Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Hotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred bemutatkozása

A Balaton partján található Hotel Annabella épületéből páratlan kilátás nyílik a Tihanyi-félszigetre, a tóra, a déli partra, valamint a várost körülvevő hegyekre.
A szálloda 388 teraszos, kétágyas, fürdőszobás szobával várja vendégeit.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 2.üzleti partnerrel járt itt
A Hotel Annabella nagyon közel van a Balaton partjához és a közkedvelt Tagore sétányhoz. Ebből kifolyólag az elhelyezkedése kiváló. A kiszolgálással is minden rendben volt. A recepción minden könnyen és gyorsan működött. Wellness szempontjából nem a legfelszereltebb hotel, de a környezet és a szolgáltatások színvonala ellensúlyozza azt. Van min javítani, de ennek ellenére nagyon meg voltam elégedve a Hotellel.
Kiváló 2014. május 27.gyerekekkel járt itt
Unokánkkal töltöttünk hat szép napot ebben a nagyon kellemes Balaton parti szállodában,immáron 3. alkalommal. Két dolgot szeretnék megemlíteni, az egyik a medence hőfoka lehetne kicsit magasabb, esetleg egy gyermekmedencét kialakítani. A másik a reggeli étkezés kissé egyhangú. Ezzel együtt nagyon jól éreztük magunkat, szívesen mennénk jövőre is.
Kiváló 2014. május 10.barátokkal járt itt
A szálloda "belső" viszonyait, lehetőségeit csak az interneten található ajánlásokból ismertem. Választásom elsősorban elhelyezkedése miatt esett az Annabellára. Az ott eltöltött idő igazolta választásom helyességét. Az érkezés pillanatától a távozás pillanatáig egyetlen olyan momentum sem fordult elő mely nemtetszésemet váltotta volna ki.
2014. április 30.családjával járt itt
Tavaszi szünetben 4. napot töltöttünk a Hotel Annabellában a párommal,és a kisfiammal. Mindennel meg voltunk elégedve,a személyzet barátságos volt,bőséges svédasztalos reggeli,és vacsorából választhattunk kedvünkre,mivel volt bőven választék. A tisztasággal is meg voltunk elégedve,napi takarítás volt a szobában,minden nap kaptunk tiszta törülközőket.
2014. április 25. járt itt
Összességében mindennel megvoltunk elégedve! A svédasztalos reggeli és vacsora teljes mértékben kielégítette az igényeinket! A szálloda mosolygós dolgozói a legnagyobb odaadással végezték munkájukat,amiért utólag is köszönet jár! ! ! ! ! ! Egy pici hibát észrevételeznénk, de ez kiküszöbölhető. A szobák közötti szigetelés szinte semmi.
Kiváló 2014. április 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves volt a személyzettől, hogy amint szóltunk a hideg miatt, azonnal kaptunk egy hősugárzót a szobánkba. Amit hiányoltam: a vacsoránál nem volt egyik nap sem olyan húsétel, ami nem szószban úszott (pl. rántott borda). Kár, hogy internetet nem lehet a szobákban használni. A reggelik nagyon finomak és választékosak voltak.
2014. április 22.a párjával járt itt
Az időjárás függvényében több szórakozási lehetőséget kéne biztosítani az ott tartózkodó embereknek. A hideg időjárás esetén jó lenne megoldani, hogy legalább az aulában valamilyen fűtési lehetőség álljon rendelkezésre. Kicsit csalódás volt, hogy pont hétfőn nem volt zenés szórakozási lehetőség, ilyen ünnepek alkalmával az emberek több és hosszabb szórakozási lehetőség után vágynak.
2014. április 22.családjával járt itt
Családommal jártam itt, 2014 április 18-21. Sajnos fürödni nem tudtunk, a külső medence 12, a belső 26 fokos volt, most ébredezett a part, nem sok árus nyitott ki, minden nap esett az eső! Az ellátás jó volt, ízletes és bőséges. Kedves személyzet, még meglepetés húsvéti tojás is várt minket a reggelinél, nagyon kedves gesztus volt az ott dolgozóktól!
Kiváló 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
Minden évben az ország különböző pontjain húsvétólunk. Családunk 10-12 fővel érkezik. Voltunk már 4*+-os szállodában is, de ott sem volt minden olyan kerek mint itt. Az ételek bőségesek és finomak, a szobák tiszták és mindennap tiszta törölközők, takarítás. A park csodálatos, rendezett. Az összes személyzet előtt le a kalappal.
Nyáron visszamegyünk, mert visszavágyunk!
Kiváló 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 4 napot töltöttünk a Hotel Annabellában. Mindennel meg voltunk elégedve, a gyerekek is sokat játszottak, szórakoztak /billiárd, csocsó, foglalkozások. . . /. A személyzet nagyon kedves volt, az ételek változatosak, nagyon finomak, este élőzene volt.