Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az 5. évfordulonkat ünnepeltük itt a párommal. Többször is hallottam már az étteremröl de még soha nem voltunk itt, végül ezt választottuk és a lehető legjobb döntés volt :-) A felszolgáló rendkívül kedves és udvarias volt!

2015. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már az online asztalfoglalásra is egy napot kellett várni. A nevezett napon a család jött volna össze szülinapot ünnepelni az étteremben. Végül nem ettünk itt. Egyrészt hosszú percekbe telt, mire sikerült kiókumlálniuk, hogy hol az asztalunk, aztán bevezettek a "kalóz részlegbe", ahol a legdurvább olajszag fogadott, amit valaha megéltem.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyobb társasággal - köztük gyerekekkel - jártunk itt. Az Óceán teremben foglaltunk asztlat. A berendezés és dekoráció nagyon hangulatos volt, bár az egyik akvárium letakarva szomorkodott. . . A kiszolgálás nagyon figyelmes volt. A választok ételek finomak és szépek voltak. Az adagok megfelelőek. A desszertek többsége is nagyon jó volt, bár a brownie kicsit szárazra sikerült.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 24.
Először a lányom diploma osztóján voltunk itt. Mivel nagyon tetszett megint ellátogattuk az étterembe. Rendkívül érdekes , ötletes a különböző termek kialakítása. Az ételek neve is rendkívül ötletes, az étlap érdekes, az ételek szépen tálalva, és ami smi a lényeg finomak voltak. Ritka egység a berendezés , étlap ételek közt!

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok! Hihetetlenül izgalmas, igényes környezetben isteni vacsorát kaptunk a kedves, mosolygós felszolgálóktól. A férjem strucc steaket vacsorázott, én pedig kék mélységet választottam, ami kagyló, rák, tintahal, lazac, vajhal mixet jelentett salátaágyon krumplival és talán kölessel. De legközelebb kipróbálom a krokodilhúst is Wellington módra.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először voltam itt, de az elegáns és különleges szavak jutottak róla eszembe! Nagyon jó ötlet, hogy ennyiféle terem van. Nekünk a dzsungel terem a kedvencünk, bár a "sötétséget" meg kell szokni. Nagyon tetszettek a különböző állathangok, hangeffektek, amik tényleg a dzsungel hangulatát teremtették meg. A mosdó tiszta és szintén hangulatos.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó hely, mindenkinek csak ajánlani tudom! Hangulatosak a termek, kedves a kiszolgálás. A zene mondjuk számomra egy picit idegesítő volt, de lehet közben normálisan beszélgetni. Tiszta, rendezett hely. Eddig egyszer voltunk itt, de biztos vagyok benne, hogy máskor is meglátogatjuk őket! :)
Ui. : Kengurut ne egyen, akinek nem jó a foga. . .

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hangulat szuper, a környezet lenyűgöző. A termek hangulata magával ragadó. Kétszer jártunk itt. Az ételek fantáziadús neveket kaptak, az étlapon szerepel minden, amit tudni kell az adott fogásról. Az adagok megfelelőek, az étel minősége hibátlan, a tálalás úgyszintén. Úgy tervezzük, hogy a maradék néhány termet is "bejárjuk" még.

2013. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper környezet, jó ételek, jó ár/érték arány. A mennyiség lehetne több. A baj csak az, hogy megteszik, hogy összeültetnek Másokkal, akár asztalfoglalással is. Mindegyik terem fantasztikus. Első pesti étterem ahol jártam, csudijó tapasztalatokkal. Legközelebb a tengeres szobába megyünk. Különleges ételek éppúgy megtalálhatók, mint az egyszerűek, bőséges a választék.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 9.
Régebben jártam már itt és csak egyetlen alkalommal, ezért nem szeretném, ha a negatív kritika bárkit eltántorítana, de az én tapasztalatom meglehetősen. . . átlagos volt. A hangulatot, a berendezést remek ötletek dobják fel, az étel azonban nem különösebben említésre méltó és a kiszolgálás is átlagos, ugyanakkor korrekt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.321,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2020.12.30.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 11.036 - 35.423,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2022.09.17.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.17. - 2020.11.30.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2021.09.30.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.282,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2020.11.22.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.417 - 8.653,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.30. - 2021.01.03.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2021.03.31.
Green Garden Plus Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.298 - 7.832,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2022.01.02.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.28. - 2021.03.31.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX