Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Szeretettel, tisztelettel és barátsággal vár mindenkit a balatonfüredi Borcsa Étterem. A Balaton kétség kívül egyik legszebb sétányánál, a Tagore-sétány keleti végénél található étterem hangulatát a magyar tenger közelsége, este kellemes élőzene teszi fantasztikussá.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Füreden a Borcsa vendéglő nagy kedvencünk itt még sohasem csalódtunk. Az ételek kiválóak ráadásul nem kis adagokkal. Az étterem a Balaton parton van rálátással a vízre. A gyerekek is jól érezhetik magukat közel a játszótér a kerhelyiséghez. Az ár is megfelelő nincsenek elszállva. Mindenkinek ajánlom aki jót akar enni jó helyen, Füreden a part közelében.
2024. január 15.a párjával járt itt
Azért nehéz megítélni, mennyire jó hely, mert iszonyú tömeg volt. Nekünk szerencsénk volt, mert két főre még pont tudtak asztalt adni, de utánunk már sorban állás volt. A felszolgálók mosolyogva, kedvesen állták a sarat. A téli kertben volt csak hely, ahol hideg volt. Az ételekre sokat kellett várni.
2018. október 2.a párjával járt itt
Először jártunk a Borcsában, késői (10 óra utáni) érkezésünk ellenére is kedvesen fogadtak bennünket. A választék bőséges, az ételekre (frissensültekre) aligha 10 percet kellett várni. A bennünket kiszolgáló pincér kedves, jó humorú egyén volt. A hangulat kellemes, nyugalmat árasztott.
2018. augusztus 21.a párjával járt itt
Szép helyen van, kellemes az étterem is. Ami nem tetszett, hogy összesen 4 nem dohányzó asztal van, a bejárat mellett közvetlenül, a fal mellett, ahol a pincérek és a vendégek 30 másodpercenként mennek el melletted ki-be. Amikor kérdeztem, hogy hol van nem dohányzó rész, még meg voltak sértődve. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2018. január 31.családjával járt itt
Mikor odaérkeztünk nem volt akkora méretű asztal ahányan voltunk, de a pincér megoldotta. Balatonra néző teraszon voltunk. A hely a sétány vége felé van, szép jó és hangulatos, igényes. 5en voltunk mindenkinek izlett az étel és elég is volt, bár nem túl nagy adag.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
2017. május 23.gyerekekkel járt itt
Tágas, sok embert befogadó étterem szinte folyamatos volt a vendégek érkezése. Kétszer is itt vacsoráztunk. Az első alkalom nyugodtabban telt el, egy kedveskedő pálinkakóstolót is kaptunk. Később, az időjárás miatt bentre kényszerültünk ez már zajosabb és idegesítőbb lett. A kiszolgálás gyorsaságával nekünk nem volt gond. Az ételek finomak és elegendő méretűek voltak (két kamasz fiúnak is).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. április 21.gyerekekkel járt itt
Nyertem egy 10ezer ft-os éttermi fogyasztásra jogosító kupont, aminek nagyon megörültem. Bár szegediek vagyunk, de Húsvétkor épp arra jártunk a rokonainknál, így gyorsan el is költöttük. Mivel ebéd után indultunk hazafelé, mind az öten arra szavaztunk, h hozzuk el az ételt. A kocsiból telefonon megrendeltem, a 4 személyes, családi tálat.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. március 9.a párjával járt itt
Egy héten belül kétszer teszteltük. Vasárnapi teltháznál és hétköznap délidőben. A kiszolgálás ütemében és udvariasságában nem volt különbség. A felszolgált ételek jó minőségüek, az italok nem olcsók, de "minden" kapható. A városnak ebben a felében -ilyenkor "szezonon kívül"- nincs más nyitva, de mi nem tapasztaltuk, hogy ezzel visszaélnének.
A bankkártyás fizetés zökkenőmentes.
2016. október 31.a párjával járt itt
Előnyök (ami hirtelen eszünkbe jutott):
- az ételek tálalása és minősége kiváló, az adagok mégis elegendően nagyok
- hihetetlenül gyors tálalás
- óriási választék
- ülőhelyek "box"-os kialakítása
- élőzene volt, de kicsit mulatós stílusban, ami szerintem nem annyira illett a hely hangulatához, de ez szubjektív.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
2016. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Más sokszor ebédeltünk-vacsoráztunk a családdal ebben az étteremben. Kifejezetten jó a konyha, mindent ételt finoman készítenek el. A tálalás igényes, az adagok teljesen rendben vannak. Kellemes meglepetés, hogy koktélokkal is szolgálnak, ami nyári melegben jól esik.