Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hangulatú étterem, a nyugatitól nem messze. 4 terem közül lehet választani. Nagyon jól van kialakítva belülről, tényleg igazi dzsungel hangulatú. Az ételek nagyon finomak és bőséges adagok! A honlapjukon képekkel illusztrált étlapon böngészhettek az ételek között, valamint virtuális túrát tehettek a 4 különböző hangulatú teremben!

2012. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Dzsungelben életemben egyszer jártam ez idáig, de teljesen lenyűgözött a hely által nyújtotta környezet, így rögtön a kedvenc éttermeim közé került. Az izgalmasan berendezett helyszínek valóban azt az érzetet keltik, mintha egy dzsungelben járna az ember, ezt még hanghatásokkal is fokozzák. Az étlapon különböző fantázianevekkel vannak ellátva a fogások, ez szintén a hely különlegessége.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Immár 4. alkalommal látogattam meg az éttermet. Az étlap választékos legalább 50 féle ételt kínálnak. Az ár-érték arány kíváló. Mindenkinek bátran ajánlom a „Bujkáló Ormányost”, aki szereti a görögös ízeket. Az étlapon mindenfajta étel megtalálható, így minden ember ízlésvilágát kielégíti.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.764 - 11.780,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.18. - 2020.04.18.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Napi ár 2 vagy több főre
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Wellness harmónia (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX