Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
2x is jártam már itt! Nagyon tetszett a hely! ! A fantázia nevekkel ellátott ételek bőségesek és finomak! ! Az édesességek meg friss alapanyagokkal készülnek és házias jellegűek ezért nagyon ízletesek! ! Az itallap sajnos nem bőséges több koktéllal még beleférne. Egy kis műsort is el tudnák képzelni. A hely adottsága miatt azért a szellőztetés még nem a legjobb!

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Mielőtt a gyermekeim elvittek az étterembe,sokat meséltek róla. Ők már néhányszor jártak ott. Barátokkal,rokonokkal,vagy csak kettesben. A kiváncsiságom felcsigázták,miután beszámoltak hogy többféle terem van,különböző stílusba kialakitva. Dzsungel,szavanna,óceán,kalóz. Az étlapot is úgy állították össze. Nem csalódtam benne,igazán különleges hely.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem különleges miliővel rendelkezik. Az étlap is számunkra újszerű volt. A vendégfogadás és kiszolgálás igen figyelmes, és udvarias. Az ételek különlegesek, finomak és szépek is. Az egyetlen bökkenőt a paleonak minősített finomságok tanulmányozásakor éltük meg. Sajnos, aki paleonak jegyezte a fogásokat, valószínüleg egyáltalán nincs tisztában ezen étrend szabályaival.

2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már több alkalommal jártunk az étteremben, legutóbb egy kisebb baráti társasággal. Rendkívül hangulatos hely. A kiszolgálás nagyon udvarias volt minden alkalommal, bár kissé lassú. Az ételek íz és ár szempontjából is megfelelőek. Az kalóz terem közvetlenül a konyha mellett van, ezért ott a nagyon erős étel és olajszagot teljesen magába szívta a kabátunk, mehetett utána egyből a mosásba.

2016. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. február 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Másodszor voltunk itt, legutóbb főnökeimmel. A helynek nagyon tetszik a különleges kialakítása! Az ételek finomak, megfelelő mennyiségűek (bár 1. alkalommal páromnak kicsit kevés volt). Az árak nem vészesek. A kiszolgálással nem volt gond. De hozzá kell tegyem, délután 3 körül mentünk, szinte üres volt az étterem, a felszolgáló mégis kicsit unta már, hogy az ételrendelés helyett beszélgetünk.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Welcome to the Jungle, akár a GunsN'Roses is fogadhatott volna így a bejáratnál. Maga az ötlet tetszett, hogy különböző termek vannak, mert eddig ilyen kreatív megoldásról nem is hallottam. Mi a Kalóz termet választottuk, régi fapadok, tengerész elemek. Az ételek finom és kiadós adagot adnak, viszont a kiszolgálás picit lassú volt.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 26. - 4 látogató hasznosnak vélte
Decemberben emailben jeleztük az étteremnek,hogy jan. 26-án szeretnénk menni a kalóz terembe amit 24-én telefonon is megerősítettünk. Nagyon vártam,mert kíváncsi voltam erre az érdekes helyre. Este 7-re volt foglalásunk, amikor megérkeztünk egy fiatalember fogadott és a bejárattól 3 m-re lévő asztalhoz vezetett,h itt az asztalunk.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal voltunk ennek a helynek a vendégei, a fiam a párjával már járt ott, ők ajánlották. A hely "elég érdekes", emiatt nem felel meg feltétlenül mindenkinek, választáskor célszerű tudni, hogy "mire adja a fejét" a vendég. Különböző termek vannak, amik a terem nevének megfelelően vannak kialakítva.

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőm szülinapján voltunk itt ebédelni. Sajnos ahova akartuk foglalni az asztalt már nem lehetett. De igazából az összes termük nagyon különleges és nagyon hangulatos. Hatalmas adagokat kaptunk. Alig bírtuk megenni. Az árak is elfogadhatóak. A kiszolgálás is rendben volt. Összegezve, mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet, mert fantasztikus!

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos egyedi hely, remek kiszolgálás 2-3 óra kikapcsolódás a rohanó világból. Az étel mennyisége nagy ízvilága kiváló . Gyors kiszolgálás. Tetszenek az élő állatok az akváriumok látványosak. Ottjártunkkor kalózterembe valódi kalózbuli volt. Jó helyen van vacsora után egy hangulatos séta a belvárosba levezetésnek. Egy pici negatívum 1 Wc van csak .

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2019.02.18. - 2020.02.19.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2020.02.19.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.02.23. - 2019.12.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.01. - 2020.02.19.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
2-3 éjszaka 13.392,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.18.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 22.050 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2019.04.30.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2019.12.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel a szobában, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 9.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2020.02.19.

Szállodák Budapest környékén
Patak Park Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX