Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hatalmas csalódás volt, szerelmes pároknak nem ajánlom! A képek alapján egy szép romantikus vacsorát terveztem el. Nem csúcs idoben mentünk elore foglaltam asztalt ennek ellenére a konyha melletti kis sarokban kaptunk helyet és az akvárium helyett a falban gyönyörködhettünk :(

A felszolgálás nagyjából korrekt de semmi extra figyelmesség vagy kedvesség.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Céges karácsonyi vacsorán jártunk itt. A kalóz teremben kaptunk helyet. A berendezés, dekoráció idejét múlt, lepukkant. Az étlap választék hatalmas, tele különleges alapanyagokkal, de sajnos elkészíteni nem tudják őket. Szinte minden étellel volt valami gond. Az én steak-em pl. olyan erős mustáros pácot kaphatott, hogy csak a mustár ízt lehetett érezni.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat tegnap este,a személyzet minden tagja kedves volt és segítőkész, az ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett sokat várni rá! A krémes, amit az egyik felszolgáló ajánlott 5*-os! ! ! Neki külön köszönjük a segítséget! Nem is értem a negatív kommenteket. . :( bátran ajánlom a helyet mindenkinek, mi is biztos visszatérünk még!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23.
Szomorúan olvastam néhány rossz értékelést, nem értek egyet ezekkel. Egy jó étteremben várni kell, szerintem a fél-egy óra belefér. Már meg se tudom számolni hányszor jártam ott, de még sose csalódtam, legutóbb szeptemberben voltunk ott párommal, nem mellesleg kuponnal és szó nem volt időkorlátról, rosszabb minőségű ételről vagy kiszolgálásról.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tegnap voltunk ott, de soha többet. A lányom ragaszkodott hozzá, hogy oda menjünk, én már az első pillanatban láttam, hogy egy kamu hely. 5 órára mentünk vacsorázni. Előre szóltak, hogy csak 7-ig maradhatunk! Fél óra étlap böngészés, ital rendelés után megrendeltük a kaját. . . én megkérdeztem a lányt [moderálva - a szerk. ] (felszolgálónak nem nevezném), hogy kb.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Előzetes asztalfoglalásunk sem volt zökkenőmentes, csupán két órára tudtak asztalt biztosítani részünkre. Mivel - már belátom felelőtlenül - megígértük a gyerekeknek az étteremben történő ebédet, asztalt foglaltunk így is. Kedves felszolgáló fogadott, a hely, hangulatos, külön játszósarok van a gyerekeknek és itt véget is értek a pozitívumok.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Szeptemberben voltam családommal az étterem halas helységében. Még sosem voltunk itt, az utcáról nézve el sem tudtam képzelni milyen lesz lent a pincében. Kellemes a hangulat, kedvesek a dolgozók . Kicsit ugyan sötét volt, telefonnal kellett világítani, hogy az érdekes nevű ételekből választhassunk . Az ételek finomak és nagy adagok voltak .

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Az utcáról nézve nem is gondolná az ember,hogy mi lapul a pincében. 5 különböző terem,különböző tematikus hangulattal,a helyhez illő berendezéssel és állatokkal. A pitonok társaságában vacsoráztunk. Az étlap is beleillik az összképbe. Az árak átlagosak,az ételek finomak,igényesek. Sajnos a krémesük épp elfogyott,így arról nincs információm.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
2016 augusztus 10-én szerettük volna kipróbálni az éttermet, de nem sikerült. Reggel indultunk Budapestre és a honlapon megnéztük a nyitvatartási időt, amely 12-01-ig szólt. A vár megnézése után 14 órára értünk az étteremhez. Az ajtó nyitva, zárva tábla nem volt kihelyezve.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Családommal és baráti társasággal is ünnepeltünk már a Dzsungel étteremben. Az ételekkel mennyiségben és minőségben elégedettek voltunk. Az italválaszték megfelelt az elvárásunknak. Érdekessége az étteremnek, hogy mindegyik terme más hangulatot áraszt. Az ételek neve mosolyt csal a vendégek arcára. A kiszolgálás kedves, figyelmes.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.937 - 8.518,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2020.04.30.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.18. - 2020.12.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.984 - 41.405,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.04.30.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.15.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 64.125,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2020.02.17. - 2021.02.18.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.20. - 2020.12.20.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.282 - 33.715,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.02.28.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.25. - 2021.01.03.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.02.18. - 2021.02.18.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.06.14.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX