Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással.

Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2024.07.01-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2015. február 21.gyerekekkel járt itt
Már az online asztalfoglalásra is egy napot kellett várni. A nevezett napon a család jött volna össze szülinapot ünnepelni az étteremben. Végül nem ettünk itt. Egyrészt hosszú percekbe telt, mire sikerült kiókumlálniuk, hogy hol az asztalunk, aztán bevezettek a "kalóz részlegbe", ahol a legdurvább olajszag fogadott, amit valaha megéltem.
2015. február 10.barátokkal járt itt
Nagyobb társasággal - köztük gyerekekkel - jártunk itt. Az Óceán teremben foglaltunk asztlat. A berendezés és dekoráció nagyon hangulatos volt, bár az egyik akvárium letakarva szomorkodott. . . A kiszolgálás nagyon figyelmes volt. A választok ételek finomak és szépek voltak. Az adagok megfelelőek.
Kiváló 2014. november 24.családjával járt itt
Először a lányom diploma osztóján voltunk itt. Mivel nagyon tetszett megint ellátogattuk az étterembe. Rendkívül érdekes , ötletes a különböző termek kialakítása. Az ételek neve is rendkívül ötletes, az étlap érdekes, az ételek szépen tálalva, és ami smi a lényeg finomak voltak. Ritka egység a berendezés , étlap ételek közt!
Kiváló 2014. október 2.a párjával járt itt
Sziasztok! Hihetetlenül izgalmas, igényes környezetben isteni vacsorát kaptunk a kedves, mosolygós felszolgálóktól. A férjem strucc steaket vacsorázott, én pedig kék mélységet választottam, ami kagyló, rák, tintahal, lazac, vajhal mixet jelentett salátaágyon krumplival és talán kölessel. De legközelebb kipróbálom a krokodilhúst is Wellington módra.
Kiváló 2014. szeptember 7.a párjával járt itt
Először voltam itt, de az elegáns és különleges szavak jutottak róla eszembe! Nagyon jó ötlet, hogy ennyiféle terem van. Nekünk a dzsungel terem a kedvencünk, bár a "sötétséget" meg kell szokni. Nagyon tetszettek a különböző állathangok, hangeffektek, amik tényleg a dzsungel hangulatát teremtették meg. A mosdó tiszta és szintén hangulatos.
Kiváló 2014. július 31.a párjával járt itt
Nagyon jó hely, mindenkinek csak ajánlani tudom! Hangulatosak a termek, kedves a kiszolgálás. A zene mondjuk számomra egy picit idegesítő volt, de lehet közben normálisan beszélgetni. Tiszta, rendezett hely. Eddig egyszer voltunk itt, de biztos vagyok benne, hogy máskor is meglátogatjuk őket! :)
Ui. : Kengurut ne egyen, akinek nem jó a foga. . . :)
2014. június 6.a párjával járt itt
A hangulat szuper, a környezet lenyűgöző. A termek hangulata magával ragadó. Kétszer jártunk itt. Az ételek fantáziadús neveket kaptak, az étlapon szerepel minden, amit tudni kell az adott fogásról. Az adagok megfelelőek, az étel minősége hibátlan, a tálalás úgyszintén. Úgy tervezzük, hogy a maradék néhány termet is "bejárjuk" még. Legközelebb a dzsungel következik.
Kiváló 2014. május 18., kollégákkal járt itt
Szuper környezet, jó ételek, jó ár/érték arány. A mennyiség lehetne több. A baj csak az, hogy megteszik, hogy összeültetnek Másokkal, akár asztalfoglalással is. Mindegyik terem fantasztikus. Első pesti étterem ahol jártam, csudijó tapasztalatokkal. Legközelebb a tengeres szobába megyünk.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 9.a párjával járt itt
Régebben jártam már itt és csak egyetlen alkalommal, ezért nem szeretném, ha a negatív kritika bárkit eltántorítana, de az én tapasztalatom meglehetősen. . . átlagos volt. A hangulatot, a berendezést remek ötletek dobják fel, az étel azonban nem különösebben említésre méltó és a kiszolgálás is átlagos, ugyanakkor korrekt.
Kiváló 2014. március 12.gyerekekkel járt itt
A termek hangulatosak. Mi a Dzsungel teremben voltunk, de megnéztük a többit is. Az ételek fantasztikusak és hatalmas adagok. A különleges kengurusteak és struccgulyás sajnos kimaradt, mert senki nem merte bevállalni. A kiszolgáló személyzet udvarias, a kiszolgálás megfelelő. A desszert? ? Na az embert próbáló! ! Isteni és óriási!
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestJókai u. 30.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi