Cat Café - Révay utca Budapest

Cat Café - Révay utca BudapestCat Café - Révay utca Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
75.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Cat Café - Révay utca Budapest vélemények

Átlagos 2013. április 26.barátokkal járt itt
Áprilisban jártam itt, barátokkal, és kezdeném a jó benyomásokkal. Nagyon kedvesek a felszolgálók, minden ökörségre és teszetoszázásra mosolyognak, a fiatalember türelmét, aki kiszolgált minket, külön dicséret illeti. A kávézó nagyon tiszta és rendben tartott, macskaszőr sehol, ami nem kis teljesítmény ennyi macsival egy helyiségben.
Kiváló 2024. április 7.családjával járt itt
Barátságos kis kávézó 13 kedves és gigantikus cicával.
Az étlap nem olyan gazdag de nagyon finom lepények vannak és a cicákkal sokáig el lehet lenni.
Kicsit drága az átlag árakhoz képest.
A cicák szeretik a simogatást, nagyon barátságosak!
Az eladók is nagyon kedvesek, csak a pincér kicsit sokára érkezik.
Cat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Nagyon szépek a macskák és uralják a helyet, ez csak jó a macskafunoknak. Kedvesek a dolgozók, először megismertetik a házirendet. Alvó cicában csak gyönyörködjünk :) Sajna a kávé méregdrága volt es nem jó, olyan "benzinkutas". Fenn kell tartani a cicákat érthető, de jobb lenne egy korrektebb ár-érték arány.
2017. július 19.családjával járt itt
Nagy és kényelmes kávézó tele macskákkal (szám szerint 13 cica várt minket). Az italok elég borsos áron vannak, de itt nem is ez a lényeg. Érdemes elkerülni a tumultust, mert ez nagyon lerontja az élvezetet. A sok ember tülekedve kergeti a macskákat, akik elbújnak, a szerencsétlen kiszolgálók pedig a hajukat tépik. Bevallom pozitívan csalódtam, nagyon barátságos hely.
Kiváló 2017. június 8.a párjával járt itt
A hely nagyon barátságos, hangulatos. A cicák jó fejek. A felszolgálók kedvesek, mosolygósak.
2015. december 12.egyedül járt itt
A Bajcsy-Andrássy kereszteződéstől pár méterre található ez a cica-paradicsom. Nem tudom, kinek a korszakalkotó ötlete lehetett, hogy egy kávézót azzal tegyenek egyedivé és különlegessé, hogy egy csomó cica is hozzátartozik a "berendezéshez", de egyértelműen úgy tűnik, hogy a koncepció működik, vagy legalábbis vendégcsalogató az elgondolás.
Cat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - Külső képCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - Étlap/itallapCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - BelsőCat Café - Révay utca Budapest - Belső
Kiváló 2015. november 22.gyerekekkel járt itt
Könnyű megközelíteni szintén a Deáktól nem messze van(9-es busz megállója) az árak jók a sütik és az innivalók finomak a macskuszok aranyosak és kedvesek és lehet etetni őket igaz csak ottani macsek csemégével de a hely ettől függetlenünl kiváló és a macskák is kedvesek
Kiváló 2013. augusztus 14.a párjával járt itt
Évfordulót voltunk itt ünnepelni a párommal, és mivel mind a ketten nagyon szeretjük a cicákat, jó választásnak bizonyult ez a szuper hely. Kicsit tényleg furcsa,hogy bármikor kiszaladhatnak a cicák, de ez legyen az ott dolgozók felelőssége. Mi azért elég óvatosan mentünk be.
Átlagos 2013. április 27.barátokkal járt itt
Április hónapban volt szerencsénk egy baráti társasággal betérni erről a méltán híres, vagy tán már hírhedt helyre. Tulajdonképpen én már az ajtóban csodálkoztam kicsit, hogy lazán lehet ki-be menni a kávézóba csöngetés nélkül. Nyilván vendéglátó helyről van szó, na de ha kilóg a gyalogszőrös, akkor majd a Szent István Bazlika egyik kupolájáról kell majd lehajkurászni?
Cat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - Étel/italCat Café - Révay utca Budapest - EgyébCat Café - Révay utca Budapest - Egyéb
2024. március 27.gyerekekkel járt itt
A párom szerint a mai napban csak az volt a biztos, hogy felkelünk. Talán még az is, hogy kimozdulunk. De, ami utána következett. . . már minden: spontán. És mi élveztük ezt a kötetlenséget, hogy csak megyünk az orrunk után, éppen, amerre jól esik. Nincsenek tervek, csak sodródás. A város még imitt-amott karácsonyi hangulatban, csodás kirakatokkal idézi decembert.