Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ha a dzsungelbe vágysz! :-)
Párom meglepetésként vitt el ebbe az étterembe. Amikor beléptünk majdnem leesett az állam. A dzsungel terembe foglalt helyet, és tényleg pár percre elfelejthettem a hétköznapokat. A majmok néha huhogtak, hallottuk a vízesést, és néha be is sötétedett. Felejthetetlen élmény volt. A rendelt étel kiadós és finom is volt, a felszolgálók rendkívül kedvesek.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe belépve az ember egy másik világba csöppen, jobban mondva 4 másik világba! A négy különböző termet bejárva, mi végül a dzsungelben ültünk le, aminek a hangulata igazán kellemes. Az üvegpadló alatt patak csörgedezik, a falon vízesés található. Vacsora közben az ember élvezheti az igazi dzsungelben hallható zajokat és madárcsicsergést.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal mentem el az étterembe. Neten keresztül asztalt foglaltam, amit később telefonon is megerősítettem. A helyszínen viszont nem találták a foglalást. A személyzet megoldotta a dolgot, ez pozitívum! A helység és az étlap is nagyon hangulatos, az ételek minősége átlagos. A camembert-tel és körtével töltött pulykamellben (étlapon: Jóllakott Kakadu) sajnos a körte íztelen volt.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ilyen mísz kiszolgálókkal már rég találkoztam. Eleve lassan szolgáltak ki minket és olyan kelletlenül, hogy csak hüledeztem. Egyedüli pozitívum a terráriumba rejtett sok kis cuki állat volt. Sokáig nézegettük őket, mert az ételt lassan hozták ki. És emellett mind a négyen megállapítottuk, hogy egy totálisan átlagos, de erősen túlárazott ételsort kaptunk.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párom vitt el meglepetésként erre a helyre. Először nagyon furcsa volt, nem tudtam hova tenni az élményt, nem voltam még hasonló helyen. Aztán már izgatottan mentünk fel-alá, hogy melyik teremben vacsorázzunk, végül a Dzsungel teremben foglaltunk helyet. Hangulatos a hely, mondjuk egy nagyon picit zavart a víz folyása valahol a párom háta mögött, de más negatívumot nem tudnék mondani.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
A kialakitas nagyon otletes,kulonosen ajanlom kisgyermekes csaladoknak(egy kulon gyerekszoba is talalhato. ) Az etelt hamar kihoztak,max 20percet vartunk ra,addig meg gyonyorkodtunk a kulonbozo diszletekben. A szemelyzet nem volt tul baratsagos,hianyoltuk a mosolyt es a jokedvet. Ha az etel miatt annyira nem is,de a kulonleges hely miatt,mindenkeppen erdemes kiprobalni.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A páromat vittem oda, előtte én sem jártam még itt. A "kalóz" termet választottam, nagyon tetszett mindkettőnknek,hangulatos, elvarázsol, a fények is tompák. A felszolgáló srác kedves volt, az ételre max. 1 órát kellett várnunk, de megérte, finom volt, és tényleg olyan mint a képen! Amin még lehetne változtatni, de csak az én tippem: A kalóz terembe 2 féle zene hallatszott a háttérben: punk, és sramli(?

2012. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon különleges hely, nagyon jók az ételek, és nem utolsó sorban nagy adagokat adnak. Mi elégedettek voltunk a felszolgálással is, az ételekkel is. A csülök két emberes adag. Az édességek is kiválóak. Minden teremnek más a hangulata. Gyerekek voltak már kuponnal is az étterembe, és ennek semmi hátrányát nem érezték, ez is ritkaság.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Legutóbb húsvét hétfőn látogattunk el az étterembe. Érdekes a hely berendezkedése, különböző szavanna, dzsungel tárul a szemünk elé és szavanna hangjai elevenednek fel. Már többször jártam az étteremben, nagyon szeretem. A kacsa és liba bőségtál eleget tesz a nevének, ugyanis maximálisan jól lehet tőle lakni és finom is, az ételválaszték is bő.

2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőm diplomaosztóját ünnepeltük ezen az extrém hangulatú helyen. Nagyon ötletesen van kialakítva az asztalok elhelyezkedése a különböző termekben. Ez alkalommal a dzsungel folyosót választottuk, de töltöttem már el vidám perceket az óceános teremben is. Ha valaki az ételek terén is extrémebb dolgokra vágyik, akkor nyugodtan választhatja ezt az éttermet.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Jagelló Business Hotel
2019.02.19. - 2019.05.20.
Hotel Charles
2019.02.18. - 2020.02.19.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.353 - 22.365,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 9.542 - 31.964,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2020.12.23.
Globall Hotel
Telki
6 nap/5 éjszaka 14.302,- Ft/fő/éj ártól: bővített ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.01. - 2020.02.19.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.02.23. - 2019.12.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolókkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.17.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 9.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
The Aquincum Hotel Budapest
2019.02.19. - 2019.05.20.

Szállodák Budapest környékén
Patak Park Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX