Jégkert - Budai Sörkert Budapest
1021 Budapest, Bakfark Bálint u. 2.

Jégkert - Budai Sörkert Budapest a térképen

Jégkert - Budai Sörkert Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Városfal Étterem

étterem, bár, hamburgerező
nemzetközi
házias ételek ...
Gépzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Jégkert Café - max. 80 fő
Visa, Amex
van

Jégkert - Budai Sörkert Budapest bemutatkozása

Ismerd meg Buda LEGNAGYOBB sörkertjét!

Ismerd meg Buda LEGNAGYOBB sörkertjét!

A Jégkert Buda szívében, a Széna téren helyezkedik el, a Mammut 2-vel szemben, a régi budai városfal mögött. Bejutni a Margit körúttal párhuzamos Varsányi Irén utca felől tudsz, minden nap 12-02 között! A Jégkert ideális hely baráti beszélgetésekre, születésnapokra, legénybúcsúkra és tejfakasztó partikra, meccsnézésre, évfolyam-találkozókra, ismerkedésre és szakításra, céges rendezvényekre, másnapos regenerációra, üzleti megbeszélésre és kapcsolattartásra, felpörgésre és búfelejtésre.

Hangulatos kerthelyiségünkben a széles italválaszték mellett különleges ételekkel is várunk, melyet a Városfal Vendéglő kiváló szakácsai készítenek el Neked. A Jégkert specialitása az igazi retro Óriás hamburger, ami garantáltan visszaidézi azokat az időket, amikor a hamburger még hamburger volt! Ehhez pedig fröccslapunkról több mint 20 hagyományos fröccs közül választhatsz! Napközben többféle napi menüt is fogyaszthatsz a kertben – minden hétköznap 12-től délután háromig.

Jégkert - Budai Sörkert Budapest képei

Jégkert - Budai Sörkert Budapest vélemények

Budakeszi

1984 hasznos szavazat
2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
A Széna téren, a Mammut Bevásárlóközponttal szemben, egy régi saroképületben évek, sőt inkább évtizedek óta működő belső kertes étterem. Az elmúlt években az tette különlegessé, hogy saját, fedett jégpályával rendelkezik, ez lett a névadójuk is. Érdekesség, hogy a ház 1826-ban épült és a Budai Lövöldének adott egykoron helyet, amint arról a ház falán elhelyezett emléktábla hírt adott.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
Ebédelni jöttünk családi társasággal, mindenki mást rendelt. Nekem a vasalt csirkecomb ízlett, csak a friss zöldsalátán hiányoltam a dresszinget. Teljesen natúr volt, ami nem lett volna baj, ha ecet / netán balzsamecet/, valamint olívaolaj is hozzáférhető, mint másutt. Így csak sózással tudtam ízesíteni. A gyümölcslevek választéka impozáns, nem a megszokott tucatüdítők.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 16.
Valójában jégkorcsolyázni indultunk, de mivel nem tájékozódtunk, hogy mikor szabad a pálya, épp egy jégkorong edzésbe cseppentünk. Tanakodtunk, rápillantottunk az étlapra, ahol elég különleges ételeket találtunk. Szavazatunk egy BBQ hamburgerre és egy csirkés mozzarellásra esett, nem csalódtunk! Frissen készült, nagyon finom volt, hatalmas adagés nem volt 2000 Ft talán.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 16.
Májusban én és még pár barátom megegyeztünk, hogy minél több helyet kipróbálunk és mindig máshova megyünk. Júliusban jutottunk el a Jégkertbe, ami hatalmas meglepetést okozott.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.03.21. - 2019.06.19.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.22. - 2019.12.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Jégkert - Budai Sörkert BudapestX