Dallas Étterem Budapest

2026.04.27-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Dallas Étterem Budapest vélemények

2016. március 6.barátokkal járt itt
Kisebb baráti társaságunkkal töltöttünk egy estét, amikor a Dallasban vacsoráztunk. A hangulat nagyon megnyerő, a dekoráció tetszett. A személyzetet kiemelném, mert nagyon segítőkészek voltak, mindenhez megfelelő módon álltak hozzá. Hatalmas adag ételeket hoznak ki, nekem túl sok volt, de el lehet csomagoltatni.
2015. október 26.barátokkal járt itt
Az étterem valódi amerikai hangulatot kölcsönöz; kialakítása korhűen tükrözi a Dallas c. filmsorozatban látottakat.
Az konyha amerikai jellegű, az adagok nagyok, ám megkérik az étel árát rendesen.
Kárpótolhat azonban minden betérőt az étlap, amelyen az ételek elnevezései magukért beszélnek, továbbá a felszolgálók ruhája, no meg az igazi western hangulat.
Aki ezt a stílust kedveli, annak ezt az éttermet találták ki.
2015. június 5.barátokkal járt itt
Nehány hónapja vacsorázunk itt barátainkkal. Maga az étterem jó kialakítással rendelkezik. A felszolgálók kedvesek és segítőkészek voltak. Az étlap korszerűsége sem utolsó szempont, hiszen egy tabletről választhatjuk ki az ételeket. Vegyesen rendeltünk mindent,hogy minél több dolgot kipróbálhassunk. Az ételek finomak és bőségesek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. április 20.a párjával járt itt
Párommal tértünk be egy délelőtt a rengeteg promóció miatt ami terjengett a közmédiában rádiókban Class FM Balázs, Feri, Jani miatt mi is kíváncsiak lettünk és ellátogattunk. Elsőre hatalmas szembetűnő csoda fogadott, minden csillogott villogott. Nagyon kreatív a berendezés. Tényleg fantasztikusak a bokszok. A nyerges bárszékek stb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. december 25.gyerekekkel járt itt
Ha valami kis Amerikát akarsz a szokásos, kommerszből, akkor ide menj! Samantha burger, finom koktélok, hatalmas adagok- minden oké. Talán csak az ára nem, mert az spicy és nem kicsit! De ha van alakalom, és felvevő-közönség, aki szereti az ilyen feelinget, akkor bátran próbáljátok ki. Jó ízek, jó nevek, elég jó kiszolgálás, oké lesz. . . csak előtte gyűjts rá kicsit!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. március 12.barátokkal járt itt
Ha unod a hamburgernek nevezett gyorséttermi bóvlit, ide mindenképp érdemes betérni.
Itt a 10 ujjadat megnyalod egy hambi után. A hely is nagyon autentikus, szinte már Texasban érezheted magad. Ha végeztél a finom falatokkal, a bejáratnál Jockey bácsival is lehet fényképezkedni. Ajánlom mindenkinek aki szereti az amerikai ételeket és a fiatalos hangulatú éttermeket.
2014. január 26.barátokkal járt itt
Nagyon stílusos hely, de egy kicsit drága. Mondjuk tényleg egy élmény a kialakítása, többször beültünk ide, mert azért a hamburger az itt hamburger, nem olyan mint a gyors éttermekben. Az ételek finomak, és mondjuk ami plussz pont, hogy van igazi gyömbér. Imádom. A héjjas mogyi is jó ötlet az asztalokon.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. október 21.egyedül járt itt
MA jártam itt másodszor, ebédem eltöltésére először egy közeli "menzát" szerettem volna kipróbálni, de ott 13h-kor igen gyér volt a választék, így inkább tovább sétáltam a DALLAS-ba. Van ebéd menü, 850Ft két fogás én a Fokhagyma levest és BBQ oldalast választottam illetve Brownie-t. A fokhagymaleves egy kevés tejszínt elbírt volna, kicsit vad volt.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. március 26.barátokkal járt itt
Nagyon egyedi étterem, amerikai ételek és designe jellemzi. A hamburgerek hatalmasak és nagyon finomak, talán még túl sok is egy embernek egy adag belőle. A desszertek nagyon finomak, mi csokoládé szuflét és browniet ettünk, mindkettő isteni volt. A felszolgálók nagyon rendesek, kedvesek és figyelmesek.
Kiváló 2017. január 16.a párjával járt itt
Szerencsésnek mondhatom magam mert jártam Amerikában és a szívem csücske lett, ezért szerettem volna kipróbálni ezt az éttermet. Bár nem mondható olcsónak, de igazi Texasi hangulattal várja vendégeit a 80-as évek legsikeresebb tv sorozatáról elkeresztelt étterem. A színvonal magas, az ételek finomak és fellelhetők az eredeti amerikai ízek, a kiszolgálás gyors és kiváló.
Dallas Étterem Budapest a térképen
1037 BudapestZay u. 5.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
diétás ételek
Zene
Gépzene: dance, diszkó, könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop, rhythm&blues, rock, rock&roll, funky
Soproni, Dallas
Wellness Hotel Szindbád