Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőm szülinapján voltunk itt ebédelni. Sajnos ahova akartuk foglalni az asztalt már nem lehetett. De igazából az összes termük nagyon különleges és nagyon hangulatos. Hatalmas adagokat kaptunk. Alig bírtuk megenni. Az árak is elfogadhatóak. A kiszolgálás is rendben volt. Összegezve, mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet, mert fantasztikus!

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos egyedi hely, remek kiszolgálás 2-3 óra kikapcsolódás a rohanó világból. Az étel mennyisége nagy ízvilága kiváló . Gyors kiszolgálás. Tetszenek az élő állatok az akváriumok látványosak. Ottjártunkkor kalózterembe valódi kalózbuli volt. Jó helyen van vacsora után egy hangulatos séta a belvárosba levezetésnek. Egy pici negatívum 1 Wc van csak .

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014.12.03. Voltunk itt a párommal. Sajnos a termék fullon voltak, de a bárban vacsorázni is nagyon jó volt. Az ételek nagyon finomak, hatalmas adagok. A desszertet nem tudtam már megenni teljesen! A kiszolgálás remek volt! Ajánlom mindenkinek a helyet!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 23. - 5 látogató hasznosnak vélte
Évforduló alkalmából akartam meglepni páromat egy rendhagyó környezetben elfogyasztott vacsorával. Telefonos foglalásnál jelezték,hogy konkrét terembe kért foglalást nem tudnak teljesíteni. . . . . Azért megkértem őket ha lesz szabad hely,akkor az óceáni vagy a dzsungel terembe szeretnénk vacsorázni. Volt hely mégis a szavannába kaptunk asztalt. .
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 10.
2015. 10. 09-én barátainkkal költöttünk el egy kiváló ebédet. Az "Óceán" barlangban foglaltunk helyet, hangulatos, nyugodt légkörben. Az akváriumok látványát csak az ételek szépsége múlta felül. Ízletes, bőséges ebédünket szekszárdi borral öblögettük le. A pincérek udvariasak, mosolygósak, előzékenyek voltak. Az el nem fogyasztott ételeket becsomagolták, ahogy láttam, nem csak nekünk.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
Az 5. Házassági évfordulónkat töltöttük itt a férjemmel. Szuper hely. Nem foglaltunk asztalt,de a nagy fogalom ellenére nagyon hamar kaptunk asztalt. Kedves pincérek , kitűnő felszolgàlás. Az étel adag pedig hatalmas. A testépítő férjem sem tudott megenni mindent,pedig ő aztán szeret enni. Az árak pedig alacsonyak az adaghoz képest.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eddig a legjobb hely, ahol csak voltam! Kb 6x voltam már a helyen és megunhatatlan. Családdal, párommal egyaránt. Csodálatos a díszlet, az ételek jó árban vannak és bőségesek. A 120 kilós édesapám is jóllakott, és ez elárul valamit! A kiszolgálás megfelelő. A főételek fantasztikusak voltak, és a desszert is mennyei.
Balatonberény

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Hétköznap este 6 óra körül kerestük fel az éttermet, ha az interneten nem olvasunk róla, biztosan elmegyünk mellette. A szerény adottságokkal rendelkező helyből nagyon szép eredményt sikerült kihozni, tényleg a természet közelében érezheti magát a vendég. A terráriumokban hüllők, kigyók látható, egy másik tereben akváriumok halakkal.
Cegléd
Gyöngyös

2015. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. május 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Munkatársaimmal jártunk a Dzsungel étteremben egy pénteki estén. Ez volt itt a 2. látogatásom, évekkel ezelőtt, szintén a kollégákkal már ettünk itt, de azóta a hely sokat változott, még "dzsungelesebb" lett. A bejáratot követő első teremben a falnál lévő terráriumokban hüllők laknak, óriáskígyó, gekkó és tüskés agámák is.

Mobilról küldte. | 2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az 5. évfordulonkat ünnepeltük itt a párommal. Többször is hallottam már az étteremröl de még soha nem voltunk itt, végül ezt választottuk és a lehető legjobb döntés volt :-) A felszolgáló rendkívül kedves és udvarias volt!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.640 - 66.434,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.04.02.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.08. - 2020.12.20.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.07. - 2021.04.07.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.000 - 58.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2021.01.03.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borospince látogatással, locsoló bállal, húsvéti kalács sütéssel, tájház látogatás lovas kocsival, kézműves foglalkozásokkal
2020.04.11. - 2020.04.13.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.864 - 16.464,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2020.12.30.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.226 - 40.658,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.04.30.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 11.460 - 17.605,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.02.08.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.28.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre