Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Családommal és baráti társasággal is ünnepeltünk már a Dzsungel étteremben. Az ételekkel mennyiségben és minőségben elégedettek voltunk. Az italválaszték megfelelt az elvárásunknak. Érdekessége az étteremnek, hogy mindegyik terme más hangulatot áraszt. Az ételek neve mosolyt csal a vendégek arcára. A kiszolgálás kedves, figyelmes.
2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Törzsvendégként sokszor jártunk már az étteremben. Családi, baráti összejöveteleket, névnapokat, születésnapokat gyakran ünnepeltünk itt. Tegnap (május 4-én) azonban nagy csalódás ért. Vidéki ismerőseinkkel ebédeltünk az akvárium teremben. A megújult étlapok szépek, az étkek fotói és leírásuk nagyon ígéretesek.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Párommal már több alkalommal voltunk a Dzsungelben, mindig más témájú terembe ültünk eddig, mindet nagyon szerettük. Egyedülálló, hogy minden termet más tematikára rendeztek be (akvárium, szavanna, dzsungel), és ennek megfelelő a belső dekoráció is, sőt az étlapon az ételek rafinált elnevezése is igazodik a témához.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
2x is jártam már itt! Nagyon tetszett a hely! ! A fantázia nevekkel ellátott ételek bőségesek és finomak! ! Az édesességek meg friss alapanyagokkal készülnek és házias jellegűek ezért nagyon ízletesek! ! Az itallap sajnos nem bőséges több koktéllal még beleférne. Egy kis műsort is el tudnák képzelni. A hely adottsága miatt azért a szellőztetés még nem a legjobb!

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Mielőtt a gyermekeim elvittek az étterembe,sokat meséltek róla. Ők már néhányszor jártak ott. Barátokkal,rokonokkal,vagy csak kettesben. A kiváncsiságom felcsigázták,miután beszámoltak hogy többféle terem van,különböző stílusba kialakitva. Dzsungel,szavanna,óceán,kalóz. Az étlapot is úgy állították össze. Nem csalódtam benne,igazán különleges hely.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem különleges miliővel rendelkezik. Az étlap is számunkra újszerű volt. A vendégfogadás és kiszolgálás igen figyelmes, és udvarias. Az ételek különlegesek, finomak és szépek is. Az egyetlen bökkenőt a paleonak minősített finomságok tanulmányozásakor éltük meg. Sajnos, aki paleonak jegyezte a fogásokat, valószínüleg egyáltalán nincs tisztában ezen étrend szabályaival.

2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már több alkalommal jártunk az étteremben, legutóbb egy kisebb baráti társasággal. Rendkívül hangulatos hely. A kiszolgálás nagyon udvarias volt minden alkalommal, bár kissé lassú. Az ételek íz és ár szempontjából is megfelelőek. Az kalóz terem közvetlenül a konyha mellett van, ezért ott a nagyon erős étel és olajszagot teljesen magába szívta a kabátunk, mehetett utána egyből a mosásba.

2016. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. február 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Másodszor voltunk itt, legutóbb főnökeimmel. A helynek nagyon tetszik a különleges kialakítása! Az ételek finomak, megfelelő mennyiségűek (bár 1. alkalommal páromnak kicsit kevés volt). Az árak nem vészesek. A kiszolgálással nem volt gond. De hozzá kell tegyem, délután 3 körül mentünk, szinte üres volt az étterem, a felszolgáló mégis kicsit unta már, hogy az ételrendelés helyett beszélgetünk.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Welcome to the Jungle, akár a GunsN'Roses is fogadhatott volna így a bejáratnál. Maga az ötlet tetszett, hogy különböző termek vannak, mert eddig ilyen kreatív megoldásról nem is hallottam. Mi a Kalóz termet választottuk, régi fapadok, tengerész elemek. Az ételek finom és kiadós adagot adnak, viszont a kiszolgálás picit lassú volt.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 26. - 4 látogató hasznosnak vélte
Decemberben emailben jeleztük az étteremnek,hogy jan. 26-án szeretnénk menni a kalóz terembe amit 24-én telefonon is megerősítettünk. Nagyon vártam,mert kíváncsi voltam erre az érdekes helyre. Este 7-re volt foglalásunk, amikor megérkeztünk egy fiatalember fogadott és a bejárattól 3 m-re lévő asztalhoz vezetett,h itt az asztalunk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.577,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.557,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.22. - 2021.05.25.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.599,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.269 - 26.737,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2 nap/1 éjszaka 14.331 - 26.576,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2019.06.25. - 2023.01.02.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.919 - 21.858,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.11.30.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.333 - 28.901,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.09.23. - 2022.01.02.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 31.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.13. - 2022.02.27.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.572 - 28.104,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.03.01. - 2022.01.02.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.123 - 18.901,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2022.01.02.
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.28. - 2021.03.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.05.21.

Szállodák Budapesten és környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Szépia Bio & Art Hotel Budapest
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Nyári vakáció - előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX