Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 24.
Először a lányom diploma osztóján voltunk itt. Mivel nagyon tetszett megint ellátogattuk az étterembe. Rendkívül érdekes , ötletes a különböző termek kialakítása. Az ételek neve is rendkívül ötletes, az étlap érdekes, az ételek szépen tálalva, és ami smi a lényeg finomak voltak. Ritka egység a berendezés , étlap ételek közt!

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok! Hihetetlenül izgalmas, igényes környezetben isteni vacsorát kaptunk a kedves, mosolygós felszolgálóktól. A férjem strucc steaket vacsorázott, én pedig kék mélységet választottam, ami kagyló, rák, tintahal, lazac, vajhal mixet jelentett salátaágyon krumplival és talán kölessel. De legközelebb kipróbálom a krokodilhúst is Wellington módra.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először voltam itt, de az elegáns és különleges szavak jutottak róla eszembe! Nagyon jó ötlet, hogy ennyiféle terem van. Nekünk a dzsungel terem a kedvencünk, bár a "sötétséget" meg kell szokni. Nagyon tetszettek a különböző állathangok, hangeffektek, amik tényleg a dzsungel hangulatát teremtették meg. A mosdó tiszta és szintén hangulatos.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó hely, mindenkinek csak ajánlani tudom! Hangulatosak a termek, kedves a kiszolgálás. A zene mondjuk számomra egy picit idegesítő volt, de lehet közben normálisan beszélgetni. Tiszta, rendezett hely. Eddig egyszer voltunk itt, de biztos vagyok benne, hogy máskor is meglátogatjuk őket! :)
Ui. : Kengurut ne egyen, akinek nem jó a foga. . .

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hangulat szuper, a környezet lenyűgöző. A termek hangulata magával ragadó. Kétszer jártunk itt. Az ételek fantáziadús neveket kaptak, az étlapon szerepel minden, amit tudni kell az adott fogásról. Az adagok megfelelőek, az étel minősége hibátlan, a tálalás úgyszintén. Úgy tervezzük, hogy a maradék néhány termet is "bejárjuk" még.

2013. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper környezet, jó ételek, jó ár/érték arány. A mennyiség lehetne több. A baj csak az, hogy megteszik, hogy összeültetnek Másokkal, akár asztalfoglalással is. Mindegyik terem fantasztikus. Első pesti étterem ahol jártam, csudijó tapasztalatokkal. Legközelebb a tengeres szobába megyünk. Különleges ételek éppúgy megtalálhatók, mint az egyszerűek, bőséges a választék.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 9.
Régebben jártam már itt és csak egyetlen alkalommal, ezért nem szeretném, ha a negatív kritika bárkit eltántorítana, de az én tapasztalatom meglehetősen. . . átlagos volt. A hangulatot, a berendezést remek ötletek dobják fel, az étel azonban nem különösebben említésre méltó és a kiszolgálás is átlagos, ugyanakkor korrekt.

2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 12.
A termek hangulatosak. Mi a Dzsungel teremben voltunk, de megnéztük a többit is. Az ételek fantasztikusak és hatalmas adagok. A különleges kengurusteak és struccgulyás sajnos kimaradt, mert senki nem merte bevállalni. A kiszolgáló személyzet udvarias, a kiszolgálás megfelelő. A desszert? ? Na az embert próbáló! ! Isteni és óriási! ! !

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó estét töltöttünk el a barátainkkal a Dzsungel étterem sivatag helyiségben! A kiszolgálás szuper volt, az ételek mennyisége és ízvilága szintén első osztályú. Az árak megfizethetőek és az étterem hangulata kiváló! Nem utolsó szempont, hogy az ételekre nem kellett hosszú fél órákat várni, meglepően gyors volt a kiszolgálás!

2013. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy kollégánkat búcsúztattuk ott, 10 főre foglaltunk asztalt az óceán helyiségben. Nagyon jópofa a dekoráció. Az ételek nagyon finomak voltak, ár-érték arány megfelelő. Én a ház sörét ittam, nagyon finom volt, a kellemesen hideg, a fizetésnél lepődtem meg, mert nagyon olcsó volt. Azt mondták azért, mert helyben főzik.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2019.09.30.
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.12.17.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.124 - 14.606,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2020.06.30.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.08.23. - 2020.06.25.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.421,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.640 - 19.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.26. - 2020.01.01.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 12.332 - 20.401,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX