Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014.12.03. Voltunk itt a párommal. Sajnos a termék fullon voltak, de a bárban vacsorázni is nagyon jó volt. Az ételek nagyon finomak, hatalmas adagok. A desszertet nem tudtam már megenni teljesen! A kiszolgálás remek volt! Ajánlom mindenkinek a helyet!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 23. - 5 látogató hasznosnak vélte
Évforduló alkalmából akartam meglepni páromat egy rendhagyó környezetben elfogyasztott vacsorával. Telefonos foglalásnál jelezték,hogy konkrét terembe kért foglalást nem tudnak teljesíteni. . . . . Azért megkértem őket ha lesz szabad hely,akkor az óceáni vagy a dzsungel terembe szeretnénk vacsorázni. Volt hely mégis a szavannába kaptunk asztalt. .

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 10.
2015. 10. 09-én barátainkkal költöttünk el egy kiváló ebédet. Az "Óceán" barlangban foglaltunk helyet, hangulatos, nyugodt légkörben. Az akváriumok látványát csak az ételek szépsége múlta felül. Ízletes, bőséges ebédünket szekszárdi borral öblögettük le. A pincérek udvariasak, mosolygósak, előzékenyek voltak. Az el nem fogyasztott ételeket becsomagolták, ahogy láttam, nem csak nekünk.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
Az 5. Házassági évfordulónkat töltöttük itt a férjemmel. Szuper hely. Nem foglaltunk asztalt,de a nagy fogalom ellenére nagyon hamar kaptunk asztalt. Kedves pincérek , kitűnő felszolgàlás. Az étel adag pedig hatalmas. A testépítő férjem sem tudott megenni mindent,pedig ő aztán szeret enni. Az árak pedig alacsonyak az adaghoz képest.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eddig a legjobb hely, ahol csak voltam! Kb 6x voltam már a helyen és megunhatatlan. Családdal, párommal egyaránt. Csodálatos a díszlet, az ételek jó árban vannak és bőségesek. A 120 kilós édesapám is jóllakott, és ez elárul valamit! A kiszolgálás megfelelő. A főételek fantasztikusak voltak, és a desszert is mennyei.
Balatonberény

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Hétköznap este 6 óra körül kerestük fel az éttermet, ha az interneten nem olvasunk róla, biztosan elmegyünk mellette. A szerény adottságokkal rendelkező helyből nagyon szép eredményt sikerült kihozni, tényleg a természet közelében érezheti magát a vendég. A terráriumokban hüllők, kigyók látható, egy másik tereben akváriumok halakkal.

2055 hasznos szavazat
2015. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. május 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Munkatársaimmal jártunk a Dzsungel étteremben egy pénteki estén. Ez volt itt a 2. látogatásom, évekkel ezelőtt, szintén a kollégákkal már ettünk itt, de azóta a hely sokat változott, még "dzsungelesebb" lett. A bejáratot követő első teremben a falnál lévő terráriumokban hüllők laknak, óriáskígyó, gekkó és tüskés agámák is.

Mobilról küldte. | 2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az 5. évfordulonkat ünnepeltük itt a párommal. Többször is hallottam már az étteremröl de még soha nem voltunk itt, végül ezt választottuk és a lehető legjobb döntés volt :-) A felszolgáló rendkívül kedves és udvarias volt!

2015. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már az online asztalfoglalásra is egy napot kellett várni. A nevezett napon a család jött volna össze szülinapot ünnepelni az étteremben. Végül nem ettünk itt. Egyrészt hosszú percekbe telt, mire sikerült kiókumlálniuk, hogy hol az asztalunk, aztán bevezettek a "kalóz részlegbe", ahol a legdurvább olajszag fogadott, amit valaha megéltem.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyobb társasággal - köztük gyerekekkel - jártunk itt. Az Óceán teremben foglaltunk asztlat. A berendezés és dekoráció nagyon hangulatos volt, bár az egyik akvárium letakarva szomorkodott. . . A kiszolgálás nagyon figyelmes volt. A választok ételek finomak és szépek voltak. Az adagok megfelelőek. A desszertek többsége is nagyon jó volt, bár a brownie kicsit szárazra sikerült.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.604 - 9.770,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.05.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.07.01. - 2019.08.31.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.08.23. - 2020.06.25.
Jagelló Business Hotel
2019.06.25. - 2019.09.23.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.05.23.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 16.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Páty
2019.06.26. - 2019.09.14.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2019.06.18. - 2019.09.01.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 26.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.28. - 2020.01.03.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX