31.a párjával járt itt
Május 25. -30-a között hat felejthetetlen napot töltöttünk az eddig még előttünk ismeretlen ART Hotelben, De az biztos, hogy nem ez volt az utolsó látogatásunk. Tervezzük a jövő évi idejövetelünket is. Minden tapasztalatunk meghaladta az ötcsillagos értékelést: a személyzet figyelmessége, kedvessége, a tisztaság, az igazán családias hangulat, és nem utolsó sorban a svédasztalos ellátás minősége !
2014. március 10.a párjával járt itt
Először voltunk az ART hotelben a férjemmel. Négy éjszakát töltöttünk a fenti szállodába. Nagyon jól éreztük magunkat. A hotel kellemes, tiszta, a személyzet udvarias, segítőkész,az ellátás kiváló volt. A wellness részleg elég kicsi, de így is elég kellemes. Kellemes meglepetés volt a trópusi zuhany.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2014. február 10.családjával járt itt
Másodszor voltunk az Art Hotelben, s most sem csalódtunk. Kellemes hotel, tisztaság, udvarias személyzet, finom kaják, wellness, s szilveszteri jó műsor. Tervezzük, hogy nyáron újra elmegyünk unokástól. Most is így voltunk hármasban, sokat biliárdoztunk, úsztunk, jakuzziztunk, s a legnagyobb élmény a dzsungelzuhany volt. Köszönjük!
Art Hotel Zalakaros - VendéglátásArt Hotel Zalakaros - VendéglátásArt Hotel Zalakaros - Külső kép
2014. január 26.a párjával járt itt
Nagyon szép kis igényes hotel. Mi nagyon jól éreztük magunkat a párommal. A wellnes részleg nagyon jó. A reggeli és a vacsora is nagyon finomak voltak és bőségesek. Az árak reálisak. Nagyon jó helyen helyezkedik el közvetlen mellette kb 500 méterre helyezkedik el a Zalakarosi nagy élmény és termál fürdő. Ott is jártunk az is nagyon jó hely. Összességében nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2013. december 30.gyerekekkel járt itt
Családias, kedves kis szálloda, a személyzet minden tagja lesi a vendégek minden igényét, és maradéktalanul teljesítik is. Nagyon jó az ellátás, nagyon finomak az ételek. A szobák tiszták, a bútor rendezett. Nekem tetszett a welness részleg is, azt gondolom, hogy minden igényt kielégítenek kicsiknek is és nagyoknak is.
2013. december 27.gyerekekkel járt itt
az egész családdal voltunk itt a személyzet nagyon kedves a konyha nagyon jó sok finom ételt készítenek a tisztaságra nagyon figyelnek a kiszolgálás remek a tulaj emberbarát nagyon jól el lehet vele beszélgetni egész éjjel a velnesz nagyon jó és kultúrált a konditerem kissé elhanyagolt de jó volt.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
utoljára 2014 őszén voltunk a férjemmel. Azóta tőbb barátunknak is ajánlottuk a szállodát, mert fantasztikus házias a konyhája, a személyzet segítőkész és udvarias. A vellnesz részlege is minden igényünket kielégített, Nekem a dzsakuzi jelentett nagy élményt, mert több helyen jártam már, de ilyen jó még nem volt sehol sem.
Kiváló 2013. december 2.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 4 éjszakát töltöttünk el az Art Hotelben Zalakaroson. A személyzet segítőkész és udvarias volt. A szobák kényelmesek, tágasak. Az étkezéseknél a kínálat nagyon választékos, nagyon finoman voltak elkészítve az ételek és mindenki saját igénye szerint fogyaszthatott.
Art Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár