Hemingway Étterem Budapest

Hemingway Étterem Budapest
Hemingway Étterem BudapestHemingway Étterem Budapest
Hemingway Étterem BudapestHemingway Étterem Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Hotel Nostra Siófok

Hemingway Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. március 20.a párjával járt itt
Az étteremhéten jártunk a Hemingwayben. Először is nagyon szép helyen van, belülről is nagyon elegáns és hangulatos hely. Az Ár/érték arányban kicsit drágállom, de az ételek egyébként nagyon különlegesek és finomak. A felszolgálás is teljesen rendben volt, azzal az egy kivétellel, hogy a menüválasztásos forma miatt most kivételesen gyártósorosra sikeredett, egyik fogást azonnal hozták a másik után.
Kiváló 2014. március 8.a párjával járt itt
Feleségemmel vacsoráztunk a Hemingwayben, barátaink ajánlották a helyet. Örülök, hogy hallgattunk rájuk. Röviden az élményeim, kellemes lounge zene (DJ) játszik, nagyszerű hal specialitások, most éppen egy halas hét van az étteremben. Felszolgálás profi és barátságos, a fogásokhoz a bort egy sommelier ajánlotta, lehet pohárral is rendelni a borkínálatból. Ès vègül a marcipànos csokis rètest ne hagyd ki.
Átlagos 2014. január 9., kollégákkal járt itt
Én céges karácsonyi party kertében vacsoráztam itt. Maga a hely kellemes, jó hangulatú, ízlésesen van berendezve, és közlekedés szempontjából is igen frekventált helyen található. A közelben a Feneketlen tó látványában gyönyörködhetünk, bár este ez kevésbé érvényesül.
2013. december 19., üzleti partnerrel járt itt
A feleségemmel egy havas hétköznapi napon voltunk itt először ebédelni. Meredtünk kifelé az ablakon néztük a hóesést és nagyon kellemesen éreztük magunka. Gondoltam most nyáron az egy üzleti partnerünket ide hozom. Jól tettem. A teraszon ülve a hölgy le volt nyűgözve és miközben a levest ettük azt vettem észre nem is figyel rám, csak a környezetre.
Hemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 12., csoporttal járt itt
Céges vacsora, buli keretében volt szerencsém eltölteni egy kellemes estét az étteremben. Svédasztalos vacsora keretében volt, hogy valamelyik kapósabb étel hiányában szenvedett pár ember. Az étterem elhelyezkedése kiváló, bár egy esti, téli vacsoránál kevésbé érzékelhető.
Kiváló 2013. március 22.gyerekekkel járt itt
Idén Torkos Csütörtökön voltam az étteremben. Ennek köszönhetően elég sok vendég volt, de így is gyorsan kihozták a megrendelt ételeket. Nagyon szép környezetben, a téli Feneketlen-tóban gyönyörködve fogyaszthattuk el a vacsorát.
Hemingway Étterem Budapest a térképen
1113 BudapestKosztolányi Dezső tér 2.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • kisállat bevihető • táncos hely
magyar, nemzetközi