Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat tegnap este,a személyzet minden tagja kedves volt és segítőkész, az ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett sokat várni rá! A krémes, amit az egyik felszolgáló ajánlott 5*-os! ! ! Neki külön köszönjük a segítséget! Nem is értem a negatív kommenteket. . :( bátran ajánlom a helyet mindenkinek, mi is biztos visszatérünk még!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23.
Szomorúan olvastam néhány rossz értékelést, nem értek egyet ezekkel. Egy jó étteremben várni kell, szerintem a fél-egy óra belefér. Már meg se tudom számolni hányszor jártam ott, de még sose csalódtam, legutóbb szeptemberben voltunk ott párommal, nem mellesleg kuponnal és szó nem volt időkorlátról, rosszabb minőségű ételről vagy kiszolgálásról.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tegnap voltunk ott, de soha többet. A lányom ragaszkodott hozzá, hogy oda menjünk, én már az első pillanatban láttam, hogy egy kamu hely. 5 órára mentünk vacsorázni. Előre szóltak, hogy csak 7-ig maradhatunk! Fél óra étlap böngészés, ital rendelés után megrendeltük a kaját. . . én megkérdeztem a lányt [moderálva - a szerk. ] (felszolgálónak nem nevezném), hogy kb.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Előzetes asztalfoglalásunk sem volt zökkenőmentes, csupán két órára tudtak asztalt biztosítani részünkre. Mivel - már belátom felelőtlenül - megígértük a gyerekeknek az étteremben történő ebédet, asztalt foglaltunk így is. Kedves felszolgáló fogadott, a hely, hangulatos, külön játszósarok van a gyerekeknek és itt véget is értek a pozitívumok.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Szeptemberben voltam családommal az étterem halas helységében. Még sosem voltunk itt, az utcáról nézve el sem tudtam képzelni milyen lesz lent a pincében. Kellemes a hangulat, kedvesek a dolgozók . Kicsit ugyan sötét volt, telefonnal kellett világítani, hogy az érdekes nevű ételekből választhassunk . Az ételek finomak és nagy adagok voltak .

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Az utcáról nézve nem is gondolná az ember,hogy mi lapul a pincében. 5 különböző terem,különböző tematikus hangulattal,a helyhez illő berendezéssel és állatokkal. A pitonok társaságában vacsoráztunk. Az étlap is beleillik az összképbe. Az árak átlagosak,az ételek finomak,igényesek. Sajnos a krémesük épp elfogyott,így arról nincs információm.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
2016 augusztus 10-én szerettük volna kipróbálni az éttermet, de nem sikerült. Reggel indultunk Budapestre és a honlapon megnéztük a nyitvatartási időt, amely 12-01-ig szólt. A vár megnézése után 14 órára értünk az étteremhez. Az ajtó nyitva, zárva tábla nem volt kihelyezve.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Családommal és baráti társasággal is ünnepeltünk már a Dzsungel étteremben. Az ételekkel mennyiségben és minőségben elégedettek voltunk. Az italválaszték megfelelt az elvárásunknak. Érdekessége az étteremnek, hogy mindegyik terme más hangulatot áraszt. Az ételek neve mosolyt csal a vendégek arcára. A kiszolgálás kedves, figyelmes.

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Törzsvendégként sokszor jártunk már az étteremben. Családi, baráti összejöveteleket, névnapokat, születésnapokat gyakran ünnepeltünk itt. Tegnap (május 4-én) azonban nagy csalódás ért. Vidéki ismerőseinkkel ebédeltünk az akvárium teremben. A megújult étlapok szépek, az étkek fotói és leírásuk nagyon ígéretesek.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Párommal már több alkalommal voltunk a Dzsungelben, mindig más témájú terembe ültünk eddig, mindet nagyon szerettük. Egyedülálló, hogy minden termet más tematikára rendeztek be (akvárium, szavanna, dzsungel), és ennek megfelelő a belső dekoráció is, sőt az étlapon az ételek rafinált elnevezése is igazodik a témához.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2019.12.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Vitta Hotel Superior Budapest
2019.04.25. - 2019.07.17.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, kávé és sütemény kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.06.01.
Konti "Teszt" Hotel
teszt
2019.02.15. - 2019.04.30.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 29.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Jagelló Business Hotel
2019.04.18. - 2019.07.17.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Napi ár 2 vagy több főre
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Wellness harmónia (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX