Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros vélemények

ádica TOP fotófeltöltő
2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Másodszor voltunk az Art Hotelben, s most sem csalódtunk. Kellemes hotel, tisztaság, udvarias személyzet, finom kaják, wellness, s szilveszteri jó műsor. Tervezzük, hogy nyáron újra elmegyünk unokástól. Most is így voltunk hármasban, sokat biliárdoztunk, úsztunk, jakuzziztunk, s a legnagyobb élmény a dzsungelzuhany volt. Köszönjük!
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép kis igényes hotel. Mi nagyon jól éreztük magunkat a párommal. A wellnes részleg nagyon jó. A reggeli és a vacsora is nagyon finomak voltak és bőségesek. Az árak reálisak. Nagyon jó helyen helyezkedik el közvetlen mellette kb 500 méterre helyezkedik el a Zalakarosi nagy élmény és termál fürdő. Ott is jártunk az is nagyon jó hely.

2012. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családias, kedves kis szálloda, a személyzet minden tagja lesi a vendégek minden igényét, és maradéktalanul teljesítik is. Nagyon jó az ellátás, nagyon finomak az ételek. A szobák tiszták, a bútor rendezett. Nekem tetszett a welness részleg is, azt gondolom, hogy minden igényt kielégítenek kicsiknek is és nagyoknak is.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
az egész családdal voltunk itt a személyzet nagyon kedves a konyha nagyon jó sok finom ételt készítenek a tisztaságra nagyon figyelnek a kiszolgálás remek a tulaj emberbarát nagyon jól el lehet vele beszélgetni egész éjjel a velnesz nagyon jó és kultúrált a konditerem kissé elhanyagolt de jó volt. Oda figyelnek a vendégekre és próbálnak mindenben segíteni.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
utoljára 2014 őszén voltunk a férjemmel. Azóta tőbb barátunknak is ajánlottuk a szállodát, mert fantasztikus házias a konyhája, a személyzet segítőkész és udvarias. A vellnesz részlege is minden igényünket kielégített, Nekem a dzsakuzi jelentett nagy élményt, mert több helyen jártam már, de ilyen jó még nem volt sehol sem.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes 4 éjszakát töltöttünk el az Art Hotelben Zalakaroson. A személyzet segítőkész és udvarias volt. A szobák kényelmesek, tágasak. Az étkezéseknél a kínálat nagyon választékos, nagyon finoman voltak elkészítve az ételek és mindenki saját igénye szerint fogyaszthatott. Nem kellett attól félni, hogy ha nem elsőként érkezünk az étkezések során a választék hiányos lesz.

2012. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
Egy hétvégét töltöttünk itt a nagy családommal. Kellemes környezetben,kedves személyzettel,tisztasággal találkozhattunk. Az ételek bőségesek és finomak voltak. Wellness részleg kiváló volt. Kisebbik gyerkőcöm számára is találtunk elfoglaltságot a játszó szobában. Sajnáltam, hogy a szórakozási lehetőség korlátozott volt a szobák közelsége miatt.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
nagyon jó a szálláshej,szép a környék csendes,családias a légkör,a segitségnyujtás magas szinvonalu,több program közül lehet választani,szinvonalas az étterem, az ételek nagyon változatosak a száláshejen ,szép a környék. én csak jót tudok mondani. voltunk biciklizni acsaládal,aztán repükögépel is felszáltunk egy élmény volt. megnéztük a kis balatontis.

papua TOP fotófeltöltő
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 2.
Négy napot töltöttünk itt, kellemes, nyugodt környezetben. A személyzetet a kedvesség, a szobát a tisztaság "jellemezte". Az ételek kiválóak, a főételek mellett a desszertekből is bőséges választék volt. Külön jó volt, hogy mindig ugyanazon asztalnál ülhettünk az étkezésekkor. Jó volt, hogy egy könnyű ebédet is kaptunk a félpanzió kiegészítéseként.

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy októberi hosszú hétvégét töltöttünk itt a párommal és a 9 éves kisfiammal. Már amikor beléptünk az ajtón egy szép, rendezett , tiszta , kellemes hely érzetét keltette bennünk. A recepción mindig kedves és mosolygós hölgy volt. A szobák tiszták, bútorzat tökéletes. Van WIFI a szobákban. A Wellness részleg kifogástalan, szerintem minden korosztály megtalálja a számára megfelelő szórakozást.

Zalakaros
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 18.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.30-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.900 - 25.567,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi pezsgős reggelivel, karácsonyi zenés esttel, zongoradélután torta és süteménybüfével, csokoládé és praliné bemutatóval, stand up comedy előadással, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, változatos programokkal
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Palace Hotel  Hévíz
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX