Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással.

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat
Mindig Balaton
2024.05.30-ig

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2016. augusztus 15.családjával járt itt
2016 augusztus 10-én szerettük volna kipróbálni az éttermet, de nem sikerült. Reggel indultunk Budapestre és a honlapon megnéztük a nyitvatartási időt, amely 12-01-ig szólt. A vár megnézése után 14 órára értünk az étteremhez. Az ajtó nyitva, zárva tábla nem volt kihelyezve.
2016. június 3.barátokkal járt itt
Családommal és baráti társasággal is ünnepeltünk már a Dzsungel étteremben. Az ételekkel mennyiségben és minőségben elégedettek voltunk. Az italválaszték megfelelt az elvárásunknak. Érdekessége az étteremnek, hogy mindegyik terme más hangulatot áraszt. Az ételek neve mosolyt csal a vendégek arcára. A kiszolgálás kedves, figyelmes. Bátran ajánlom kisebb összejövetelek helyszínéül.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Párommal már több alkalommal voltunk a Dzsungelben, mindig más témájú terembe ültünk eddig, mindet nagyon szerettük. Egyedülálló, hogy minden termet más tematikára rendeztek be (akvárium, szavanna, dzsungel), és ennek megfelelő a belső dekoráció is, sőt az étlapon az ételek rafinált elnevezése is igazodik a témához.
2016. május 3.gyerekekkel járt itt
2x is jártam már itt! Nagyon tetszett a hely! ! A fantázia nevekkel ellátott ételek bőségesek és finomak! ! Az édesességek meg friss alapanyagokkal készülnek és házias jellegűek ezért nagyon ízletesek! ! Az itallap sajnos nem bőséges több koktéllal még beleférne. Egy kis műsort is el tudnák képzelni.
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Mielőtt a gyermekeim elvittek az étterembe,sokat meséltek róla. Ők már néhányszor jártak ott. Barátokkal,rokonokkal,vagy csak kettesben. A kiváncsiságom felcsigázták,miután beszámoltak hogy többféle terem van,különböző stílusba kialakitva. Dzsungel,szavanna,óceán,kalóz. Az étlapot is úgy állították össze.
Ezüst fokozatú értékelő
2016. március 23.családjával járt itt
Az étterem különleges miliővel rendelkezik. Az étlap is számunkra újszerű volt. A vendégfogadás és kiszolgálás igen figyelmes, és udvarias. Az ételek különlegesek, finomak és szépek is. Az egyetlen bökkenőt a paleonak minősített finomságok tanulmányozásakor éltük meg.
2016. március 19. járt itt
Már több alkalommal jártunk az étteremben, legutóbb egy kisebb baráti társasággal. Rendkívül hangulatos hely. A kiszolgálás nagyon udvarias volt minden alkalommal, bár kissé lassú. Az ételek íz és ár szempontjából is megfelelőek. Az kalóz terem közvetlenül a konyha mellett van, ezért ott a nagyon erős étel és olajszagot teljesen magába szívta a kabátunk, mehetett utána egyből a mosásba. Más termeinél nem volt ilyen problémánk.
Kiváló 2016. február 18., kollégákkal járt itt
Másodszor voltunk itt, legutóbb főnökeimmel. A helynek nagyon tetszik a különleges kialakítása! Az ételek finomak, megfelelő mennyiségűek (bár 1. alkalommal páromnak kicsit kevés volt). Az árak nem vészesek. A kiszolgálással nem volt gond. De hozzá kell tegyem, délután 3 körül mentünk, szinte üres volt az étterem, a felszolgáló mégis kicsit unta már, hogy az ételrendelés helyett beszélgetünk. Összességében jó volt, biztosan megyünk még!
Kiváló 2016. január 27.a párjával járt itt
Welcome to the Jungle, akár a GunsN'Roses is fogadhatott volna így a bejáratnál. Maga az ötlet tetszett, hogy különböző termek vannak, mert eddig ilyen kreatív megoldásról nem is hallottam. Mi a Kalóz termet választottuk, régi fapadok, tengerész elemek. Az ételek finom és kiadós adagot adnak, viszont a kiszolgálás picit lassú volt.
Szörnyű 2016. január 26.családjával járt itt
Decemberben emailben jeleztük az étteremnek,hogy jan. 26-án szeretnénk menni a kalóz terembe amit 24-én telefonon is megerősítettünk. Nagyon vártam,mert kíváncsi voltam erre az érdekes helyre. Este 7-re volt foglalásunk, amikor megérkeztünk egy fiatalember fogadott és a bejárattól 3 m-re lévő asztalhoz vezetett,h itt az asztalunk.
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestJókai u. 30.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi