Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon ajánlom mindenkinek, kiváló a kiszolgálás az árak is elfogadhatóak!!! A hangulat tökéletes, ha kérünk zenét is.Ajánlott hétvégén menni, mert akkor több az akció. :) Baráti társaságok is szervezhetnek rendezvényeket náluk. Mindig vannak akcióik!!!
Akár minden hónapban eljönnénk ide...

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek nagyon finomak voltak,a kiszolgálás is rendben volt. Az ismerősöknek is nagyon tetszett. Egészen addig,amíg fizetni nem kellett. Úgy volt,hogy mi fizetünk,de az ismerősök fizettek végül és a szerviz díj is a számlájukon volt. Az étlap minden oldalán a következő felírat látható nagy betűkkel: "A számla végösszegéhez 10% szerviz díjat számolunk,amennyiben Ön elégedett volt a kiszolgálással.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ha a dzsungelbe vágysz! :-)
Párom meglepetésként vitt el ebbe az étterembe. Amikor beléptünk majdnem leesett az állam. A dzsungel terembe foglalt helyet, és tényleg pár percre elfelejthettem a hétköznapokat. A majmok néha huhogtak, hallottuk a vízesést, és néha be is sötétedett. Felejthetetlen élmény volt. A rendelt étel kiadós és finom is volt, a felszolgálók rendkívül kedvesek.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe belépve az ember egy másik világba csöppen, jobban mondva 4 másik világba! A négy különböző termet bejárva, mi végül a dzsungelben ültünk le, aminek a hangulata igazán kellemes. Az üvegpadló alatt patak csörgedezik, a falon vízesés található. Vacsora közben az ember élvezheti az igazi dzsungelben hallható zajokat és madárcsicsergést.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal mentem el az étterembe. Neten keresztül asztalt foglaltam, amit később telefonon is megerősítettem. A helyszínen viszont nem találták a foglalást. A személyzet megoldotta a dolgot, ez pozitívum! A helység és az étlap is nagyon hangulatos, az ételek minősége átlagos. A camembert-tel és körtével töltött pulykamellben (étlapon: Jóllakott Kakadu) sajnos a körte íztelen volt.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ilyen mísz kiszolgálókkal már rég találkoztam. Eleve lassan szolgáltak ki minket és olyan kelletlenül, hogy csak hüledeztem. Egyedüli pozitívum a terráriumba rejtett sok kis cuki állat volt. Sokáig nézegettük őket, mert az ételt lassan hozták ki. És emellett mind a négyen megállapítottuk, hogy egy totálisan átlagos, de erősen túlárazott ételsort kaptunk.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párom vitt el meglepetésként erre a helyre. Először nagyon furcsa volt, nem tudtam hova tenni az élményt, nem voltam még hasonló helyen. Aztán már izgatottan mentünk fel-alá, hogy melyik teremben vacsorázzunk, végül a Dzsungel teremben foglaltunk helyet. Hangulatos a hely, mondjuk egy nagyon picit zavart a víz folyása valahol a párom háta mögött, de más negatívumot nem tudnék mondani.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
A kialakitas nagyon otletes,kulonosen ajanlom kisgyermekes csaladoknak(egy kulon gyerekszoba is talalhato. ) Az etelt hamar kihoztak,max 20percet vartunk ra,addig meg gyonyorkodtunk a kulonbozo diszletekben. A szemelyzet nem volt tul baratsagos,hianyoltuk a mosolyt es a jokedvet. Ha az etel miatt annyira nem is,de a kulonleges hely miatt,mindenkeppen erdemes kiprobalni.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A páromat vittem oda, előtte én sem jártam még itt. A "kalóz" termet választottam, nagyon tetszett mindkettőnknek,hangulatos, elvarázsol, a fények is tompák. A felszolgáló srác kedves volt, az ételre max. 1 órát kellett várnunk, de megérte, finom volt, és tényleg olyan mint a képen! Amin még lehetne változtatni, de csak az én tippem: A kalóz terembe 2 féle zene hallatszott a háttérben: punk, és sramli(?

2012. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon különleges hely, nagyon jók az ételek, és nem utolsó sorban nagy adagokat adnak. Mi elégedettek voltunk a felszolgálással is, az ételekkel is. A csülök két emberes adag. Az édességek is kiválóak. Minden teremnek más a hangulata. Gyerekek voltak már kuponnal is az étterembe, és ennek semmi hátrányát nem érezték, ez is ritkaság.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 61.375,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.12.06. - 2019.12.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.03.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2020.12.23.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 25.413,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 18.984,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.06.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Tavi Panzió
Veresegyház
2019.12.06. - 2020.08.31.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
4 nap/3 éjszaka 32.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznóvágással, borospince látogatással, lovaskocsikázással, retró bulival, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tombolával, tűzijátékkal,
2019.12.29. - 2020.01.01.
Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 29.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
2019.12.31. - 2020.01.01.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2019.12.06. - 2020.12.06.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX