Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó estét töltöttünk el a barátainkkal a Dzsungel étterem sivatag helyiségben! A kiszolgálás szuper volt, az ételek mennyisége és ízvilága szintén első osztályú. Az árak megfizethetőek és az étterem hangulata kiváló! Nem utolsó szempont, hogy az ételekre nem kellett hosszú fél órákat várni, meglepően gyors volt a kiszolgálás!

2013. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy kollégánkat búcsúztattuk ott, 10 főre foglaltunk asztalt az óceán helyiségben. Nagyon jópofa a dekoráció. Az ételek nagyon finomak voltak, ár-érték arány megfelelő. Én a ház sörét ittam, nagyon finom volt, a kellemesen hideg, a fizetésnél lepődtem meg, mert nagyon olcsó volt. Azt mondták azért, mert helyben főzik.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal jártam ott nagyon jól éreztük magunkat.A környezet csodálatos az ételek is finomak voltak. A kiszolgálás első osztályú. . Az árak megfizethetőek. Az étel mennyiség elegendő. Nagyon figyelmes a személyzet. Családosok számára is szerintem kiváló lehetőség a kikapcsolódásra finom ételek kipróbálására. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négyesben látogattuk meg a Dzsungel éttermet, amit egyik barátom ajánlott figyelmünkbe. A hely egyedi, bár nem kell csúcskategóriára számítani (nyilván nem is az). Ár/érték tekintetében rendben volt, a kiszolgálás első osztályú. Kedves pincérlányok, gyors kiszolgálás, finom ételek. Ezek alapján újra elmennénk, de sajnos olyan negatív élmény ért minket, amit eddig egyetlen étteremben sem tapasztaltunk.

Értékelt: 2013. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párom a 6. hónapfordulónkon vitt el ebbe az étterembe. Az óceán terembe kérte a foglalást, ami nagyon jó választás volt, főleg, hogy otthon is van akváriumunk! :)
Az ételek nagyon finomak voltak, és a kiszolgálás is nagyon kedves volt! :) És biztos vagyok benne, hogy visszafogunk még menni! :) Mindenkinek csak ajánlani tudom!! :)

Értékelt: 2013. november 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal az évfordulónkat töltöttük a Dzsungelben. Imádtuk! A kiszolgálás nagyon kedves, minden pincér mosolygós, udvarias. Nagyon segítőkészek. Előre foglaltunk asztalt, de sajnos nem értünk oda időben, ezt jeleztem is telefonon de sajnos pontos időpontot nem tudtam adni az érkezésünkről, Ők mégis tartották az asztalt.

Értékelt: 2013. november 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Visszajáró vendégek vagyunk párommal! Minden évfordulón, szülinapon ide jövünk, már hagyomány lett belőle! Nagyon kedvesek a pincérek, nagyon finom volt mindig minden! Gyorsak, ügyesek! Nem utolsó sorban, nagyon hangulatos hely! Az állandó, magas minőség miatt ez a hagyomány tovább is élni fog! :) A kedvencünk a kaktusz virága, valamint a gombaleves!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 25. - 5 látogató hasznosnak vélte
Már régóta terveztem, hogy ellátogatunk ide, de valahogy elmaradt, mert innen-onnan még évekkel ezelött azt hallottam, hogy a konyha nem olyan jó. Hát aki ezt anno mondta, azzal ma szívesen vitába szállnék. Nagyon finomat ettünk. A Moby Dick Zsákmány azaz Erdei tejfölös gombaleves valami isteni. És ha már a leves jó, nehéz elrontani a többit!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal 2,5 éves évfordulónkat ünnepeltük az étteremben, amely igazán különlegesen sikerült. Csodálatos az étterem berendezése, a hangok és a fények még különlegesebbé tették az élményt. Mi a dzsungel termet választottuk, amit nem bántunk meg. A felszolgáló hölgy nagyon kedves és segítőkész volt, megérdemelte a borravalót.

2013. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 24. - 6 látogató hasznosnak vélte
Párom születésnapi vacsoráját tartottuk itt, a kalózos teremben. Az egész étterem nagyon hangulatos. A felszolgáló kedves és gyors volt, folyamatosan ránk figyelt. A személyzet a tortával mindenben segített. Az ételek nagyon kiadósak és tényleg finomak voltak. A 15 fős társaságból mindenki elégedett volt. Az ár/érték arány szerintem remek, a berendezés tényleg hangulatos.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 12.556,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.11.30.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni forralt borral, forró csokival, bejglivel vagy kaláccsal, szauna használattal
2019.12.26. - 2019.12.30.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2020.04.30.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.06.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávé és tea fogyasztással, mini-wellness használattal
2019.12.06. - 2019.12.22.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 9.965,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.05.31.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.133 - 13.621,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.03.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 61.375,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.12.06. - 2019.12.31.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 18.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX