Rudi Tanya Étterem Balatonlelle

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Rudi Tanya Étterem Balatonlelle vélemények

Kiváló 2016. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Családdal jártunk itt augusztusban. 9 felnőtt, 3 gyerek. Telefonon jeleztük, hogy itt költenénk el a vacsoránkat, terített asztal, szívélyes fogadtatás várt. Amíg az ételre vártunk, a gyerekek kiválóan érezték magukat a kerthelyiségben kialakított játszótéren. A felnőttek szinte egy karnyújtásnyira tőlük nyugodtan tudtak beszélgetni.
2016. július 20.családjával járt itt
Amilyen egyszerű és puritán kinézetre olyan bőséges a választék és igazi vendéglátós az üzemeltető. Minden megtalálható az egyszerű menütől kezdve a cápa, békacomb, kenguru, homáron keresztül. Mindenki tud választani vérmérsékletének és pénztárcájának megfelelően. A kiszolgálás fiatal fiúkból áll, semmi profizmus de nagyon segítőkészek, kedvesek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. július 4.a párjával járt itt
Párommal voltunk ott átutazóban és erre a helyre esett a választásunk. Nem a tisztaságáról és nem is a modern dolgokról lesz híres a hely az biztos. A választék viszont nagyon bőséges, rengeteg étel körül választhatunk nagyon gazdaságos és kedvező árakon, ami pozitívum mindenképp!
Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Retro hangulatú hely, igazi vendéglátós tulajjal! Az ár-érték arány kifejezetten jó. Biztosan máskor is megállunk náluk!
Ezt a helyet nem ajánlom a puccos, óriás tányéron, öklömnyi kompozíziót váró vendégeknek. . . :-) Valamint azoknak sem, akik egy kerthelyiségben nem tudják elviselni, ha a mellettük lévő asztalnál néha rágyújtanak!
Átlagos 2016. május 23.a párjával járt itt
A hagymaleves finom volt a napi menüben, a második viszont már hagyott némi kívánnivalót maga után. Minden étel mellé rizst kínáltak. A menühöz a salátát, vagy zöldségköretet pluszban kellett rendelni, nem adtak a menühöz még egy darab ubit sem. Az étel nem volt rossz, de úgy gondolom, a rizs mellé minimum hasábburgonyát kéne kínálni. A mellékhelyiség állapota viszont borzalmas volt. . .