Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 12.
A termek hangulatosak. Mi a Dzsungel teremben voltunk, de megnéztük a többit is. Az ételek fantasztikusak és hatalmas adagok. A különleges kengurusteak és struccgulyás sajnos kimaradt, mert senki nem merte bevállalni. A kiszolgáló személyzet udvarias, a kiszolgálás megfelelő. A desszert? ? Na az embert próbáló! ! Isteni és óriási! ! !

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó estét töltöttünk el a barátainkkal a Dzsungel étterem sivatag helyiségben! A kiszolgálás szuper volt, az ételek mennyisége és ízvilága szintén első osztályú. Az árak megfizethetőek és az étterem hangulata kiváló! Nem utolsó szempont, hogy az ételekre nem kellett hosszú fél órákat várni, meglepően gyors volt a kiszolgálás!

2013. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy kollégánkat búcsúztattuk ott, 10 főre foglaltunk asztalt az óceán helyiségben. Nagyon jópofa a dekoráció. Az ételek nagyon finomak voltak, ár-érték arány megfelelő. Én a ház sörét ittam, nagyon finom volt, a kellemesen hideg, a fizetésnél lepődtem meg, mert nagyon olcsó volt. Azt mondták azért, mert helyben főzik.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal jártam ott nagyon jól éreztük magunkat.A környezet csodálatos az ételek is finomak voltak. A kiszolgálás első osztályú. . Az árak megfizethetőek. Az étel mennyiség elegendő. Nagyon figyelmes a személyzet. Családosok számára is szerintem kiváló lehetőség a kikapcsolódásra finom ételek kipróbálására. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négyesben látogattuk meg a Dzsungel éttermet, amit egyik barátom ajánlott figyelmünkbe. A hely egyedi, bár nem kell csúcskategóriára számítani (nyilván nem is az). Ár/érték tekintetében rendben volt, a kiszolgálás első osztályú. Kedves pincérlányok, gyors kiszolgálás, finom ételek. Ezek alapján újra elmennénk, de sajnos olyan negatív élmény ért minket, amit eddig egyetlen étteremben sem tapasztaltunk.

Értékelt: 2013. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párom a 6. hónapfordulónkon vitt el ebbe az étterembe. Az óceán terembe kérte a foglalást, ami nagyon jó választás volt, főleg, hogy otthon is van akváriumunk! :)
Az ételek nagyon finomak voltak, és a kiszolgálás is nagyon kedves volt! :) És biztos vagyok benne, hogy visszafogunk még menni! :) Mindenkinek csak ajánlani tudom!! :)

Értékelt: 2013. november 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal az évfordulónkat töltöttük a Dzsungelben. Imádtuk! A kiszolgálás nagyon kedves, minden pincér mosolygós, udvarias. Nagyon segítőkészek. Előre foglaltunk asztalt, de sajnos nem értünk oda időben, ezt jeleztem is telefonon de sajnos pontos időpontot nem tudtam adni az érkezésünkről, Ők mégis tartották az asztalt.

Értékelt: 2013. november 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Visszajáró vendégek vagyunk párommal! Minden évfordulón, szülinapon ide jövünk, már hagyomány lett belőle! Nagyon kedvesek a pincérek, nagyon finom volt mindig minden! Gyorsak, ügyesek! Nem utolsó sorban, nagyon hangulatos hely! Az állandó, magas minőség miatt ez a hagyomány tovább is élni fog! :) A kedvencünk a kaktusz virága, valamint a gombaleves!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 25. - 5 látogató hasznosnak vélte
Már régóta terveztem, hogy ellátogatunk ide, de valahogy elmaradt, mert innen-onnan még évekkel ezelött azt hallottam, hogy a konyha nem olyan jó. Hát aki ezt anno mondta, azzal ma szívesen vitába szállnék. Nagyon finomat ettünk. A Moby Dick Zsákmány azaz Erdei tejfölös gombaleves valami isteni. És ha már a leves jó, nehéz elrontani a többit!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal 2,5 éves évfordulónkat ünnepeltük az étteremben, amely igazán különlegesen sikerült. Csodálatos az étterem berendezése, a hangok és a fények még különlegesebbé tették az élményt. Mi a dzsungel termet választottuk, amit nem bántunk meg. A felszolgáló hölgy nagyon kedves és segítőkész volt, megérdemelte a borravalót.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.415,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.186 - 53.052,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
2021.05.10. - 2023.01.01.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 14.082 - 70.068,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
2020.10.22. - 2022.03.31.
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.545,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.683 - 19.141,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.31.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.464 - 27.048,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, pálinka múzeum belépővel, pálinka kóstolóval, wellness-részleg használattal
2021.05.24. - 2021.12.22.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szabadtéri Élménystrand, Fedett Fürdőnk, és Vitál Központ használattal, kedvezményekkel, parkolással
2021.06.14. - 2021.08.31.
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 7.551 - 24.585,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.03.11. - 2022.12.28.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.269 - 26.737,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.820 - 26.078,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.05.01. - 2022.01.09.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX