Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal jártam ott nagyon jól éreztük magunkat.A környezet csodálatos az ételek is finomak voltak. A kiszolgálás első osztályú. . Az árak megfizethetőek. Az étel mennyiség elegendő. Nagyon figyelmes a személyzet. Családosok számára is szerintem kiváló lehetőség a kikapcsolódásra finom ételek kipróbálására. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négyesben látogattuk meg a Dzsungel éttermet, amit egyik barátom ajánlott figyelmünkbe. A hely egyedi, bár nem kell csúcskategóriára számítani (nyilván nem is az). Ár/érték tekintetében rendben volt, a kiszolgálás első osztályú. Kedves pincérlányok, gyors kiszolgálás, finom ételek. Ezek alapján újra elmennénk, de sajnos olyan negatív élmény ért minket, amit eddig egyetlen étteremben sem tapasztaltunk.

Értékelt: 2013. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párom a 6. hónapfordulónkon vitt el ebbe az étterembe. Az óceán terembe kérte a foglalást, ami nagyon jó választás volt, főleg, hogy otthon is van akváriumunk! :)
Az ételek nagyon finomak voltak, és a kiszolgálás is nagyon kedves volt! :) És biztos vagyok benne, hogy visszafogunk még menni! :) Mindenkinek csak ajánlani tudom!! :)

Értékelt: 2013. november 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal az évfordulónkat töltöttük a Dzsungelben. Imádtuk! A kiszolgálás nagyon kedves, minden pincér mosolygós, udvarias. Nagyon segítőkészek. Előre foglaltunk asztalt, de sajnos nem értünk oda időben, ezt jeleztem is telefonon de sajnos pontos időpontot nem tudtam adni az érkezésünkről, Ők mégis tartották az asztalt.

Értékelt: 2013. november 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Visszajáró vendégek vagyunk párommal! Minden évfordulón, szülinapon ide jövünk, már hagyomány lett belőle! Nagyon kedvesek a pincérek, nagyon finom volt mindig minden! Gyorsak, ügyesek! Nem utolsó sorban, nagyon hangulatos hely! Az állandó, magas minőség miatt ez a hagyomány tovább is élni fog! :) A kedvencünk a kaktusz virága, valamint a gombaleves!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 25. - 5 látogató hasznosnak vélte
Már régóta terveztem, hogy ellátogatunk ide, de valahogy elmaradt, mert innen-onnan még évekkel ezelött azt hallottam, hogy a konyha nem olyan jó. Hát aki ezt anno mondta, azzal ma szívesen vitába szállnék. Nagyon finomat ettünk. A Moby Dick Zsákmány azaz Erdei tejfölös gombaleves valami isteni. És ha már a leves jó, nehéz elrontani a többit!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal 2,5 éves évfordulónkat ünnepeltük az étteremben, amely igazán különlegesen sikerült. Csodálatos az étterem berendezése, a hangok és a fények még különlegesebbé tették az élményt. Mi a dzsungel termet választottuk, amit nem bántunk meg. A felszolgáló hölgy nagyon kedves és segítőkész volt, megérdemelte a borravalót.

2013. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 24. - 6 látogató hasznosnak vélte
Párom születésnapi vacsoráját tartottuk itt, a kalózos teremben. Az egész étterem nagyon hangulatos. A felszolgáló kedves és gyors volt, folyamatosan ránk figyelt. A személyzet a tortával mindenben segített. Az ételek nagyon kiadósak és tényleg finomak voltak. A 15 fős társaságból mindenki elégedett volt. Az ár/érték arány szerintem remek, a berendezés tényleg hangulatos.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon ajánlom mindenkinek, kiváló a kiszolgálás az árak is elfogadhatóak!!! A hangulat tökéletes, ha kérünk zenét is.Ajánlott hétvégén menni, mert akkor több az akció. :) Baráti társaságok is szervezhetnek rendezvényeket náluk. Mindig vannak akcióik!!!
Akár minden hónapban eljönnénk ide...

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek nagyon finomak voltak,a kiszolgálás is rendben volt. Az ismerősöknek is nagyon tetszett. Egészen addig,amíg fizetni nem kellett. Úgy volt,hogy mi fizetünk,de az ismerősök fizettek végül és a szerviz díj is a számlájukon volt. Az étlap minden oldalán a következő felírat látható nagy betűkkel: "A számla végösszegéhez 10% szerviz díjat számolunk,amennyiben Ön elégedett volt a kiszolgálással.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.17. - 2019.04.22.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.10.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 11.112 - 20.096,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.585 - 34.331,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.05.31.
Szirák
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.18. - 2019.12.28.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.29. - 2019.12.29.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.06.15.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.04.23. - 2020.04.18.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2019.12.31.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.18. - 2020.04.18.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Napi ár 2 vagy több főre
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Wellness harmónia (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX