Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
3. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Art Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Art Hotel Zalakaros vélemények

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 25.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. A wellness részleg jó, a gyerekek is élvezték. Imádták a játszóteret. A személyzet kedves, udvarias. Kényelemre azért adtunk csak négyest, mert számunkra puha volt a matrac. Köszönjük ezt a hat napot!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
A szálloda minden igényt kielégít, jól felszerelt, a wellness részleg is nagyon jó. A szoba kényelmes és tiszta. Az ételek ízletesek, a választék kitűnő. A személyzet minden tagja nagyon kedves, barátságos. Az itt töltött 4 nap nagyon kellemesen telt, nem volt olyan dolog, amivel ne lettünk volna megelégedve, máskor is szívesen visszamennénk.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Nagyon szép ,barátságos hotel. A személyzet nagyon segitő kész. A konyha kitűnő. A wellness részlegben minden megtalálható. Nagyon jól éreztük magunkat. Most pünkösdkor voltunk 2-éjszakát. A szoba nagyon barátságos,
az nagyon jó kényelmes volt. Az idő rossz volt,két napig esett,de nem bántuk mert a szálloda légköre pótolta a rossz időt. Máskor is megyünk!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
Két éjszakát töltöttünk párommal az Art Hotelben! Igaz az időjárás nem kedvezett nekünk de így is nagyon jól éreztük magunkat! Az ételek finomak és kiadósak voltak a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt! A szoba tágas és tiszta az ágy kényelmes volt! A Wellness részleg is nagyon tetszett! Mindennel nagyon elégedettek voltunk ajánlani tudjuk mindenkinek aki pihenni és kikapcsolódni vágyik!

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 14.
Negyedik alkalommal voltam az ART Hotel vendége. Előző alkalmakkor családdal,illetve barátokkal. Közben évek teltek el és most is örömmel tértem vissza KEDVENC szállodámba! Sokat változott,fejlődött,szebbé vált a településsel együtt! Most is elégedett voltam a személyzet udvariasságával,kedvességével,a kiszolgálással,a finom ételekkel a símogató,kényezteő wellnessel!

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sokszor hallottam már a zalakarosi Art Hotelről, hogy családias hely. Megerősíthetem: valóban az. A személyzet kedves és segítőkész, ugyanakkor nem tolakodó. (Nem szeretem az olyan helyeket, ahol mindenki azt lesi, mikor mit tehet értem. Nem Király vagyok, hanem vendég. Ha kell valami, úgyis szólok. . . )
Az első, amit teszteltem, az természetesen a wellness részleg.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Zalakarosra érkezve, majd a szállodánkhoz közelítve kicsit aggódni kezdtem;a szebbnél szebb puccos hotelek után ez lesz a mienk? De aggodalmunk hamar tovaszállt, a szerényebb külső igen takaros belsőt 'takart'. A szomszéd telken folyó építkezés se ijesszen meg senkit, annak zaja a szobákból nem hallatszik, a másik irányba néznek.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Ide mindig jó visszatérni! Úgy fogadnak, mint családtagot. Azt nem mondanám, hogy mint ritkán látottat, mivel kb. 11x jártunk náluk. Nemes egyszerűséggel, imádnivaló hely. A szobák mindig tiszták, a személyzet mindig segítőkész, a szakácsaik pedig a mennyei manna színvonalán készítik isteni eledeleiket. Szinte jó látni a sok elégedett vendéget minden egyes ottlétünk alkalmával.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 26.
Most április 22-25 közt töltöttünk el pár napot szokás szerint, már tizenegyedik alkalommal a hotelben. A fogadtatás családias volt, a szoba mint mindig, tiszta, rendezett. A személyzet barátságosan üdvözölt minket, vacsoránál is emlékeztek rá mit szoktunk rendelni.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 23.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. A kedvenc helyünk,évek óta visszajárunk ide. Az ár és a szolgáltatás arányban van. A szobák és a wellness részleg tiszta, kényelmes. A személyzet rendkívül kedves és figyelmes. Az ételek finomak, a választék változatos. Könnyen megközelíthető. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a hangulatos, családias szállodát.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 12.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 15.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3-5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tea fogyasztással, masszázs kuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőköpeny és szauna-lepedő bekészítéssel, sportpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

ZalakarosX