Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
3. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Art Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Art Hotel Zalakaros vélemények

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Először voltunk az ART hotelben a férjemmel. Négy éjszakát töltöttünk a fenti szállodába. Nagyon jól éreztük magunkat. A hotel kellemes, tiszta, a személyzet udvarias, segítőkész,az ellátás kiváló volt. A wellness részleg elég kicsi, de így is elég kellemes. Kellemes meglepetés volt a trópusi zuhany. Az étkezések megoldása pedig nagyon jó, hogy a szobaszámmal állandó asztalunk volt.

ádica TOP fotófeltöltő
2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Másodszor voltunk az Art Hotelben, s most sem csalódtunk. Kellemes hotel, tisztaság, udvarias személyzet, finom kaják, wellness, s szilveszteri jó műsor. Tervezzük, hogy nyáron újra elmegyünk unokástól. Most is így voltunk hármasban, sokat biliárdoztunk, úsztunk, jakuzziztunk, s a legnagyobb élmény a dzsungelzuhany volt. Köszönjük!
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép kis igényes hotel. Mi nagyon jól éreztük magunkat a párommal. A wellnes részleg nagyon jó. A reggeli és a vacsora is nagyon finomak voltak és bőségesek. Az árak reálisak. Nagyon jó helyen helyezkedik el közvetlen mellette kb 500 méterre helyezkedik el a Zalakarosi nagy élmény és termál fürdő. Ott is jártunk az is nagyon jó hely.

2012. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családias, kedves kis szálloda, a személyzet minden tagja lesi a vendégek minden igényét, és maradéktalanul teljesítik is. Nagyon jó az ellátás, nagyon finomak az ételek. A szobák tiszták, a bútor rendezett. Nekem tetszett a welness részleg is, azt gondolom, hogy minden igényt kielégítenek kicsiknek is és nagyoknak is.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
az egész családdal voltunk itt a személyzet nagyon kedves a konyha nagyon jó sok finom ételt készítenek a tisztaságra nagyon figyelnek a kiszolgálás remek a tulaj emberbarát nagyon jól el lehet vele beszélgetni egész éjjel a velnesz nagyon jó és kultúrált a konditerem kissé elhanyagolt de jó volt. Oda figyelnek a vendégekre és próbálnak mindenben segíteni.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
utoljára 2014 őszén voltunk a férjemmel. Azóta tőbb barátunknak is ajánlottuk a szállodát, mert fantasztikus házias a konyhája, a személyzet segítőkész és udvarias. A vellnesz részlege is minden igényünket kielégített, Nekem a dzsakuzi jelentett nagy élményt, mert több helyen jártam már, de ilyen jó még nem volt sehol sem.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes 4 éjszakát töltöttünk el az Art Hotelben Zalakaroson. A személyzet segítőkész és udvarias volt. A szobák kényelmesek, tágasak. Az étkezéseknél a kínálat nagyon választékos, nagyon finoman voltak elkészítve az ételek és mindenki saját igénye szerint fogyaszthatott. Nem kellett attól félni, hogy ha nem elsőként érkezünk az étkezések során a választék hiányos lesz.

2012. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
Egy hétvégét töltöttünk itt a nagy családommal. Kellemes környezetben,kedves személyzettel,tisztasággal találkozhattunk. Az ételek bőségesek és finomak voltak. Wellness részleg kiváló volt. Kisebbik gyerkőcöm számára is találtunk elfoglaltságot a játszó szobában. Sajnáltam, hogy a szórakozási lehetőség korlátozott volt a szobák közelsége miatt.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
nagyon jó a szálláshej,szép a környék csendes,családias a légkör,a segitségnyujtás magas szinvonalu,több program közül lehet választani,szinvonalas az étterem, az ételek nagyon változatosak a száláshejen ,szép a környék. én csak jót tudok mondani. voltunk biciklizni acsaládal,aztán repükögépel is felszáltunk egy élmény volt. megnéztük a kis balatontis.

papua TOP fotófeltöltő
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 2.
Négy napot töltöttünk itt, kellemes, nyugodt környezetben. A személyzetet a kedvesség, a szobát a tisztaság "jellemezte". Az ételek kiválóak, a főételek mellett a desszertekből is bőséges választék volt. Külön jó volt, hogy mindig ugyanazon asztalnál ülhettünk az étkezésekkor. Jó volt, hogy egy könnyű ebédet is kaptunk a félpanzió kiegészítéseként.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 12.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 15.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3-5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tea fogyasztással, masszázs kuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőköpeny és szauna-lepedő bekészítéssel, sportpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

ZalakarosX