Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással.

Forest Hills Hotel & Golf Zirc - Napi árak félpanziós ellátással
Puchner pihenés félpanziós ellátással
Puchner Kastélyszálló Bikal

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2014. január 27.barátokkal járt itt
Nagyon jó estét töltöttünk el a barátainkkal a Dzsungel étterem sivatag helyiségben! A kiszolgálás szuper volt, az ételek mennyisége és ízvilága szintén első osztályú. Az árak megfizethetőek és az étterem hangulata kiváló! Nem utolsó szempont, hogy az ételekre nem kellett hosszú fél órákat várni, meglepően gyors volt a kiszolgálás!
Kiváló 2014. január 11., kollégákkal járt itt
Egy kollégánkat búcsúztattuk ott, 10 főre foglaltunk asztalt az óceán helyiségben. Nagyon jópofa a dekoráció. Az ételek nagyon finomak voltak, ár-érték arány megfelelő. Én a ház sörét ittam, nagyon finom volt, a kellemesen hideg, a fizetésnél lepődtem meg, mert nagyon olcsó volt. Azt mondták azért, mert helyben főzik.
2013. december 27.a párjával járt itt
A párommal jártam ott nagyon jól éreztük magunkat. A környezet csodálatos az ételek is finomak voltak. A kiszolgálás első osztályú. . Az árak megfizethetőek. Az étel mennyiség elegendő. Nagyon figyelmes a személyzet. Családosok számára is szerintem kiváló lehetőség a kikapcsolódásra finom ételek kipróbálására. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2013. december 10.a párjával járt itt
Négyesben látogattuk meg a Dzsungel éttermet, amit egyik barátom ajánlott figyelmünkbe. A hely egyedi, bár nem kell csúcskategóriára számítani (nyilván nem is az). Ár/érték tekintetében rendben volt, a kiszolgálás első osztályú. Kedves pincérlányok, gyors kiszolgálás, finom ételek.
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
A párom a 6. hónapfordulónkon vitt el ebbe az étterembe. Az óceán terembe kérte a foglalást, ami nagyon jó választás volt, főleg, hogy otthon is van akváriumunk! :)
Az ételek nagyon finomak voltak, és a kiszolgálás is nagyon kedves volt! :) És biztos vagyok benne, hogy visszafogunk még menni! :) Mindenkinek csak ajánlani tudom! ! :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Párommal az évfordulónkat töltöttük a Dzsungelben. Imádtuk! A kiszolgálás nagyon kedves, minden pincér mosolygós, udvarias. Nagyon segítőkészek. Előre foglaltunk asztalt, de sajnos nem értünk oda időben, ezt jeleztem is telefonon de sajnos pontos időpontot nem tudtam adni az érkezésünkről, Ők mégis tartották az asztalt.
Kiváló 2013. november 17.a párjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk párommal! Minden évfordulón, szülinapon ide jövünk, már hagyomány lett belőle! Nagyon kedvesek a pincérek, nagyon finom volt mindig minden! Gyorsak, ügyesek! Nem utolsó sorban, nagyon hangulatos hely! Az állandó, magas minőség miatt ez a hagyomány tovább is élni fog! :) A kedvencünk a kaktusz virága, valamint a gombaleves! :)
Kiváló 2013. október 25.a párjával járt itt
Már régóta terveztem, hogy ellátogatunk ide, de valahogy elmaradt, mert innen-onnan még évekkel ezelött azt hallottam, hogy a konyha nem olyan jó. Hát aki ezt anno mondta, azzal ma szívesen vitába szállnék. Nagyon finomat ettünk. A Moby Dick Zsákmány azaz Erdei tejfölös gombaleves valami isteni. És ha már a leves jó, nehéz elrontani a többit!
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 77 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 24., csoporttal járt itt
Párom születésnapi vacsoráját tartottuk itt, a kalózos teremben. Az egész étterem nagyon hangulatos. A felszolgáló kedves és gyors volt, folyamatosan ránk figyelt. A személyzet a tortával mindenben segített. Az ételek nagyon kiadósak és tényleg finomak voltak. A 15 fős társaságból mindenki elégedett volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 16.a párjával járt itt
Nagyon ajánlom mindenkinek, kiváló a kiszolgálás az árak is elfogadhatóak!!! A hangulat tökéletes, ha kérünk zenét is.Ajánlott hétvégén menni, mert akkor több az akció. :) Baráti társaságok is szervezhetnek rendezvényeket náluk. Mindig vannak akcióik!!!
Akár minden hónapban eljönnénk ide...
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestJókai u. 30.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi