Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

voti TOP szállásértékelő
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon ajánlom mindenkinek, kiváló a kiszolgálás az árak is elfogadhatóak!!! A hangulat tökéletes, ha kérünk zenét is.Ajánlott hétvégén menni, mert akkor több az akció. :) Baráti társaságok is szervezhetnek rendezvényeket náluk. Mindig vannak akcióik!!!
Akár minden hónapban eljönnénk ide...

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek nagyon finomak voltak,a kiszolgálás is rendben volt. Az ismerősöknek is nagyon tetszett. Egészen addig,amíg fizetni nem kellett. Úgy volt,hogy mi fizetünk,de az ismerősök fizettek végül és a szerviz díj is a számlájukon volt. Az étlap minden oldalán a következő felírat látható nagy betűkkel: "A számla végösszegéhez 10% szerviz díjat számolunk,amennyiben Ön elégedett volt a kiszolgálással.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ha a dzsungelbe vágysz! :-)
Párom meglepetésként vitt el ebbe az étterembe. Amikor beléptünk majdnem leesett az állam. A dzsungel terembe foglalt helyet, és tényleg pár percre elfelejthettem a hétköznapokat. A majmok néha huhogtak, hallottuk a vízesést, és néha be is sötétedett. Felejthetetlen élmény volt. A rendelt étel kiadós és finom is volt, a felszolgálók rendkívül kedvesek.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe belépve az ember egy másik világba csöppen, jobban mondva 4 másik világba! A négy különböző termet bejárva, mi végül a dzsungelben ültünk le, aminek a hangulata igazán kellemes. Az üvegpadló alatt patak csörgedezik, a falon vízesés található. Vacsora közben az ember élvezheti az igazi dzsungelben hallható zajokat és madárcsicsergést.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal mentem el az étterembe. Neten keresztül asztalt foglaltam, amit később telefonon is megerősítettem. A helyszínen viszont nem találták a foglalást. A személyzet megoldotta a dolgot, ez pozitívum! A helység és az étlap is nagyon hangulatos, az ételek minősége átlagos. A camembert-tel és körtével töltött pulykamellben (étlapon: Jóllakott Kakadu) sajnos a körte íztelen volt.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ilyen mísz kiszolgálókkal már rég találkoztam. Eleve lassan szolgáltak ki minket és olyan kelletlenül, hogy csak hüledeztem. Egyedüli pozitívum a terráriumba rejtett sok kis cuki állat volt. Sokáig nézegettük őket, mert az ételt lassan hozták ki. És emellett mind a négyen megállapítottuk, hogy egy totálisan átlagos, de erősen túlárazott ételsort kaptunk.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párom vitt el meglepetésként erre a helyre. Először nagyon furcsa volt, nem tudtam hova tenni az élményt, nem voltam még hasonló helyen. Aztán már izgatottan mentünk fel-alá, hogy melyik teremben vacsorázzunk, végül a Dzsungel teremben foglaltunk helyet. Hangulatos a hely, mondjuk egy nagyon picit zavart a víz folyása valahol a párom háta mögött, de más negatívumot nem tudnék mondani.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
A kialakitas nagyon otletes,kulonosen ajanlom kisgyermekes csaladoknak(egy kulon gyerekszoba is talalhato. ) Az etelt hamar kihoztak,max 20percet vartunk ra,addig meg gyonyorkodtunk a kulonbozo diszletekben. A szemelyzet nem volt tul baratsagos,hianyoltuk a mosolyt es a jokedvet. Ha az etel miatt annyira nem is,de a kulonleges hely miatt,mindenkeppen erdemes kiprobalni.

luckystar TOP szállásértékelő
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A páromat vittem oda, előtte én sem jártam még itt. A "kalóz" termet választottam, nagyon tetszett mindkettőnknek,hangulatos, elvarázsol, a fények is tompák. A felszolgáló srác kedves volt, az ételre max. 1 órát kellett várnunk, de megérte, finom volt, és tényleg olyan mint a képen! Amin még lehetne változtatni, de csak az én tippem: A kalóz terembe 2 féle zene hallatszott a háttérben: punk, és sramli(?

2012. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon különleges hely, nagyon jók az ételek, és nem utolsó sorban nagy adagokat adnak. Mi elégedettek voltunk a felszolgálással is, az ételekkel is. A csülök két emberes adag. Az édességek is kiválóak. Minden teremnek más a hangulata. Gyerekek voltak már kuponnal is az étterembe, és ennek semmi hátrányát nem érezték, ez is ritkaság.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 8.138 - 11.460,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.09.16.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 18.352 - 25.835,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.07.12.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2020.12.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.04.06. - 2021.04.07.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 42.037,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.06.30.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.225 - 19.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2020.12.30.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 6.917 - 143.356,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.000 - 58.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2021.01.03.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.948 - 23.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.29.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre