Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Legutóbb húsvét hétfőn látogattunk el az étterembe. Érdekes a hely berendezkedése, különböző szavanna, dzsungel tárul a szemünk elé és szavanna hangjai elevenednek fel. Már többször jártam az étteremben, nagyon szeretem. A kacsa és liba bőségtál eleget tesz a nevének, ugyanis maximálisan jól lehet tőle lakni és finom is, az ételválaszték is bő.

2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőm diplomaosztóját ünnepeltük ezen az extrém hangulatú helyen. Nagyon ötletesen van kialakítva az asztalok elhelyezkedése a különböző termekben. Ez alkalommal a dzsungel folyosót választottuk, de töltöttem már el vidám perceket az óceános teremben is. Ha valaki az ételek terén is extrémebb dolgokra vágyik, akkor nyugodtan választhatja ezt az éttermet.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hangulatú étterem, a nyugatitól nem messze. 4 terem közül lehet választani. Nagyon jól van kialakítva belülről, tényleg igazi dzsungel hangulatú. Az ételek nagyon finomak és bőséges adagok! A honlapjukon képekkel illusztrált étlapon böngészhettek az ételek között, valamint virtuális túrát tehettek a 4 különböző hangulatú teremben!

2012. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Dzsungelben életemben egyszer jártam ez idáig, de teljesen lenyűgözött a hely által nyújtotta környezet, így rögtön a kedvenc éttermeim közé került. Az izgalmasan berendezett helyszínek valóban azt az érzetet keltik, mintha egy dzsungelben járna az ember, ezt még hanghatásokkal is fokozzák. Az étlapon különböző fantázianevekkel vannak ellátva a fogások, ez szintén a hely különlegessége.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Immár 4. alkalommal látogattam meg az éttermet. Az étlap választékos legalább 50 féle ételt kínálnak. Az ár-érték arány kíváló. Mindenkinek bátran ajánlom a „Bujkáló Ormányost”, aki szereti a görögös ízeket. Az étlapon mindenfajta étel megtalálható, így minden ember ízlésvilágát kielégíti.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 15.529 - 17.937,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2019.12.06. - 2020.12.06.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 15.388,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX