Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Családommal és baráti társasággal is ünnepeltünk már a Dzsungel étteremben. Az ételekkel mennyiségben és minőségben elégedettek voltunk. Az italválaszték megfelelt az elvárásunknak. Érdekessége az étteremnek, hogy mindegyik terme más hangulatot áraszt. Az ételek neve mosolyt csal a vendégek arcára. A kiszolgálás kedves, figyelmes.
2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Törzsvendégként sokszor jártunk már az étteremben. Családi, baráti összejöveteleket, névnapokat, születésnapokat gyakran ünnepeltünk itt. Tegnap (május 4-én) azonban nagy csalódás ért. Vidéki ismerőseinkkel ebédeltünk az akvárium teremben. A megújult étlapok szépek, az étkek fotói és leírásuk nagyon ígéretesek.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Párommal már több alkalommal voltunk a Dzsungelben, mindig más témájú terembe ültünk eddig, mindet nagyon szerettük. Egyedülálló, hogy minden termet más tematikára rendeztek be (akvárium, szavanna, dzsungel), és ennek megfelelő a belső dekoráció is, sőt az étlapon az ételek rafinált elnevezése is igazodik a témához.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
2x is jártam már itt! Nagyon tetszett a hely! ! A fantázia nevekkel ellátott ételek bőségesek és finomak! ! Az édesességek meg friss alapanyagokkal készülnek és házias jellegűek ezért nagyon ízletesek! ! Az itallap sajnos nem bőséges több koktéllal még beleférne. Egy kis műsort is el tudnák képzelni. A hely adottsága miatt azért a szellőztetés még nem a legjobb!

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Mielőtt a gyermekeim elvittek az étterembe,sokat meséltek róla. Ők már néhányszor jártak ott. Barátokkal,rokonokkal,vagy csak kettesben. A kiváncsiságom felcsigázták,miután beszámoltak hogy többféle terem van,különböző stílusba kialakitva. Dzsungel,szavanna,óceán,kalóz. Az étlapot is úgy állították össze. Nem csalódtam benne,igazán különleges hely.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem különleges miliővel rendelkezik. Az étlap is számunkra újszerű volt. A vendégfogadás és kiszolgálás igen figyelmes, és udvarias. Az ételek különlegesek, finomak és szépek is. Az egyetlen bökkenőt a paleonak minősített finomságok tanulmányozásakor éltük meg. Sajnos, aki paleonak jegyezte a fogásokat, valószínüleg egyáltalán nincs tisztában ezen étrend szabályaival.

2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már több alkalommal jártunk az étteremben, legutóbb egy kisebb baráti társasággal. Rendkívül hangulatos hely. A kiszolgálás nagyon udvarias volt minden alkalommal, bár kissé lassú. Az ételek íz és ár szempontjából is megfelelőek. Az kalóz terem közvetlenül a konyha mellett van, ezért ott a nagyon erős étel és olajszagot teljesen magába szívta a kabátunk, mehetett utána egyből a mosásba.

2016. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. február 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Másodszor voltunk itt, legutóbb főnökeimmel. A helynek nagyon tetszik a különleges kialakítása! Az ételek finomak, megfelelő mennyiségűek (bár 1. alkalommal páromnak kicsit kevés volt). Az árak nem vészesek. A kiszolgálással nem volt gond. De hozzá kell tegyem, délután 3 körül mentünk, szinte üres volt az étterem, a felszolgáló mégis kicsit unta már, hogy az ételrendelés helyett beszélgetünk.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Welcome to the Jungle, akár a GunsN'Roses is fogadhatott volna így a bejáratnál. Maga az ötlet tetszett, hogy különböző termek vannak, mert eddig ilyen kreatív megoldásról nem is hallottam. Mi a Kalóz termet választottuk, régi fapadok, tengerész elemek. Az ételek finom és kiadós adagot adnak, viszont a kiszolgálás picit lassú volt.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 26. - 4 látogató hasznosnak vélte
Decemberben emailben jeleztük az étteremnek,hogy jan. 26-án szeretnénk menni a kalóz terembe amit 24-én telefonon is megerősítettünk. Nagyon vártam,mert kíváncsi voltam erre az érdekes helyre. Este 7-re volt foglalásunk, amikor megérkeztünk egy fiatalember fogadott és a bejárattól 3 m-re lévő asztalhoz vezetett,h itt az asztalunk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Mátyás
2 nap/1 éjszaka 15.606,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.08.19. - 2021.08.22.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 21.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.13. - 2022.02.27.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 30.783,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.10.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.925,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.763 - 8.497,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2022.01.02.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.05.12. - 2022.05.12.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és kültéri medence használattal, parkolással
2021.05.04. - 2021.06.15.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2021.05.15. - 2021.12.29.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 17.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tekepálya használattal, délutáni snackbárral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
2021.05.01. - 2021.12.22.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX