Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Szeretettel, tisztelettel és barátsággal vár mindenkit a balatonfüredi Borcsa Étterem. A Balaton kétség kívül egyik legszebb sétányánál, a Tagore-sétány keleti végénél található étterem hangulatát a magyar tenger közelsége, este kellemes élőzene teszi fantasztikussá.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

Kiváló 2016. november 30.a párjával járt itt
Hatalmas az étlap, mindenki talál kedvére valót. Az adagok nagyok, az ételek ízletesek. A kiszolgálás profi, télen főleg a törzsgárda van, akik tapasztaltak, gyorsak. Az ablakoknál balatoni panorámában gyönyörködhetünk, viszont az elhúzható üvegfalak beengedik a hideget, ezzel számoljunk. Van, hogy szintetizátoron játszik egy ember, sőt énekel is lagzis számokat.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2016. november 14.barátokkal járt itt
Egész évben nyitva tartó étterem. Közvetlen Balaton parti elhelyezkedéssel, tágas kellemes remek hely, nem lehet megunni. Óriási a választék, így mindenki megtalálja a kedvencét az étlapon. A pincérek nagyon kedvesek, a kiszolgálás rendkívül gyors, hangulatos élőzene van, csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Voltunk mi már a Borcsában, de most a szülinapos kedvéért mentünk ide. Csodálatos szeptemberi vasárnap nem foglaltunk helyet - gondoltuk lefutott már a nyári csúcs. Hát nem! De a kedves felszolgálónk megoldotta: - Majd egy négyszemélyesből csinálunk egy ötszemélyest. A Balaton-oldali teraszon kaptunk egy szép asztalt.
Borcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Étlap/itallapBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 19., csoporttal járt itt
Vasárnap valamivel a klasszikus ebédidő után tértünk be a látszólag zsúfolásig megtelt Balaton-parti étterembe. Azonnal kerestek helyet 14 fős csoportunknak egy 8 és egy 6 fős asztalt kínálva. A teltház ellenére a kiszolgálás gyors és udvarias volt ("sürgő csoport, száz szolga hord. . . ).
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2016. május 15.a párjával járt itt
Tegnap jártam a férjemmel a Borcsa vendéglőben. Sajnos az esős idő miatt nem tudtunk a teraszon ebédelni, így a belső étteremrészben foglaltunk helyet. Spárgakrém levest ettem, ami kicsit másabb ízű, mint ahogy én készítem, de nagyon ízlett. Egy személyes Szárnyastálat kértünk, melyen annyi ízletes hús és köret volt, hogy a leves után ketten alig bírtuk elfogyasztani.
Kiváló 2016. február 16.a párjával járt itt
Hangulatos hely.Kedves, udvarias kiszolgálás. Finom ételek. Finom kávé. Pedig februárban voltunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2015. augusztus 14.a párjával járt itt
Párommal nyaralásunk során a Borcsa Étteremben vacsoráztunk. Az étterem nagyon szép, jó kialakítású, mivel közvetlen a strand mellett van, jól lehet látni a Balaton vizét.
A kiszolgálás gyors, udvarias volt. Sült kacsát kértem, ami nagyon finom, omlós volt, ízletesen elkészítve. A borok is finomak voltak.
Szívesen visszatérünk erre a helyre és másoknak is ajánlani fogjuk.
Kiváló 2015. június 23.barátokkal járt itt
Pár napja jártunk az étteremben. Már záróra előtt kicsivel, pizzázni támadt kedvünk. Kedves, udvarias fiatal felszolgáló azonnal a rendelkezésünkre állt. Nem volt probléma a késői időpont, sőt nagyon kedvesen elbeszélgetett velünk miután a fenséges Hawaii pizzát felszolgálta. Sok helyen ettünk már pizzát, de ez tökéletes volt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 15.a párjával járt itt
Kellemes hely, hosszú étlappal. Ízletes volt az étel amit ettünk, bár másokhoz hasonlóan a roston harcsát kicsit keveseltem, valamint a leves is kevesebbnek tűnt az altalam megszokott mennyiségnél. Mivel nagyon ízletes volt, ezért természetesen visszatérünk, hiszen akad még jó pár fogás az étlapon, amit végig akarunk enni.
Kiváló 2015. április 12.barátokkal járt itt
2015. 04. 11-én először jártam én itt barátokkal. A barátaim ajánlásával jöttem el ide. A pincérek kedvesek,udvariasak. Kiszolgálással sem volt semmi gond. Az ételek nagyon finomak voltak. Nekem/nekünk minden nagyon ízlet. Köszönöm ,hogy ilyen remek helyett ismerhetem meg. Remélem hamarosan ismét el tudok ide látogatni. Csak ajánlani tudom én is.