Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ha a dzsungelbe vágysz! :-)
Párom meglepetésként vitt el ebbe az étterembe. Amikor beléptünk majdnem leesett az állam. A dzsungel terembe foglalt helyet, és tényleg pár percre elfelejthettem a hétköznapokat. A majmok néha huhogtak, hallottuk a vízesést, és néha be is sötétedett. Felejthetetlen élmény volt. A rendelt étel kiadós és finom is volt, a felszolgálók rendkívül kedvesek.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe belépve az ember egy másik világba csöppen, jobban mondva 4 másik világba! A négy különböző termet bejárva, mi végül a dzsungelben ültünk le, aminek a hangulata igazán kellemes. Az üvegpadló alatt patak csörgedezik, a falon vízesés található. Vacsora közben az ember élvezheti az igazi dzsungelben hallható zajokat és madárcsicsergést.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal mentem el az étterembe. Neten keresztül asztalt foglaltam, amit később telefonon is megerősítettem. A helyszínen viszont nem találták a foglalást. A személyzet megoldotta a dolgot, ez pozitívum! A helység és az étlap is nagyon hangulatos, az ételek minősége átlagos. A camembert-tel és körtével töltött pulykamellben (étlapon: Jóllakott Kakadu) sajnos a körte íztelen volt.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ilyen mísz kiszolgálókkal már rég találkoztam. Eleve lassan szolgáltak ki minket és olyan kelletlenül, hogy csak hüledeztem. Egyedüli pozitívum a terráriumba rejtett sok kis cuki állat volt. Sokáig nézegettük őket, mert az ételt lassan hozták ki. És emellett mind a négyen megállapítottuk, hogy egy totálisan átlagos, de erősen túlárazott ételsort kaptunk.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párom vitt el meglepetésként erre a helyre. Először nagyon furcsa volt, nem tudtam hova tenni az élményt, nem voltam még hasonló helyen. Aztán már izgatottan mentünk fel-alá, hogy melyik teremben vacsorázzunk, végül a Dzsungel teremben foglaltunk helyet. Hangulatos a hely, mondjuk egy nagyon picit zavart a víz folyása valahol a párom háta mögött, de más negatívumot nem tudnék mondani.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
A kialakitas nagyon otletes,kulonosen ajanlom kisgyermekes csaladoknak(egy kulon gyerekszoba is talalhato. ) Az etelt hamar kihoztak,max 20percet vartunk ra,addig meg gyonyorkodtunk a kulonbozo diszletekben. A szemelyzet nem volt tul baratsagos,hianyoltuk a mosolyt es a jokedvet. Ha az etel miatt annyira nem is,de a kulonleges hely miatt,mindenkeppen erdemes kiprobalni.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A páromat vittem oda, előtte én sem jártam még itt. A "kalóz" termet választottam, nagyon tetszett mindkettőnknek,hangulatos, elvarázsol, a fények is tompák. A felszolgáló srác kedves volt, az ételre max. 1 órát kellett várnunk, de megérte, finom volt, és tényleg olyan mint a képen! Amin még lehetne változtatni, de csak az én tippem: A kalóz terembe 2 féle zene hallatszott a háttérben: punk, és sramli(?

2012. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon különleges hely, nagyon jók az ételek, és nem utolsó sorban nagy adagokat adnak. Mi elégedettek voltunk a felszolgálással is, az ételekkel is. A csülök két emberes adag. Az édességek is kiválóak. Minden teremnek más a hangulata. Gyerekek voltak már kuponnal is az étterembe, és ennek semmi hátrányát nem érezték, ez is ritkaság.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Legutóbb húsvét hétfőn látogattunk el az étterembe. Érdekes a hely berendezkedése, különböző szavanna, dzsungel tárul a szemünk elé és szavanna hangjai elevenednek fel. Már többször jártam az étteremben, nagyon szeretem. A kacsa és liba bőségtál eleget tesz a nevének, ugyanis maximálisan jól lehet tőle lakni és finom is, az ételválaszték is bő.

2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőm diplomaosztóját ünnepeltük ezen az extrém hangulatú helyen. Nagyon ötletesen van kialakítva az asztalok elhelyezkedése a különböző termekben. Ez alkalommal a dzsungel folyosót választottuk, de töltöttem már el vidám perceket az óceános teremben is. Ha valaki az ételek terén is extrémebb dolgokra vágyik, akkor nyugodtan választhatja ezt az éttermet.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 10.523 - 13.555,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.05.23.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.882,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.04.30.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.812 - 31.936,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.06.30.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2019.06.18. - 2019.09.01.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szabadtéri Élménystrand, Fedett Fürdő, és Vitál Központ használattal, kedvezményekkel, parkolással
2019.08.26. - 2019.09.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.28. - 2020.01.03.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.640 - 19.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.08.23. - 2020.06.25.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX