Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással.

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+
2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2013. augusztus 5.barátokkal járt itt
Az ételek nagyon finomak voltak,a kiszolgálás is rendben volt. Az ismerősöknek is nagyon tetszett. Egészen addig,amíg fizetni nem kellett. Úgy volt,hogy mi fizetünk,de az ismerősök fizettek végül és a szerviz díj is a számlájukon volt. Az étlap minden oldalán a következő felírat látható nagy betűkkel: "A számla végösszegéhez 10% szerviz díjat számolunk,amennyiben Ön elégedett volt a kiszolgálással.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 50 hasznos szavazat
Kiváló 2013. augusztus 1.a párjával járt itt
Ha a dzsungelbe vágysz! :-)
Párom meglepetésként vitt el ebbe az étterembe. Amikor beléptünk majdnem leesett az állam. A dzsungel terembe foglalt helyet, és tényleg pár percre elfelejthettem a hétköznapokat. A majmok néha huhogtak, hallottuk a vízesést, és néha be is sötétedett. Felejthetetlen élmény volt.
Kiváló 2013. július 10.a párjával járt itt
Az étterembe belépve az ember egy másik világba csöppen, jobban mondva 4 másik világba! A négy különböző termet bejárva, mi végül a dzsungelben ültünk le, aminek a hangulata igazán kellemes. Az üvegpadló alatt patak csörgedezik, a falon vízesés található. Vacsora közben az ember élvezheti az igazi dzsungelben hallható zajokat és madárcsicsergést.
Átlagos 2013. június 14.a párjával járt itt
Párommal mentem el az étterembe. Neten keresztül asztalt foglaltam, amit később telefonon is megerősítettem. A helyszínen viszont nem találták a foglalást. A személyzet megoldotta a dolgot, ez pozitívum! A helység és az étlap is nagyon hangulatos, az ételek minősége átlagos.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. május 17.barátokkal járt itt
Ilyen mísz kiszolgálókkal már rég találkoztam. Eleve lassan szolgáltak ki minket és olyan kelletlenül, hogy csak hüledeztem. Egyedüli pozitívum a terráriumba rejtett sok kis cuki állat volt. Sokáig nézegettük őket, mert az ételt lassan hozták ki. És emellett mind a négyen megállapítottuk, hogy egy totálisan átlagos, de erősen túlárazott ételsort kaptunk. Nem ajánlom.
2013. május 14.a párjával járt itt
A párom vitt el meglepetésként erre a helyre. Először nagyon furcsa volt, nem tudtam hova tenni az élményt, nem voltam még hasonló helyen. Aztán már izgatottan mentünk fel-alá, hogy melyik teremben vacsorázzunk, végül a Dzsungel teremben foglaltunk helyet. Hangulatos a hely, mondjuk egy nagyon picit zavart a víz folyása valahol a párom háta mögött, de más negatívumot nem tudnék mondani.
2013. április 29.családjával járt itt
A kialakitas nagyon otletes,kulonosen ajanlom kisgyermekes csaladoknak(egy kulon gyerekszoba is talalhato. ) Az etelt hamar kihoztak,max 20percet vartunk ra,addig meg gyonyorkodtunk a kulonbozo diszletekben. A szemelyzet nem volt tul baratsagos,hianyoltuk a mosolyt es a jokedvet.
Ha az etel miatt annyira nem is,de a kulonleges hely miatt,mindenkeppen erdemes kiprobalni.
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
A páromat vittem oda, előtte én sem jártam még itt. A "kalóz" termet választottam, nagyon tetszett mindkettőnknek,hangulatos, elvarázsol, a fények is tompák. A felszolgáló srác kedves volt, az ételre max. 1 órát kellett várnunk, de megérte, finom volt, és tényleg olyan mint a képen!
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon különleges hely, nagyon jók az ételek, és nem utolsó sorban nagy adagokat adnak. Mi elégedettek voltunk a felszolgálással is, az ételekkel is. A csülök két emberes adag. Az édességek is kiválóak. Minden teremnek más a hangulata. Gyerekek voltak már kuponnal is az étterembe, és ennek semmi hátrányát nem érezték, ez is ritkaság. Biztosan jövünk még ide, de akkor egy másik terembe. Ajánlom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 14.barátokkal járt itt
Legutóbb húsvét hétfőn látogattunk el az étterembe. Érdekes a hely berendezkedése, különböző szavanna, dzsungel tárul a szemünk elé és szavanna hangjai elevenednek fel. Már többször jártam az étteremben, nagyon szeretem. A kacsa és liba bőségtál eleget tesz a nevének, ugyanis maximálisan jól lehet tőle lakni és finom is, az ételválaszték is bő.
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestJókai u. 30.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi