Gerbeaud Café Budapest

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Gerbeaud Café Budapest vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 9.a párjával járt itt
Sütemények: jó, de messze nem éri el minőségben az árszínvonalat (1000-1500 Ft / szelet). Kiszolgálás: szinten aluli. Egymásnak ellentmondó alkalmazottak, rengeteget kellett várni az elején és a fizetéskor is. A végén két felszolgálónak szóltunk,15-20 perc alatt tudtunk fizetni. Az 'elnézésüket kérem' ismeretlen fogalom volt az alkalmazottak számára.
Átlagos 2017. április 16.a párjával járt itt
A Pesti Színházba volt jegyünk és a feleségem meghívott egy sütire, vagy 10-12 éve már betértünk ide egyszer három gyerekkel és mivel akkor átnéztek rajtunk, és ki sem szolgáltak, ezért nézzük meg változott-e azóta a helyzet. Egy kedves hölgy volt a teraszon és kérdezte, hogy ott vagy bent szeretnénk fogyasztani, mi mondtuk , hogy bent és be küldött minket.
Gyenge 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
Főiskolás koromban gyakran többször is megfordultam a kávéházba, aztán később amikor Pesten jártam szintén. Lányom, és feleségem még nem volt ebben a híres cukrászdában, és gondoltam elviszem őket oda, igaz én is már jó régen voltam. A cukrászda nagyon szép, az alkalmazottak kedvesek, a WC tényleg kicsi.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 16.barátokkal járt itt
Külföldi barátnőkkel volt randink egy szép nyári délután a Zserbóban. Hova is mehettünk volna velük Budapesten, mint a messze földön híres Gerbeaud Házba, a Cukiba. Nem is kellett szégyenkeznünk semmiért, méltó a hírnevéhez. A szép környezetben még szebb berendezésekkel ellátott termek, gyönyörű csillárok, függönyök, tükrök, sütikölteményekkel díszített pultok!
Gerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 30.barátokkal járt itt
Itt a tipikus példa arra, hogy a hely hírnevét és történelmét kell megfizetni. Semmi extra, de tényleg. Az árakból ízelítő (mindenki üljön le!) 1 SZELET zserbó vagy más süti 2200 ft!!!! egy espresso -kapaszkodás - 1150 ft!! hát nem tudom, lehet hogy aranyport is raknak bele, de ez azért már erősen túlzás..
Kiváló 2014. március 20.barátokkal járt itt
Bár csaknem 40 éve élek a fővárosban, ezen belül 15 éve a Belvárosban, még csak egyetlen egyszer ültem benn a Gerbeaud cukrászdában, ez sem saját ötletem volt, hanem egy Budapesten járó külföldi barátom szeretett volna feltétlenül betérni ide, én pedig szívesen elkísértem.
Gerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - MosdóGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1067 feltöltött kép
Átlagos 2023. június 3.barátokkal járt itt
Kedves gyerekkori barátunkat, aki Ausztriából látogatott haza pár napra, a Gerbeaud teraszára hívtuk meg fagyizni. Szép nyár eleji napsütésben, ráérős hétvégi időben ültünk le a nemzetközinek látszó vendégsereg közé. Gyorsan, kedvesen felvette a rendelésünket egy ifjú kiszolgálóhölgy, és nem is kellett sokat várnunk, hogy megérkezzenek a remélt finomságok.
Átlagos 2017. szeptember 16., kollégákkal járt itt
A Gerbeaud a hagyományokat tartva egy igényes hely, csodaszép épületben. Azonban az árakat nem hétköznapi emberre szabták. Egy darab 22g- os macskanyelv 1. 240. - Ft, egy szelet krémes 2. 250. - Ft és a süteményszeletek ára csak ennél magasabbak. Nem gondolom, hogy annyival finomabb lenne, mint például egy másik cukrászdában kínált 600.
Kiváló 2017. július 25.gyerekekkel járt itt
Nem vagyok itt törzsvendég, de egyszer-egyszer kipróbálja az ember az ilyen sznob helyeket is. Mert bizony sznob hely a Zserbó. Elegánsan öltözött, több nyelvet beszélő személyzet kifogástalanul szolgálja ki az embert. Nagyon finomak a termékek, de az árak bizony magasak. Sokalltam a 600 forintos gombóconkénti fagyi árat, bár nagyon finom volt.
Gerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Külső kép
Átlagos 2017. március 24.egyedül járt itt
A Macaron-nap alkalmából jöttem el a Gerbeaud Cukrászdába ismét. Eredetileg nem szerepelt az útitervemben, mert a Gerbeaud süteményeit nem találom annyira kiválónak, mint amennyire drágák, de a Desszert. Neked-ben sorbanállás közben egy fiatal lánnyal beszélgettünk, aki a Gerbeaud-ból jött át, ő ott kezdte a macaronok beszerzését és kóstolását, s a beszámolója alapján én is kedvet kaptam.