Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal voltunk ennek a helynek a vendégei, a fiam a párjával már járt ott, ők ajánlották. A hely "elég érdekes", emiatt nem felel meg feltétlenül mindenkinek, választáskor célszerű tudni, hogy "mire adja a fejét" a vendég. Különböző termek vannak, amik a terem nevének megfelelően vannak kialakítva.

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőm szülinapján voltunk itt ebédelni. Sajnos ahova akartuk foglalni az asztalt már nem lehetett. De igazából az összes termük nagyon különleges és nagyon hangulatos. Hatalmas adagokat kaptunk. Alig bírtuk megenni. Az árak is elfogadhatóak. A kiszolgálás is rendben volt. Összegezve, mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet, mert fantasztikus!

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos egyedi hely, remek kiszolgálás 2-3 óra kikapcsolódás a rohanó világból. Az étel mennyisége nagy ízvilága kiváló . Gyors kiszolgálás. Tetszenek az élő állatok az akváriumok látványosak. Ottjártunkkor kalózterembe valódi kalózbuli volt. Jó helyen van vacsora után egy hangulatos séta a belvárosba levezetésnek. Egy pici negatívum 1 Wc van csak .

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014.12.03. Voltunk itt a párommal. Sajnos a termék fullon voltak, de a bárban vacsorázni is nagyon jó volt. Az ételek nagyon finomak, hatalmas adagok. A desszertet nem tudtam már megenni teljesen! A kiszolgálás remek volt! Ajánlom mindenkinek a helyet!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 23. - 5 látogató hasznosnak vélte
Évforduló alkalmából akartam meglepni páromat egy rendhagyó környezetben elfogyasztott vacsorával. Telefonos foglalásnál jelezték,hogy konkrét terembe kért foglalást nem tudnak teljesíteni. . . . . Azért megkértem őket ha lesz szabad hely,akkor az óceáni vagy a dzsungel terembe szeretnénk vacsorázni. Volt hely mégis a szavannába kaptunk asztalt. .
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 10.
2015. 10. 09-én barátainkkal költöttünk el egy kiváló ebédet. Az "Óceán" barlangban foglaltunk helyet, hangulatos, nyugodt légkörben. Az akváriumok látványát csak az ételek szépsége múlta felül. Ízletes, bőséges ebédünket szekszárdi borral öblögettük le. A pincérek udvariasak, mosolygósak, előzékenyek voltak. Az el nem fogyasztott ételeket becsomagolták, ahogy láttam, nem csak nekünk.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
Az 5. Házassági évfordulónkat töltöttük itt a férjemmel. Szuper hely. Nem foglaltunk asztalt,de a nagy fogalom ellenére nagyon hamar kaptunk asztalt. Kedves pincérek , kitűnő felszolgàlás. Az étel adag pedig hatalmas. A testépítő férjem sem tudott megenni mindent,pedig ő aztán szeret enni. Az árak pedig alacsonyak az adaghoz képest.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eddig a legjobb hely, ahol csak voltam! Kb 6x voltam már a helyen és megunhatatlan. Családdal, párommal egyaránt. Csodálatos a díszlet, az ételek jó árban vannak és bőségesek. A 120 kilós édesapám is jóllakott, és ez elárul valamit! A kiszolgálás megfelelő. A főételek fantasztikusak voltak, és a desszert is mennyei.
Balatonberény

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Hétköznap este 6 óra körül kerestük fel az éttermet, ha az interneten nem olvasunk róla, biztosan elmegyünk mellette. A szerény adottságokkal rendelkező helyből nagyon szép eredményt sikerült kihozni, tényleg a természet közelében érezheti magát a vendég. A terráriumokban hüllők, kigyók látható, egy másik tereben akváriumok halakkal.
Kôszeg
Gyöngyös

2015. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. május 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Munkatársaimmal jártunk a Dzsungel étteremben egy pénteki estén. Ez volt itt a 2. látogatásom, évekkel ezelőtt, szintén a kollégákkal már ettünk itt, de azóta a hely sokat változott, még "dzsungelesebb" lett. A bejáratot követő első teremben a falnál lévő terráriumokban hüllők laknak, óriáskígyó, gekkó és tüskés agámák is.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.940 - 22.761,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.29. - 2021.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.29. - 2020.11.22.
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.940 - 19.056,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.29. - 2021.10.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szilveszteri műsoros gálavacsorával, Gáspár Lacival, tűzijátékkal, tombolával, wellness-részleg használattal, gyermek animációval
2020.12.31. - 2021.01.03.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.228 - 18.897,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.08.31.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.587 - 13.057,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.09.12.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
4 nap/3 éjszaka 15.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, szobai bekészítéssel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.26. - 2020.12.31.
Green Garden Plus Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.240 - 7.770,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.29. - 2022.01.02.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.29. - 2021.01.03.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.358 - 30.602,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.29. - 2021.09.30.
Boutique Residence Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.951,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.826 - 30.100,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.23.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX